Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

bakosko
28. mar 2010

ja som si dala estrofem aspon som to tak vyčitala s papiera

maryah
28. mar 2010

bakosko, kedy si zacala krvacat?
no, ja som zacala spinit v nedelu, to bolo den pred HCG testom, dr povedal, ze to nevadi... spinila som aj v pondelok, utorok a v utorok vecer som zacala krvacat... vo stvrtok som bola na kontrolnom HCG lebo ten z pondelka bol len 42 co bolo malo... a dr povedal, ze budem krvacat dalej a ze ci si chcem dat pauzu alebo ist hned na KET... s manzelom sme povedali, ze chceme ist hned. dr povedal, ze ked budem mat poobede negativne vysledky z HCG tak si mam dat prvu estrogenovu tabletku a pokracovala som v tom co sme sa dohodli... 7 dni som ju brala po jednej a teraz od 8 dna ich beriem dve... v stredu idem na utz ci mam pripravenu maternicu na vklad...

maryah
28. mar 2010

ozaj, do ktoreho centra chodis?

anikka
28. mar 2010

maryah, to hned si pokracovala na dalsi KET??? Kazde CAR ma ine pravidla... Ja musim cakat 2 cykly, z coho vobec nie som nadsena, neviem ako to v praci vydrzim ☹

bakosko
28. mar 2010

chodim do Brna REPROFIT ja som si dala pauzu 1 mesiac a včera som začala tabletkami na ketko 1 tabletkov estrofen 2mg a ti kde chodiš

maryah
28. mar 2010

anikka, hned sme isli, bez pauzy... ked som sa spytala, ze ci to je v poriadku ked som zacala hned a nezacala som brat tabletku v 1. den krvacania, dr mi povedal, ze je to v poriadku a ze mam zacat brat tabletky hned... tak dufam, ze to aspon vyde... neviem ci ma niekto to iste, ale asi som jedina 😅
chodim do Martina do Helosu...

bakosko
28. mar 2010

ja som začala hned 1 den mš 1 tabletkov ,

chiwule
28. mar 2010

děkuji vám za odpovědi

maryah
29. mar 2010

ahoj chiwule, dracekmarecek ti odpovedala na tvoju otazku tak sa pozri trosku naspat...
mne dr povedal, ze uspesnost uchytenia embryjka je rovnaka, ale je tam o nieco vyssie percento vcasnych potratov, ale ze sa nemam bat... dolezite je asi to, ci sa embryjka preberu a to ci su zamrazene 3 roky alebo 3 mesiace tak na tom vobec nezalezi 🙂

chiwule
29. mar 2010

maryah, vždyť jsem poděkovala za odpovědi, co ti vadí? to je snad slušnost poděkovat ne?

maryah
29. mar 2010

prepac chiwule, myslela som, ze to myslis inac... zle to vyznelo 😅

chiwule
29. mar 2010

maryah, to mě mrzí, že to vyznělo špatně. To je nevýhoda psaného slova, nedokáže vyjádřit barvu hlasu 😉

maryah
29. mar 2010

ved to 🙂 . som rada, ze sa nehnevas... 🙂
ty mas Anetku po IVF?

chiwule
29. mar 2010

jj, povedlo se nám hned první IVF, měla jsem krátký protokol. Před tím jsme zkusili myslím 2x IUI. A co ty, už máš za sebou nějaký pokus?

maryah
29. mar 2010

ja mam za sebou neuspesne IVF... teraz idem hned na KET... my mame zly spermiogram tak sme hned IUI museli vylucit

chiwule
29. mar 2010

držím palečky ať to vyjde, já budu šíleně nervozní a to i přesto, že se nám už jedno dítko podařilo 😉

maryah
29. mar 2010

dakujem 😵 😵 😵 ... a to s tou nervozitou ti verim, je to taka vec, ze sa to jednoducho musi podarit a nervozita tam jednoducho bude... aj ja ti drzim palce 🙂

lalina846021
29. mar 2010

holky mooc vám držím pěstičky,určitě to vyjde............................. 🙂 😲 přeju hezký den

maryah
29. mar 2010

ahoj lalina, ako sa mi mas? aj tebe kraasny den 😉

lalina846021
29. mar 2010

děkuji za optání,už se mám o mnoho lépe,v pátek jdu na utz a konečně mi řeknou kdy můžeme na IVF.............
tak už se těší a zároveň strašně bojím..........................jó hold ten strach jentak neodejde................ale nevzdáme se

chiwule
29. mar 2010

prostě to vyjít musí, no ne? 😉 😵 nejhorší je na tom všem čekání mezi jednotlivými ukony a výsledky 😠 když už se pak něco děje, človek nemá čas myslet na "blbiny" 😅

lalina846021
29. mar 2010

to je pravda,to už jen myslí aby se bublinka uhnízdila tam kde má a rostla tak jak má.................držím všem pěstičky

maryah
29. mar 2010

lalina, na IVF mozes ist o 3 mesiace 🙂 , to uz je za chvilku... ten strach a ocakavanie tam budu vzdy... aj ked sa clovek hra na to ako mu je to "jedno", ze na to nemysli, ale v kutiku duse ho to zoziera... hold, tuzba po babatku je silna 🙂
chiwule, jasne, ze to vyde, ine ani neocakavame 😉 😵

lalina846021
29. mar 2010

jasně prostě nám to vyjde všem............3 měsíce rychle utečou.......a s tím strachem je to tak ten tu bude pořád..............

lalina846021
29. mar 2010

janino79 a zedulko kde jste už jste dlouho o sobě nedaly vědět,doufám že jste v pořádku...............myslím na vás

bakosko
29. mar 2010

maryah ja ich berem trocha inač ja to mam takto
4 dni po 1 tabletke estrofen +aspirin+prednison
4 dni po 2 tabletkach est+asp+pred
7 dni po 3tabletkach est+asp+pred+3krat denne utrogestan
potom mam sono maternice a ketko

maryah
29. mar 2010

nooo, mas to inac...
7 dni po jednej tabletke
od 8. dna po dvoch tabletkach
na 14. den utz + 2 tabletky
od 15 dna cyklu po jednej tabletke + 2 krat 2 vklady utrogestanu...
no a na 19-20 den byva KET, ale ja este neviem kedy, mudrejsia budem v stredu... kazdy CAR to asi ma inac... ty mas kedy asi KET?

bakosko
30. mar 2010

ja mam ketko asi 15alebo16maja

lalina846021
30. mar 2010

Bakosko tak to ti budeme držet všichni pěstičky.................. 🙂 🙂

maryah
31. mar 2010

caute baby, hlasim, ze KET-ko mam 7. aprila... tak snad sa embryjka preberu a bude co vkladat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre