Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

maryah
9. apr 2010

zázraky sa dejú, to je pravda... cítim sa fajn, až na tú nádchu, ale už aj tá pomaly ustupuje...

andous
9. apr 2010

ja se cítim tak všelijak pobolívámě podbříško jako bych to měla dostat jsem taková unavenější ale jinak nic.

maryah
9. apr 2010

no, aj to sú príznaky tehotenstva... 😉 😉 😉 je tu veľa kočiek, ktoré mali také príznaky 😉 a boli tehotné

andous
9. apr 2010

kež by to byla pravda to by byla paráda 🙂 Já to mám zítra dostat nejdýl v neděli tak uvidíme....Zatím břicho tak nějak v poho tak doufám že ta mrcha nedorazí.Mám to totiž nepravidelně...

bakosko
9. apr 2010

maryah moj manžel sa narodil 21.04.budem ti držat palce,ja idem na ketko 14.04 o 13,30hod dali ti vediet či sa rozmrazilo alebo nie ja mam len jedno aby som tam nešla zbytočne ak sa to nerozmrazy 😉

stephanie
9. apr 2010

ahoj holky,
já jsem byla ne KETu 1.4., už jsem si dělala test a je negativní ☹ ...Po celou dobu mě bolí v podbříšku, bolesti začaly asi už 3 dny před samotným transferem
s těmito bolestmi jsem se předtím nesetkala. Nicméně dnes jsou to již bolestipřed mrchou, to už poznám ☹ . Chtěla jsem se vás zeptat, jestli nevíte, jak to chodí, kdybych chtěla jít po menstruaci do dalšího KETu...jestli se pak po dobu menstruace přeruší užívání estrimaxu a začně opět brát od 2. dne cyklu???
.
Jinak je to můj druhý KET..první byl těsně před Vánocema, 8. den už jsem měla ducha a byla těhotná, v 5 tt. jsem však potratila

lalina846021
9. apr 2010

Ahojky holčiny,přeju všem hezký večer.
Také tu vítám všechny nové tvářičky........všem držím pěstičky ať se dočkají tolik vytoužených dvou čárek 🙂 😲
Já jsem dneska byla v Artu na kontrole,dr. mi řekl že jsem se hezky vyčistila,mimísek se dobře odločil..... 😔 😔
řekl ,že můžeme hned na Ivf,ale já mu řekla že tenhle měsíc nechceme že to zkusíme až ten další................už se těším a doufám že se nám to konečně povede a vydrží to do zdárného konce 😲
Jinak holky s testováním vydržte alespoň 12dní,to už musí být alespoň náznak,dřív to nemá cenu......já taky nevydržela a 8 den jsem testovala a ´´duch´´ se objevil až po limitu po 10dnech už čárka hezky tloustla 🙂jen škoda že to nevydrželo 😢 😔
všem mooocinky moooc držim pěstičky..................

rena31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evik73
10. apr 2010

Krásnou sobotu holky 🙂
tak jak se máte všechny?Věřím,že dobře.....těhulky hladí bříška a čekatelky domlouvají mimískům,aby se hezky zakousli 🙂 🙂
Děvčata dle mého názoru,je nejlepší test Mamatest...nejen proto,že mi ukázal //,ale spousta holčin si ho taky chválí..

Andouš tebe zdravím a přeji ti,ať najdeš // na kterémkoliv testu....a pokud nebudou na testu,ještě neházet flintu do žita,protože dokud není krev,nic není ztraceno!!!!!!

Lali,super,že jsi se krásně vyčistila a brzy můžete začít bojovat a snažit se o mimi,tentokrát to určitě vyjde.....2010 je PLODNY' ROK!!!!!!!

Maryah jak je tobě?Utíká ti to aspoň trochu?Mě to teď tedy uteklo daleko rychleji,než po ET....moc moc držím palečky a chci slyšet jen samé skvělé zprávy 😀

lalina846021
10. apr 2010

Eviku děkuji,snad máš pravdu a vyjde to..................
přeju všem hezký víkend 🙂 🙂

maryah
10. apr 2010

lalina gratulujem, som rada, že vštko dobre dopadlo a si v poriadku... i keď to vyznie blbo, ale som rada, že si sa pekne vyčistila a neboli žiadne komplikácie... teraz hor sa do ďalšieho cyklu a teraz úspešného 😉 . veľmi ti držím palce 🙂

lalina846021
10. apr 2010

maryah moc a moc ti děkuju,já jsem taky ráda že nebyla žádná komplikace...............taky věřím že se nám snad zadaří 🙂 😲 🙂

marketchen
10. apr 2010

Ahoj Holky, omlouvám se, že sem k Vám takto vstupuju.ale stále nikde nemůžu najít informaci.Včerra jsem byla na KETu a stále beru Estrofem 1-0-1 a na noc zavádím Crinone.Chci se zeptat, zda Estrofem zbrzdí menstruaci nebo ne?Zda se menstruace dostaví až po jeho vysazení?!Moc děkuju a všem moc držím palečky.
Hezký večer.Markéta

neline
10. apr 2010

Ahojte dievčata. už dlhšie vas čitam a rozhodla som sa aj aktivne zapojit 🙂 Som po prvom neuspešnom IVF a mame 5 mrazačikov, teda už len 3, kedže som bola 3.4. na KET. Podobne ako Maryah, aj ja som išla hned na KET, kedže v den kontroly som začala krvacat, a aj krv bola negativna, začala som hned uživat lieky - estrogen. A chcem sa opytat - ako doležite je podla vas mat klud a PN po transfere? Ja som dosial ani pri jednom nebola na PN. Myslite si, že sa zvyšia šance otehotnenia? Nemam ťažku pracu, ani nejako stredujucu, ale predsa. Nejako špecialne sa nešetrim, normalne domace prace, prechadzky so psom,... Dakujem.

neline
10. apr 2010

Marketchen, myslim, že Estrofem zbrzdi mrchu. Dostavi sa, až po jeho vysadeni, pokial však už potom nebudeš tehotna 🙂

marketchen
10. apr 2010

Neline, ahoj.Děkuju za Tvoji odpověď....já to stále někde hledám a nemůžu se dohledat.Dotkorka mi to sice neřekla, že se mrcha nedostaví, ale v papírech to je, že když testy z krve budou negativní, pak teprve můžu vysadit léky a mrcha se dostaví za 2-4 dny.Jenže oni ty zprávy z části kopírují, tak jsem si říkala, zda tohle platí i pro estrofem.Crinone určitě ne, ten jsem brala i při IVF a mrcha přišla.
Jinak PN po transferu určitě není nutná.Mě doktor vždy říkal, že miminko si nevyležím, pokud vyloženě neděláš s chemikáliemi, nebo nemáš fyzicky namáhavou práci, tak to určitě nevadí.Já se hlavně hlídám, abych nezvedala nic těžkého, ale jinak funguju taky normálně.Držím palečky.Kolik emrbyjek TI transferovali?

neline
10. apr 2010

Marketchen, mam zavedenych dvoch mrazačikov. A o tom Estrofeme som sa dočitala na nete 🙂 A ty si ako na tom? Velmi ti držim prsty tiež 😉

marketchen
10. apr 2010

Neline, já mám v sobě dve sněhuláčky od včera.Kéž by se uchytili 🙂 Moc si to přeju.Jen tedy bude hodně těžké vydržet 15 dní do testu.Po ET jsem dostala mrchu hned 10.den po transferu, bylo to sice veliké zklamání, ale už jsem věděla na čem jsem.Teď tedy nebudu do toho 15.dne vědět vůbec nic ☹ To budou nervy a je těžké na to nemyslet.A co teď bereš?J8 ten estrofem 2x denně a na noc crinone.

evik73
11. apr 2010

Ahoj holky,pěknou neděli 🙂
Neline a Market moc vám držím palečky,aby se mimískové zakousli a nepustili....a ať vám to do testování rychle utíká i když vím,jsou to hrozné nervy 😝
Všem vám snažilkám přeji hodně štěstí s pozitivním výsledkem!!!!!!

lalina846021
11. apr 2010

Neline a Market taky vám mooocinky mooooc držím pěstičky..................a ať jsou na testíkách dvě čárečky 😲 😲

neline
11. apr 2010

Ahojte. Dakujem vam všetkym, ste velmi zlate a tiež držim prsty do uspešneho konca, snažilkam otehotniet a tehulkam porodit zdrave babo 😉 🙂
Marketchen- ja teraz uživam 2x2 utrogestan - je to progesteron ( a asi je to obdobne ako crinone). Estrofem mi vysadili v den kontroly utz, kedže som mala dostatočne vysoku sliznicu 11mm, a o 4 dni som išla na transfer. Dnes som 8 den po transfere, snažim sa nesledovat, ale napriek tomu, su to riadne nervy, a hlavne, ked nemam žiadny tehotensky priznak 😀 Na krv idem v piatok ☹ ☹

andous
11. apr 2010

Ahojky holky jste tu nějaká??? 🙂 Přeji všem brzké nalezení // 🙂

andous
11. apr 2010

Maryah a jak se dneš cítíš??Doufám že je vše v pořádku a mimoušek se tě drží 🙂 Evik73 děkuji za povzbuzení je to od tebe milé ale znáš to to čekání je šílený ☹ A hlavně ta nejistota☹Ale pořád doufám že to dopadne dobře 🙂

andous
11. apr 2010

neline ty jseš na tom stejně jako já 🙂 v pátek jdu na krev taky 🙂 A už jsi zkoušela testovat nebo vydržíš na krev??

maryah
11. apr 2010

čaute baby, ako sa dnes máte??? ja v pohode... bola som na návšteve u svokrovcov a trošku sa to tam natiahlo...
andous ahoj, mám sa celkom dobre a zatiaľ sa aj dobre cítim (ťuk-ťuk)... mimísek neviem čo robí, ale pevne verím, že si ustiela v maternici 🙂 a ty??? test si si robila? kedy ideš na krv, teraz máš dostať mrchu, že??? ja neviem kedy mám dostať, cyklus je celý rozhádtaný tak mrchu môžem dostať hoci kedy, ale veď ja ju nedostanem 😵 😵 😵

andous
11. apr 2010

Maryah tak to je dobře že jsi se nějak zabavila.No a jinak se citím tak nějak stejně břícho mě pořád chvilkama bolí jak na mrchu ale zatím nedorazila 🙂 Jinak se mi chce pořád čurat mám takový nutkaní chodit každou chvíli.Test jsem si radši nedělala mám strach ale zítra ráno to asi zkusím.Jestli mi to teda strach dovolí.Jinak s tou mrchou to mám taky na prd chodí si jak chce ale oficialně jsem to měla dostat dnes.Tak doufám že už nepřijde vubec.

andous
11. apr 2010

No prostě musíme věřit že to dopadne dobře a dočkáme se vytoužených// 🙂 A nám se to určitě povede 🙂 🙂 A když né tak budeme bojovat dál....ty jo já mám takovej strach si ten test udělat.....doufám že jsem si koupila ten na kterým budou už konečně dvě//a ty budeš testovat kdy???

andous
11. apr 2010

Jo a na krev jdu Maryah v pátek 16.4.to už je za chvíli tak budu mít jasno...

maryah
11. apr 2010

to cikanie je príznak, ževraj pri tehotnosti to tak býva... to ti verím, že sa bojíš testovať... me bolo včera tak blbo, mala som nejaké kŕče v bruchu, ako brušná chrípka alebo čo no a potom som dostala bolesti do podbrušia... už som si myslela, že mi všetko vypadne alebo čo no našťastie to prešlo... už to chcem mať za sebou, tie výsledky... chcem to už mať potvrdené... je to strašné čakanie, ale musíme vydržat keď sme sa na to dali no a ak to nedajbože nevýde tak budeme bojovať ďalej a trošičku si dám život dohromady 🙂

maryah
11. apr 2010

ja pôjdem v stredu po tebe... 21.4. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre