• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

5. júna 2017 
ja som si dala estrofem aspon som to tak vyčitala s papiera
28. mar 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bakosko, kedy si zacala krvacat?
no, ja som zacala spinit v nedelu, to bolo den pred HCG testom, dr povedal, ze to nevadi... spinila som aj v pondelok, utorok a v utorok vecer som zacala krvacat... vo stvrtok som bola na kontrolnom HCG lebo ten z pondelka bol len 42 co bolo malo... a dr povedal, ze budem krvacat dalej a ze ci si chcem dat pauzu alebo ist hned na KET... s manzelom sme povedali, ze chceme ist hned. dr povedal, ze ked budem mat poobede negativne vysledky z HCG tak si mam dat prvu estrogenovu tabletku a pokracovala som v tom co sme sa dohodli... 7 dni som ju brala po jednej a teraz od 8 dna ich beriem dve... v stredu idem na utz ci mam pripravenu maternicu na vklad...
28. mar 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, do ktoreho centra chodis?
28. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryah, to hned si pokracovala na dalsi KET??? Kazde CAR ma ine pravidla... Ja musim cakat 2 cykly, z coho vobec nie som nadsena, neviem ako to v praci vydrzim :frowning2:
28. mar 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodim do Brna REPROFIT ja som si dala pauzu 1 mesiac a včera som začala tabletkami na ketko 1 tabletkov estrofen 2mg a ti kde chodiš
28. mar 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anikka, hned sme isli, bez pauzy... ked som sa spytala, ze ci to je v poriadku ked som zacala hned a nezacala som brat tabletku v 1. den krvacania, dr mi povedal, ze je to v poriadku a ze mam zacat brat tabletky hned... tak dufam, ze to aspon vyde... neviem ci ma niekto to iste, ale asi som jedina :sweat_smile:
chodim do Martina do Helosu...
28. mar 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som začala hned 1 den mš 1 tabletkov ,
28. mar 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji vám za odpovědi
28. mar 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj chiwule, dracekmarecek ti odpovedala na tvoju otazku tak sa pozri trosku naspat...
mne dr povedal, ze uspesnost uchytenia embryjka je rovnaka, ale je tam o nieco vyssie percento vcasnych potratov, ale ze sa nemam bat... dolezite je asi to, ci sa embryjka preberu a to ci su zamrazene 3 roky alebo 3 mesiace tak na tom vobec nezalezi :slight_smile:
29. mar 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryah, vždyť jsem poděkovala za odpovědi, co ti vadí? to je snad slušnost poděkovat ne?
29. mar 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepac chiwule, myslela som, ze to myslis inac... zle to vyznelo :sweat_smile:
29. mar 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryah, to mě mrzí, že to vyznělo špatně. To je nevýhoda psaného slova, nedokáže vyjádřit barvu hlasu :wink:
29. mar 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to :slight_smile: . som rada, ze sa nehnevas... :slight_smile:
ty mas Anetku po IVF?
29. mar 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, povedlo se nám hned první IVF, měla jsem krátký protokol. Před tím jsme zkusili myslím 2x IUI. A co ty, už máš za sebou nějaký pokus?
29. mar 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam za sebou neuspesne IVF... teraz idem hned na KET... my mame zly spermiogram tak sme hned IUI museli vylucit
29. mar 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držím palečky ať to vyjde, já budu šíleně nervozní a to i přesto, že se nám už jedno dítko podařilo :wink:
29. mar 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... a to s tou nervozitou ti verim, je to taka vec, ze sa to jednoducho musi podarit a nervozita tam jednoducho bude... aj ja ti drzim palce :slight_smile:
29. mar 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky mooc vám držím pěstičky,určitě to vyjde............................. :slight_smile: :astonished: přeju hezký den
29. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lalina, ako sa mi mas? aj tebe kraasny den :wink:
29. mar 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji za optání,už se mám o mnoho lépe,v pátek jdu na utz a konečně mi řeknou kdy můžeme na IVF.............
tak už se těší a zároveň strašně bojím..........................jó hold ten strach jentak neodejde................ale nevzdáme se
29. mar 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prostě to vyjít musí, no ne? :wink: :dizzy_face: nejhorší je na tom všem čekání mezi jednotlivými ukony a výsledky :angry: když už se pak něco děje, človek nemá čas myslet na "blbiny" :sweat_smile:
29. mar 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravda,to už jen myslí aby se bublinka uhnízdila tam kde má a rostla tak jak má.................držím všem pěstičky
29. mar 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalina, na IVF mozes ist o 3 mesiace :slight_smile: , to uz je za chvilku... ten strach a ocakavanie tam budu vzdy... aj ked sa clovek hra na to ako mu je to "jedno", ze na to nemysli, ale v kutiku duse ho to zoziera... hold, tuzba po babatku je silna :slight_smile:
chiwule, jasne, ze to vyde, ine ani neocakavame :wink: :dizzy_face:
29. mar 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasně prostě nám to vyjde všem............3 měsíce rychle utečou.......a s tím strachem je to tak ten tu bude pořád..............
29. mar 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janino79 a zedulko kde jste už jste dlouho o sobě nedaly vědět,doufám že jste v pořádku...............myslím na vás
29. mar 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryah ja ich berem trocha inač ja to mam takto
4 dni po 1 tabletke estrofen +aspirin+prednison
4 dni po 2 tabletkach est+asp+pred
7 dni po 3tabletkach est+asp+pred+3krat denne utrogestan
potom mam sono maternice a ketko
29. mar 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, mas to inac...
7 dni po jednej tabletke
od 8. dna po dvoch tabletkach
na 14. den utz + 2 tabletky
od 15 dna cyklu po jednej tabletke + 2 krat 2 vklady utrogestanu...
no a na 19-20 den byva KET, ale ja este neviem kedy, mudrejsia budem v stredu... kazdy CAR to asi ma inac... ty mas kedy asi KET?
29. mar 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam ketko asi 15alebo16maja
30. mar 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bakosko tak to ti budeme držet všichni pěstičky.................. :slight_smile: :slight_smile:
30. mar 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, hlasim, ze KET-ko mam 7. aprila... tak snad sa embryjka preberu a bude co vkladat :slight_smile:
31. mar 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok