Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

evaav
8. mar 2010

martulle já nevím jestli budu testovat a když tak ted ještě vydržím
janina at se na tebe podívají at se chudáku nestresuješ každou bolestí jsi už v šestém týdnu tak třeba něco už by mohlo být vidět aspon váček 😉
lalina tak to jsme měli ket skoro nastejno a jakyý jsi měla po ket ražim ležela jsi,já tak tři čtyři dny spíše polehávala ,ted už dělám vše akorát se netahám s malou snažím se jí říct,že mám boo na břichu tak to docela zabírá

lalina846021
8. mar 2010

Ahoj evi,já taky polehával asi 6 dní,teď už se hýbu akorát nic těžkýho nezvedám a nedělám prudké pohyby.Pořád mám PN,protože dělám zdravotní sestru v nemocnici a musela bych zvedat lidi a to je dřina.

janina79
8. mar 2010

holky moc děkuju.
já vim, moc toho doktor asi neuvidí a bude si říkat, co jsem to za nervačku.... 😖
ale kdyby něco bylo s dělohou nebo neviděl ani váček... ten totiž už vidět musí, tak to chci řešit co nejdříve...

lalina846021
8. mar 2010

jani přesně tak,lepší než se na to vykašlat a pak si vyčítat,že si proto nic neudělala.drž se!

janina79
8. mar 2010

jo to je pravda.... a teď si jdu lehnout a odpočívat... napucla jsem se k obědu a jsem jako žok... 😀 😝

evaav
9. mar 2010

dobré ráno všem 😉
lalina jak se daří kdy jdeš na krev,já asi 16 nebo 17.3.U mě furt stejný všera jsem jen docela cítila prsa,ale to může být z léků jina mě nic nebolí netrápí jen ta nejistota jakto dopadne na ten test nevím fakt jestli budu mít odvahu bojím se,že tam nic neukáže tak si chci užívat alespon chvilku,že jsem teba těhu 😅
janina doufám,že bude stebou vše OK

lalina846021
9. mar 2010

Ahojky Evi,je mi pořád stejně,nic nepociťuji,jen občas taky ty prsa,ale to si myslím že je z léků.Vůbec nevím kdy jdu na krev,po 14 dnech až si udělám test tak se mám objednat a pokud dostanu menzes tak až po měsíčkách.Já se toho testu taky strašně bojím,doma mě všichni přemlouvají abych si ho udělala co nejdřív,ale já se na to necítím.Ještě to do 14.3 vydržím,to už je jen 5 dní(bojím,bojím)
Jani pořádně odpočívej
Všechny zdravím papa

zedulka
9. mar 2010

Ahoj všem 😉 ,
souhlasim s evaav,nemá cenu testovat dříve,já vim nejistota je hrozná,ale zase si můžeme 14dní užívat pocitu,že jsme těhotné.Já mám testovat v pondělí,ale nejradši bych netestovala,co když zase bude zklamání,mno a o víkendu by mě měla navštívit mrcha,tak doufám že se mě obloukem vyhne 😒 .
Jinak mě začly pobolívat prsa,ale to mě vždycky začnou pobolívat,když se blíží mrcha a jak vám závidim s tim břichem,já ho cítím od 1vního dne Ketu,občas píchnutí,pak tlak,pak pálení no fakt si to užívám!ale i přesto vše se snažim myslet pozitivně.
Včera sem se jela odreagovat do kina na Alenku v říši divů ve 3D,docela to šlo,njn pohádka,ale lepší než nějakej krvák,při něm bych se mohla leknout.Mno tak aspon chvíli jsem na to nemyslela
Jinak vám všem přeji moc štěstíčka ať to vyjde všem!

martulle
9. mar 2010

Ahojte holky,tak u mě je to asi stejné.Taky jen pobolívá břicho,ale prsa necítím,asi nejsou moje 😵 Taky ta nejistota tady pobíhá,ale snažím se na to nemyslet a nějak se zaměstnat.Odpočíváte,nebo chodíte do práce?Teda ale stejně mě nejvíc bolí zadeček z těch agolutinu,mám tvrdé obě pulky.já nevěděla,že se mužou vzít místo toho tabletky.Tak hezky odpočívejte a opatrujte se

lalina846021
9. mar 2010

Ahojky martule já jsem na PN a odpočívám.Já bych měla dostat menstruaci už 11.3 tak ta nervozita stoupá,doufám že se mi vyhne obloukem.Já injekce žádné nemám.Dostala jsem jen prednison,utrogestan a divinu.Nápodobně všem přeji hodně štěstíčka a úspěch.

janina79
9. mar 2010

ahojky berunečky.... 🙂

tak jsem tu...!!
na UTZ ráno mi doktor viděl krásný váček i s mimi..... je tam jedno. To špinění bylo tím, že se se mnou to druhé rozloučilo, prý mu to silnější snědlo všechny živiny a nakonec ho ještě vyhodilo, 😉 říkal doktor.
Srdeční aktivitu neměřil, i když jsem se ho ptala a říkal, že je všechno teď v pořádku a příští úterý jdu znovu v 11,0 i na srdíčko.

Dr. říkal, že teď musím opravdu se šetřit a co nejvíc ležet protože je to nejrizikovější období a do musím vyležet a vyodpočívat....

mám holčiny strašnou radost... viděla jsem to tam a bylo to super... obrázek budu mít ale až příště.....

takže tak a já jdu odpočívat... pusinky moje....

jo tak nějak v rychlosti jsem vás přečetla ale mám teď plnou hlavu toho svýho mimi, tak si vás ještě přečtu a pak napíšu ju ju ju???

lalina846021
9. mar 2010

Janinko tak to jsem moc ráda že se alespoň jedno škvrně udrželo,tak odpočívej a šetři se.Závidím ti ale moc ti to přeju! 🙂

martulle
9. mar 2010

Teda Janinko,to je nádherné,musí to být holky opravdu moc krásný pocit,videt mimíska,jenom se ted opatruj a moc odpočívej,teda to je bojovníček 🙂 🙂

evaav
9. mar 2010

janino to je super tak odpočívej,já věřila,že to dopadne dobře.
Jinak já do práce nechodím jsem na MD tak práce spíše kolem malé,ale dnes půjdu asi kousek na procházku na chvilku je docela hezky až na tu zimu
lalina to já musím na krev tak jako tak u nas v Sanusu čůracií testy neberou u nich se musí na krev. martulle a ty jsi jak dloho po KET jo ty jsi byla toho 5.3?

lalina846021
9. mar 2010

evi tak to v Artu (české budějovice)nejprve test pak krev.

janina79
9. mar 2010

ahojky holčinky, no moc děkuju.... mám radost fakt a jsem klidnější...

Evaav: jsem zvědavá na tebe, musim na to pořád myslet..... test bych si být tebou čůraci ale udělala, si ho kup někde v lékajdě.... ať vidíš a eventuelně máš třeba i památku, já jich takhle v pytlíčku mám 5 😀

Lalina: tobě moc moc přeju, abys tam viděla čárečky //, kdy budeš testovat??

Martule: a kdy ty?

TO JSEM ZVĚDAVKA CO? 😉 😉

evaav
9. mar 2010

janina já si tenkrát dělala po Ivf až test když bylo slabé hcg tak jsem chtěla se podívat jaké to je ty dvě čárky pak jsem si dělala asi čtyři další když to sílilo a mám je dodnes schované v kopeně v zrcadle a občas se podívám jak jsme začínali 😵
já mám ale nějaký gravitest to kpoval manžel a nevím jestli je dobrý kdyžtak to nechám třeba po krvi nebo fakt nevím,protože jak jsem psala bojím se ,že tam nic nebude a to jsem říkala,že to budu brát sportovně že? ☹
tak janino ty naše nová čerstvá mamino ještě jednou velká gratulace k miminkuvlastně váčku?
a jak insolka už něco ví ?

janina79
9. mar 2010

děkuju děkuju moc.... evi: nejlepší je mamatest... růžovej... ostatní nevim. 😝

lalina846021
9. mar 2010

☹ Ahojky!tak jsem to nevydržela a udělala sitest a bohuželjedna čárka,ach jo to zklamání je děsný,jsem nešťastná,jáse snad nedočkám.Ale třeba to bylo ještě moc brzo.Je to teprve 9den,tak snad malá naděje
ach jo ☹

martulle
10. mar 2010

Dobré ránko holčiny,jak jste se vyspinkali?Já byla ne ketu 5.3 a mám si testovat 21.3,ale do te doby to nevydržím. Lalinko nebud z toho smutná,třeba je na to fakt ještě brzo a objeví se ti potom //,moc ti to holka přeju a vám ostatním taky.To zklamání je opravdu děsné.Lalinko a nebyla jsi včera 8den,když ne ketu jsi byla 1.3? Evaav taky jsem si říkala,že to budu brát sportovně,snažím se na to neupínat a nemyslet,ale....... holky držte se a přeji vám krásný slunečný den,už at je teplučko

evaav
10. mar 2010

Dobré ráno holky
Lalinko já si taky myslím,že je to brzy na nějaké závěry a věř,že se to může změnit,já tenkrát když ET vyšel tak Hcg bylo jen 71 a brali to jako pozitivní jen mě museli hlídat jestli to nebude mimoděložní a když jsem si doma pak udělala test tak tam byla tak slabá čárka ,ale opravdu slabá a bylo to tak 12 nebo 13 den to už nevím přesně pak to postupně sílilo tak to nevzdávej a prý se říká,že vůbec po ketu to trvá déle než se čárka objeví.
No ale abych řekla pravdu taky by mě to vykolejilo ,když by test byl bílý proto radeji ješte vydržím.
martulle a jak odpočíváš ještě já už tomu moc nedám jen odpoledne když si dám utroš. tak si jdu lehnout s malou jinak to moc nejde jinak nic zvláštního na sobě necítím,ale nechci se moc pzorovat 😕
a jak insolka jak to s tebou dopalo?
janino hezky odpočívej a jestli budeš mít chut pošli nám nějaký ten těhu.bacil děkujeme

lalina846021
10. mar 2010

Dobrý ranko!Holky moc vám děkuju za naděje.Asi máte pravdu že je brzo.Nevím co bych za to dala kdyby tam ta druhá čárka ještě vyrostla.pOŘÁD JSEM TVRDILA JAK VYDRŽÍM A ŽE SE DŘÍV TESTOVAT NEBUDU,ALE HOLD JSEM ZVĚDAVÁ ŽENSKÁ.Opravdu mě to strašně vykolejilo,ale ještě že mám tak hodnýho mužskýho.Celou dobu mě uklidňoval a dodával naději.Tak holky přeju všem moc štěstí a pevné nervy.

janina79
10. mar 2010

ahojky a dobré ráno sluníčka:

Lalinko: neblbni berunko, to je brzy..... jestli jsi byla 1.3. tak to 9.3. 8. den a to si myslím, že neuvidíš,... já testovala poprvé 9. den (jakoby ty zítra) a 2. čárenka se objevila asi za 8 minut a tak slabá že to bylo spíš jako špatný test.... pak jsem dělala 10. den a to samé... a pak až za 2.dny 12. den a tamzačala ale fakt malilinko sílit... se mi mrkni do albíčka. 😉 neboooj. pokud nešpiníš nekrvácíš a jsi už 8. den... tak je naděje ... zvládneš to, hlavně se nestresuj a ten test ber jako opravdu realitu dnes, protože embrijko 8. den nemůže vydávat takovou koncentraci HCG aby ho test zachytil....

Evaa: já ti věřím, že jsi na trní, holka, vlastně já byla taky.... testovala jsem vlastně jak jsi ty tak zítra...

a ještě jednu věc jsem chtěla všem co se snaží říct: všichni doufáme, modlíme se, snažíme se o to, aby se miminko uhnízdilo, abychom našli ty vysněné //, já jsem taky toužila, doufala a říkala jsem si, že když tam budou budu ta NEJŠŤASTNĚJŠÍ NA SVĚTĚ. a NAŠLA JSEM, byly tam // hned druhý den poté začal další boj, .... boj o to, aby bylo všechno OK, ať se mě drží, teď mám strach, aby bylo OK srdíčko, pak bude strach o to, aby byly OK testy, aby se vyvíjelo.... myslela jsem si, že když najdu // tak tím to končí a já budu šťastná těhula , to sice jsem, ale strach je pořád na každým WCku, apod. A holčinky, je to strach mateřský, to je prostě u toho vždy.... takže až najdete ty vytoužené // a strašně vám ten krásný pocit se slzičkama štěstí přeju, tak si vzpomeňte na to, že tím žádné obavy a strachy končí..... a PATŘÍ TO K TOMU..... 🙂 😉 😉 já už se s tim sžívám, že to bude asi celých 9 měs. a pak taky... vlastně

lalina846021
10. mar 2010

Janinko máš pravdu,určitě to bylo brzo.Zejtra by mě měl navštívit menzes,tak uvidíme.Jinak zatim nešpiním a břicho už mě taky nebolí,tak snad.
Jinak jsi to moc krásně napsala,ještě že se vám můžu svěřovat co mě žere ze vnitř.Dík moc
Jani opatruj se a hlavně odpočívej 🙂

martulle
10. mar 2010

Teda Janinko to jsi napsala moc hezky,aj mě teču z toho slze,opravdu mě to dojalo.A máš pravdu,těma //čárkama ty obavy nekončí,ale trvají celou dobu.Přeju ti at ty i mimisek jste v pořádku,at se krásně a dobře vyvijí.A ty at jsi spokojená a štastná,to vlastně platí pro všechny holky.Lalinko nic si z toho nedělej,že jsi byla zvědavá,to jsme všechny,ale nebud smutná,naděje tam je.Janinko a jak tu psala Evaav,tak by jsi nám ten těhu bacil poslat mohla,co ty na to? 😅 😅 .Pujdu si trošku zkrášlit obličej 😉 a vyrazím nakoupit,od pátku jsem nebyla venku,jen na dvoře,tak si to užiju.Jinak mě pořád pobolívá břicho,je to jiné než po ivf.Ale už mě asi ze všeho hrabe,z těch tabletek,injekcí......držte se holčiny,myslím na vás

janina79
10. mar 2010

tfuj tfuj prsk prsk hopky hopky.... a už k vám skááááčou..... tak chytejte princezny...... 🙂 🙂 😉 😉 😉

no psala jsem to jak to cítím, a myslím, že vy byste taky cítili... a BRZO BUDETE....

MARTULLE: jo mě taky už hrabe z těch prášků... stále mi je na zvracení.... celý den...

lalina846021
10. mar 2010

Martulle tak si ty nákupy užij.
Myslím že nám s těch hormonů hrabe už všem. 🙂 😀 🙂 😀

janina79
10. mar 2010

jdu odpočívat papa a pěkné dopolko 😉

lalina846021
10. mar 2010

tobě taky hezký den a odpočívej

fiallinka
10. mar 2010

Jani, tak to máš s tím strachem fakt pravdu, strach je pořád - a až se mimčo narodí, bude ještě větší... a navždy 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre