Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

okurkaa
13. mar 2010

Holky, mate pravdu. Je potreba se odreagovat. Po obede jedeme do nedele k nasim. Nic jsem jim nerekla, tak to alespon nebudeme rozebirat. Strasne se tesim na jejich pejska, maji stene Irskeho setra. Sice strasne zlobi, ale moc potesi.
Vltavko, mame zakaz sexu na 10 dni a horkou vanu taky.

vltavka
13. mar 2010

Ahoj holčiny, to je ale počasí, jenom zalézt do postele! Martulle myslím paralen by neměl vadit, může se brát i v těhotenství, ale radši si zavolej do CARu. Mimískům vadí teplota nad 38, tak to bych se snažila jí srazit, když bude, třeba studeným zábalem. Tak se brzo uzdrav!

zedulka
14. mar 2010

Hezkou neděli přeji všem 🙂

vltavka
14. mar 2010

Dobré ráno všem!
Zedulko, jak se cítíš? Jsou to nervy, co?

martulle
14. mar 2010

Hezky den holčiny,tak jak se vám včera odpočívalo?Zase je jeden den za náma,to letí.Holky mě se staly divné věci,přestalo mě chutnat kafé a v pátek jak jsme byli nakoupit,jsem v obchodě vzala sušenky,které mám ráda a mě se příšerně navalilo.Včera ráno se mě udělalo zle,jen když jsem se podívala na chleba.No a večer jsem to už nevydržela a testla se.Napřed tam byla jen jedna /,tak jsem ho dala zpátky a šupla ho do kapse,říkala jsem si,dobře ti tak,neměla jsi tak brzo testovat,jenže pak mě to nedalo a znovu jsem ho vytáhla,uplně se mě třepali ruky.No a byla tam aj ta druhá /.Sice slabší,ale vidět je.Já vím,že ještě se muže stat spousta věcí,ale tekly mě slze jak hrachy.A ke všemu mě pořád bolí v krku a kašlu,no snad se to brzo zlepší.A co vy?jak se cítíte?zedulko,vltavko,okurko,evaav,mil,lalinko aj vy ostatní?holky moc vám držím všem pěstě at to dobře dopadne

vltavka
14. mar 2010

Martulle, tak to je super! Ty jsi 9 den od ET? To vypadá hodně nadějně 😉 ! Mě začaly bolet prsa, ale vypadá to, jako před mrchou 😒 .

zedulka
14. mar 2010

Martule tak to je krásný,věřim,že čárečka bude sílit 🙂 a hlavně se pořádně vylež 🙂

martulle
14. mar 2010

Ano dnes jsem 9den po ket a prsa mě vubec neboliju,jenom mě bývá špatně.Vltavko mě taky pobolívá břicho jako před mrchou a ještě jsem trošku začala špinit,ale ustalo to.Tak nevím,uvidíme.Zatím se chodím dívat na čárečku jestli nezmizla,ale pořád je tam,nezdálo se mě to.Ale mám aj děsný strach....holky držte se

zedulka
14. mar 2010

tak to bych mohla taky dnes už testovat,jsem 12.den,ale mám strach ☹

sabinca2
14. mar 2010

Ahojky, jdu se na Vás mrknout... Martullce moc gratuluju, zatím jen potichu. Ale myslím, že když tam je ta druhá /, už bude jen sílit a z Tebe bude co nevidět pupkatá těhulka. 🙂
Zedulko 12 den jsem si taky uložila jako cíl cesty (testování) Protože včerejší test z 8.dne byl negat.
Tal to zkus a dej vedět, jsem zvědavá za Tebe 😎

mila30
14. mar 2010

Martull super, tak to jsou kásné zprávy, tak pomaloučku potichoučku gratuluju 😵 .
Já zatím netestila, ale dnes po obědě jsem dostala docela velké křeče, tak nevím... 😖 . No uvidím jak se to vyvine do středy...

martulle
14. mar 2010

Sabinco ty jsi byla včera taky 8den?nebud smutná,beztak se tam da druhá čárka ještě objeví,uvidíš.Zedulko neměj strach,vždyt jsme všechny holky bojovnice.Já jsem ráda,že se mužu sváma podělit o starosti i radosti,u nás to nikdo neví,že jsme to podstoupili.Mili a co ty křeče,je to lepší?

mila30
14. mar 2010

Martull jj je to lepší. Včera večer mě strašně začali bolet prsa a dnes nic...jsou to teda vjeci 😀 .

zedulka
14. mar 2010

tak ještě jsem si ho neudělala,chodim po bytě a přemlouvám se ale nevim nevim,bolí mě břicho jako na mrchu,tak fakt nevim,optimismus docela ustupuje 😒

martulle
14. mar 2010

Mil a ty jsi taky 9den?holka každá to prožívá jinak.Ale moc moc držím pěsti,aby ti to vyšlo.Kdy se chceš testovat?já bych se taky netestovala tak brzo,ale bylo mě podezřele špatně,jen co jsem se podivala na jídlo.Uvidím taky co bude dál

mila30
14. mar 2010

Martull jj, já jsem přesně jako ty, tedy 9 den. No chci testovat až ve středu,ten 12 den by měl už ukázat jak na tom jsem pokud mě teda mrška nepředběhne 😉 .

martulle
14. mar 2010

Zedulko držím pěstě,opravdu,já měla taky děsný strach,srdce až v krku a ruky se mě klepali tak,že jsem nemohla ani odrhnout papír a potom jsem ještě přemýšlela,dát to tam,nedát.....uvidíš jak se budeš cítit,kdy to zkusit.a jaký máš test?já měla ten mamatest.dnes jsem si dělala druhý test a je ta čárka o něco sinější než včera,tak uvidím jak se to bude dál vyvijet.

zedulka
14. mar 2010

díky,tak to je supr že ti takhle čárky sílí 🙂 vážně ti to moc přeju 😉 no já mám test darovaný z gennetu,vypadá jako teploměr má vysokou citlivost 20mlU,já ještě uvidim,každopádně držim pěstičky ať ti čarečky pěkně sílí

mila30
14. mar 2010

Martull, tak to vypadá mooooc dobře 😵 . Držím všechno co mám, aby to dopadlo 😉 .
A co ty Zedul jak to vidíš?

zedulka
14. mar 2010

mila jak to vidim? mno zatim nevim 😒 asi testnu,ale ještě nevim kdy 😀

mila30
14. mar 2010

Zedul, chápu a držím palce 😉 .

zedulka
14. mar 2010

musim se odtud na chvíli odmlčet,všem moc držim pěstíky!!! a určo se tu ukážu a děm echo 😉

lalina846021
14. mar 2010

Ahojky holčiny!Martulle tak to držím pěstičky ať jen sílí.Já to měla taky tak.Udělala jsem testík 8den po Ketu a když jsem tam viděla jen jednu čárku tak jsem to obrečela a test jsem odložila,po chvilce mi to nedalo a nemohla jsem tomu uvěřit,když jsem viděla nepatrnou druhou čárku a opět jsem to obrečela.Dneska jsem dělala testík a čárečka je víc znát,ale pořád tomu nevěřím a nechci to nějak zakřiknout.Uvidíme.
Mám zpoždění už 4dny,celé ty čtyři dny mě bolelo břicho.Dneska už jen tak slabounce,prý to může být tím že mimísek si dělá místečko.......kdyby to tak bylo.......
Všem přeji pevné nervy a bublinku do bříška! 🙂 😲

martulle
14. mar 2010

Lalinko mě se tomu taky pořád nechce věřit a nechci to taky zakřiknout,tak jenom tak pomaloučku,potichoučku... 😉 😉 Jsou to opravdu nervičky.A kdy máš jít na utz?Taky vám všem holky přeji at tam najdete krásné //

lalina846021
14. mar 2010

snad to bude dobrý....budeme věřit,na utz nevím kdy půjdu.V úterý si udělám testík a když tam bude čárka dobře znát tak semusím objednat do ARTu,v lékař.zprávě mám napsaný kontrola za 3týdny k těhotenskému testu tak uvidíme.Dneska jsem teprve 13.den od Ketu
Doufám že ty nervičky nejsou jentak pro nic za nic

lalina846021
14. mar 2010

martulle dneska jsem přidala foto testíku do albumu,kdyžtak jukni 🙂

mila30
15. mar 2010

Lali, moc pěkný test, tak vám holky držím moooc palce 😵 .

martulle
15. mar 2010

Dobré ránko holčiny,jak jste se vyspali do nového dne?Lali to vypadá pěkně,jak tam krásně jde vidět aj ta druhá čárka.Mili taky to tak budeš mět,uvidíš.A co bříško,nebolí?

mila30
15. mar 2010

No Martull to by bylo moc fajn, ale jsem už nějaká skeptická po těch všech pokusech co nevyšly.. 😔 .Jinak bříško bolí, ale jen na levé straně, mám totiž na tom vaječníku endometriom a nějak mě tam rošťák tlačí 😀.
A co ty, testovala si?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre