Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

maryah
24. mar 2010

ahoj monika, ja som mala ET teraz 1.3. a hned ako mi dosla mrska tak sa ma dr spytal, ze ci si chcem dat pauzu alebo ist na KET... s mazelom sme sa rozhodli, ze chceme ist hned... dal mi tabletky a povedal, ze si mam pockat na vysledok z testu HCG a potom si mam dat prvu tabletku... takze ja idem na KET hned po neuspechu... pytala som sa ho, ze ci to nevadi, ze ak by bol problem, ze by som mohla ist az ten dalsi cyklus, ale povedal mi, ze idem do toho hned a ze mam postupovat podla instrukcii tak mu verim a riadim sa nim...

martulle
24. mar 2010

maryah my jsme měli mražáčku,rozmrazili je všechny,3se nevyvijeli a z těch zbývajících 3vybrali 2mimísky a zavedli mě je.Snažila jsem se být v pohodě a víc polehávala,hlavně první 3dny.V práci bych tahala těžké věci,tak jsem zustala doma.Holky moc vám přeju aby se to povedlo.Děkuju za podporu,ono je to fajn,když někdo písne pár řádečku,tady u nás jsem to nikomu neřekla a tak jsem se neměla komu svěřit.ty by jsi chtěla kolik embriek zavést?

monikasun
24. mar 2010

tak ja tomu uz nerozumiem, lebo mna sa nic nepytali, rovno mi bolo oznamene ze mam prist prve tri dni toho druheho cyklu ☹ tak ja uz neviem, podla coho o tom rozhoduju... 😖

maryah
24. mar 2010

ahoj martule, nam ostali 4 embryjka, jedno mi zaviedli a 3 sme si dali zmrazit... ja by som si chcela dat zaviest 2, ale manzel ma s tym problem takze neviem... boji sa, ze to bude mensi uspech, chce pockat na to co povie embryologicka tak sa zariadime potom. pri ET mi odporucali 1 a ani to sa nepodarilo tak neviem... chcem tolko aby to bolo uspesne, ale to ti nikto nevie povedat presne lebo priroda si to vzdy zariadi po svojom... ja som tiez doma teraz a aj pri IVF som bola doma, robim na 3 smeny a nieje to bohvieco... teraz som si povedala, ze pri KET-e sa minimalne 3 dni nepohnem z postele, maximalne na wc 🙂

monikasun
24. mar 2010

a do ktoreho CARu chodis?

maryah
24. mar 2010

monika, ani ja tomu nerozumiem, mne dr povedal, ze mozeme ist do toho hned. ja som si myslela, ze sa tiez musi cakat do dalsieho cyklu, ale povedal, ze ideme hned tak dufam, ze sa nesekol lebo to by ma nepotesilo 😖

maryah
24. mar 2010

chodim do Heliosu do Martina... su tam velmi dobri a priatelsky ludia tak nemam dovod im neverit...

monikasun
24. mar 2010

nie, nenarazam na to, ze by si im nemala verit....to som sa pytala len preto, ze aj ja by som chcela KET co najskor....ved uz vcera bolo neskoro 😉

maryah
24. mar 2010

ok baby, zacinaju mi vychadzky tak sa idem trosku prejst a prevetrat si hlavu... tak sa zatial majte a drzte sa, vecer som tu opat 😉

maryah
24. mar 2010

neboj moni, viem ako si to myslela 😉 aj ja som bola prekvapena ked mi dr navrhol, ze mozme ist hned, bola som pripravena na to, ze pojdeme buduci mesiac...

martulle
24. mar 2010

To máš pravdu,že příroda si to zařídí po svém a každá to prožíváme jinak.Nám zas doktor řekl,že při zavedení dvou embryjek je větší šance na otěhotnění.No sama jsem zvědavá jak to v břichu vypadá a co se tam děje,jestli se držiju 2nebo 1.To uvidím na utz..Ono to má asi každý car jinačí,mě řekli až po druhé ms mužu znovu na ket.O tom Heliosu v Martine už jsem tu někde četla a chválili si to holčiny,tak s chutí do toho a at se to povede.Moni a ty chodíš kam?

monikasun
24. mar 2010

ja chodím do spln-u v KE...na jednej strane by som mozno povedala, ze telo je teraz nastartovane tymi hormonmi, tak mozno by bolo lepsie ist do toho KETu hned, ale ked uz mam tolko casu, tak si aspon dam urobit nejake imunologicke a hematologicke vysetrenia....aby sa nasla pricina, preco to IVF nevyslo....
vy uz taketo vysetrenia mate?

zanda81
24. mar 2010

Ahojky,omlouvám se že se vstupuju,ale chtěla jsem se zeptat jak probíhá KET?Jsem po neuspěšném IVF a 29.3. jdu na kontrolní UTZ a to bude 11DC,jak to probíhá dál,myslíte že ještě tento cyklus bude KET?Děkuju moc

maryah
24. mar 2010

ahojte baby, som spat 😵 😵 😵
hej, kazde centrum to ma asi inac, telo je nastartovane hormonami tak idem dalej, tolko uz mam v sebe tych hormonov, ze neviem co mam od radosti robit 😀. martule, kedy ides na utz?
moni, ak sa to nahodou nepodari tak si chcem dat pauzu a poriadne sa precisitit, mam par napadov ako sa z toho vsetkeho dostat tak snad sa mi to podari.
zanda, beries teraz nejake tabletky na KET? ja idem na 14DC na kontrolny utz a podla toho sa zisti kedy pojdem na KET tak podla mna by si mala ist uz tento cyklus na KET. nedoshodli ste sa s niekym z caru ohladne postupu? myslim s doktorom alebo embryologom...

vltavka
24. mar 2010

Aho holčiny, tak hlásím HCG něco málo přes 1000, jsem 15. den po KET.

lalina846021
24. mar 2010

Ahojky holky!Tak to mám definitivně potvrzené,že nejsem těhule,dostala jsem nějakou injekci aby se mimís odloučil,že když je to takhle na začátku že se děloha vyčistí sama.Až mi to skončí tak jdu na UTZ a pak mi řeknou co bude dál.hladina Hcg už mi klesla na 3oo,bolí mě děsně břicho a začala jsem krvácet hodně!!!no nedá se nic dělat,musím bojvat dál i přes to zklamání.....všem držim moc pěstičky!!!

maryah
24. mar 2010

jeeeeeeeeeeeej, vltavka, to je velmi dobra spraaava 😵 😵 😵 a velmi pozitivna. super, gratulujem. kedyides na utz?

maryah
24. mar 2010

jaaaj lalina, to mi je luto, ale treba bojovat dalej. boli to, ale bude dobre, neboj.kedy ides do dalsieho kola? teraz pojdes na IVF? strasne moc ti drzim palce.

martulle
24. mar 2010

lalinko to je mě opravdu líto.a to jsi začala špinit a potom krvácet z ničeho nic?to bylo asi 20den po ketu,ne?holka já se ted taky bojím,dnes jsem sem tam zašpinila a mám děsné obavy z toho co příjde.tobě to taky chvilkama ustávalo,že-?vltavko to je krásná zprávička,já ani nevím jak vysoké to hcg jsem měla.když sestřička volala z caru,že jsem těhu,tak jsem tak plakala,že jsem měla problém si zapamatovat co mě říkala o dávkování léku a na toto jsem se ji zapomněla zeptat.maryah jak bylo na procházce?na utz mám jít 7.4

maryah
24. mar 2010

marule, nesmies mysliet takto 😠 . kolky den po KET si? musis mysliet pozitivne a nie na zle veci, neboj, bude dobre 😉

lalina846021
24. mar 2010

martulle gratuluju ti,neboj určitě bude vše ok,odpočívej a nedělej si starosti.............dobře to dopadne

lalina846021
24. mar 2010

martulle nedělej si obyvy,mysli jen pozitivně a takovýhle nesmysly hoď za hlavu
já jsem špinila asi 14den po Ketu ale to druhý den přestalo,teď jsem začala špinit v pondělía začalo to sílit tak jsem si volala do Artu a tam mi dr řekl že na Utz není nic vidět,takže těhotenství zamlklo..............ale to nebude tvůj případ,doktor mi řekl že špinění nevadí že to si jen mimísek dělá místečko,takže se nemáš čeho obávat..............bude to dobrý
ještě jednou ti moooocinky gratuluji a moc vám držím pěstičky......(tobě a mimískovi nebo mimískům)

vltavka to je krásná hodnota,jen tak dál ať pěkně roste

Jinak holky mě řekli v Artu že na ket je dobrý jít co nejdříve po neúspěšném Ivf,protože v těle je ještě pořád hodně hormonů s předešlého Ivf
všem mooc držim pěstičky

martulle
24. mar 2010

já jsem 19den po ketu.holky moc,moc vám děkuji za podporu,hodně to pro mě znamená.snad máte pravdu a bude to v poho,uvidíme.lalinko a jak vy ted budete pokračovat?holky přeji vám dobrou noc a držím všem pěsti

lalina846021
24. mar 2010

martulle,já teď musím čekat než miskončí krvácení,pak musím na UTZ a pak se uvidí co dál,myslím si že budeme muset 3 měsíce počkat....................nějraději bych šla znovu hned,ale tělo si musí odpočinout............
neboj se vše bude jak má být,vůbec nesmíš mysletnegativně,já vím že se to lehce píše,hezky mimísky(nebo mimíska) hlaď pobříšku a relaxujte..................myslím na vás a držím pěstičky hezoučky se vyspinkejte.....

martulle
24. mar 2010

děkuju lalinko a budu ti držet pěstě,at se vám to příště podaří

lalina846021
24. mar 2010

neděkuj není zač...................hlavně odpočívejte 🙂 😲 😲 ,dobrou

zanda81
25. mar 2010

maryah: já neberu právě nic.Když mi krve zjistili že ivf nevyšlo,tak mi řekli že až dostanu menst. že se mám objednat a tak jsem se objednala a paní mi řekal at dorazím 11DC a že se na mě pan doktor podívá,tak nevím no:-/ Takže si počkám na info do pondělí🙂

maryah
25. mar 2010

zanda, ono zalezi na tom aby bola sliznica maternice pripravena na vklad... mala by tam byt urcita hrubka tej sliznice, ale neviem uz presne aka...
martule, maminka, dufam, ze odpocivas a myslis lrn na same krasne veci 😉
lalina, drzim palce a hor sa do dalsieho kola...nic nie je stratene, sme silne a zvladneme vselico tak ideme dalej 😵 😵 😵

lalina846021
25. mar 2010

maryah děkuju za podporu,určitě budeme bojovat dál....

martulle
26. mar 2010

Hezké dopoledne a pěkný sluníčkový den vám přeju holky,maryah děkuju,napsala jsi to pěkně"maminka"uplně mě vyletěli slze. jsem poslední dobou celá lítostivá,rozbulím se pro nic za nic.vltavko jak tobě se daří?a co ostatní holčiny?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre