Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

andous
14. apr 2010

maryah tak to jsme na to podobně ☹ ale věkem to asi taky nebude nebot já jsem mladší než ty a ještě se nám taky nezadařilo 🙂 akorát jednou ale to pak nedopadlo...a imunologii nebo genetiku máš udělanou??

andous
14. apr 2010

omlouvám se ale ten předchozí vzkaz jsem psala DVOJCATA 🙂 maryah nezlob se nějak jsem to popletla 😅

dvojcata2
14. apr 2010

ne nic mi jiného nedělali

dvojcata2
14. apr 2010

jenom do sebe cpu hormony k snídani toho mám víc jak důchodci 😀

maryah
14. apr 2010

ahoj andous... cítim sa zatiaľ dobre 😵 😵 😵 a zatiaľ "tehulkujem"... a čo tvoj močák, už je lepsšie? mrcha sa nespustila?

maryah
14. apr 2010

no o tých hormónoch by som tiež vedela hovoriť... už dva mesiace ich beriem 😲 ... po neúspešnom IVF sme hneď bez pauzy išli na KET-ko tak som napitá hormónmy až mi idú prsia prasknúť 😀 😀 😀 , ale ináč v pohode 🙂

marketchen
14. apr 2010

Ahojte Holky, jak se cítíte? Kdo je tu vlastně všechno po KET a kdy budtet testit?Já jsem byla na KET 9.4., testi budu asi 24.4..Je to strašná doba ☹

dvojcata2
14. apr 2010

no jo ted jsem taky Dolly Baster 😀 já mám za sebou dvš IVF u 1 jsem si nedalaISCI a tak mi nezbyly žádný nanuky ted u 2 jsem mněla 4 zamrazené a dvě mám (doufám)v sobě.Hormony mi lezou i s uší taky jsem něco přibrala

evik73
14. apr 2010

Mary já jdu na UTZ v úterý,týden po potvrzení z krve a ještě jednou mi krev brát v to úterý budou...zřejmě aby viděli,že HCG roste!!JInak příznaky skoro žádné,jen trochu pobolívají prsa a jsem unavená,ale to taky může být po Utrogestanu 😒

Lali to jsi hodná,samozřejmě budeme šťastní,ať bude jedno nebo dvě,ale vzhledem k tomu,jak už mi to jednou z dvojčátkama dopadlo,tak bych přeci jen asi byla radši,kdyby bylo jedno....z dvojčátkama je to holt větší zátěž na tělo a budu celé těhu trnout,jestli to dopadne,tak si to ani pořádně neužiju!!!!

dvojcata2
14. apr 2010

Já byla 3.4. testila jsem včera a nic

maryah
14. apr 2010

ja som bola 7.4. a na krv idem 21.4. a doma testovať neplánujem pretože sa nechcem stresovať... niekomu ukáže // na nejaký 5. deň po ET a niekomu až na nejaký 13. deň tak sa zbytočne nechcem stresovať a ani myslieť na to... taaakže ja si počkám až na krv 😉

andous
14. apr 2010

dvojcata tak jestli by nebylo dobrý si nechat tu imunologii udělat třeba tam je zakopanej pes....To já do sebe ted taky pořád cpu nějaky léky a pořád je to víš k čemu......Já si myslím že je to hodně o štěstí aspon to mi řekl i doktor...

dvojcata2
14. apr 2010

uvidíme co mi řekne dr až tam půjdu

andous
14. apr 2010

Maryah tak to je super že se cítíš fajn a že těhulkuješ tak to má být 🙂 🙂 Já jinak nic test negativní ☹ Mrcha nikde ale to je těma lékama a močák pořád trochu zlobí.....Ale jinak beze změn.

andous
14. apr 2010

Já jsem si teda tu imunologii musela vydupat JÁ mám totiž někdy pocit že se vubec nesnaží ti doktoři pomoc ale jenom tahají peníze.... 😉 mi už jsme za tu obu z toho už dost zoufalý a hlvně unavený...Ale pujdu do toho novu a třeba se konečně zadaří. 🙂

andous
14. apr 2010

holky omlouvám se ale nějak zapomínám psát písmenka 😀 😀 Tak snad to po mě přeluštíte 🙂

dvojcata2
14. apr 2010

dnes jedu na třídní schůzky přemýšlím jestli si koupit test a třeba zítra testnout ale moc bojím takhle dokud to nedostanu mám furt naději

andous
14. apr 2010

to ti věřím že se bojíš testovat já jsem z toho měla taky hruzu a ted už to neřeším vím že to nevyšlo a budu bojovat dál...sice ta naděje tam nějaká je nebot jsem to nedostala ale nevěřím tomu....záleží jak se na to testování cítíš...ten strach tam bude pořád a dopadnout to nějak musí ale neboj ty je tam mít ty dvě//budeš 🙂 🙂 Já jak jsem říkala radši testuju a smiřuju se s tím než pujdu na krev protože potom je to pro mě hrozná rána když mi řeknou že nic takhle už jsem na to přiravená a tak to semnou tolik nezamává...

maryah
14. apr 2010

jasné dvojcata, že máš šancu, pokial to neni potvrdené z krvi... ja osobne by som si ho nerobila... 😅

neline
14. apr 2010

Ahojte dievčata. Tak som to rano riskla a testla som. A su tam konečne // 😵 😵 Ja stale tomu nemožem uverit a tak to nechavam ešte na krv. Ale ta druha čiarka bola pomerne silna, skoro tak, ako kontrolna, tak snad to dobre dopadne 🙂
Držim aj vam všetkym prsty, nech tam už konečne su // 🙂

marketchen
14. apr 2010

neline:Ježiš,to je super zpráva!!!Mám ohromnou radost, moc Ti to přeju.To je paráda.....!!!Moc, moc držím palce.Opatruj se. 😵

marketchen
14. apr 2010

Kdy si byla neline na KET? Kolikátý je to dnes den? A je to Tvůj první KET?A tady vidíme, že i KET funguje 😉

neline
14. apr 2010

Marketchen - dakujem, dakujem... Na KET som bola 3.4., tak ak neratam den transferu, tak som dnes 11 den. Na krv idem v piatok, lebo cez vikend sa nechodi na krv. A je to moj prvy KET, v marci som mala IVF, ktore sa nepodarilo, tak som hned, bez pauzy, išla na KET. Dala som si teraz zaviest dvoch mrazačikov, tak uvidim, ako to dopadne. A neboj, určite tam tiež najdeš // Viem to 😵 😵

maryah
14. apr 2010

nelineeeeeeeee, to jeeeeeeeeeee supeeeeeeeeeeeeeer, juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 ...
tak ty si na tom tak isto ako aj ja... ja som tiež hneď bez prestávky išla na KET... myslela som si, že som jediná bez pauzy 😅 ... ja som bola 7.4. na KET-e 😵

evik73
14. apr 2010

Neline super zpráva moc moc gratuluji a ať je vše i nadále v pořádku 😉 Ostatní holčiny to aspoň zase pozitivně naladí,když je další důkaz,že i z Ketíku lze otěhotnět!!!!!

marketchen
14. apr 2010

neline - opravdu mám z Tebe radost.
I já jsem šla hned do KET, nečekala jsem.Hned další cyklus jsem začala brát estrofem a šli jsme do toho a teď mám v sobě dva bobísky.Holky, kéž by to vyšlo.
maryah - moc držím palce.Já byla na KETu 9.4.

andous
14. apr 2010

neline to je suuuuuuuppppéééér.....mocinky gratuluuuuuuuujuuuuuuu 🙂 🙂 Tady bude samá těhulka to je bezvadný jen tak dál. 🙂 🙂

maryah
14. apr 2010

marketchen, ja som šla tiež hneď... hneď ako som začala špiniť po IVF som bola na krv a bola nízka... dr mi hneď dal tabletky a išla som na kontrolný test a to som už aj začala krvácať (špinenie ešte nie je mrcha)... dr mi povedal, že ak bude krv negatívna tak mám začať brať tabletky na KET... krv bola samozrejme negatívna tak sme šli na to... čiže ET po IVF som mala 1.3. (neúspešné) a KET som mala 7.4. ... čiže to bol dosť fofr...

neline
14. apr 2010

ja som mala 3.3. IVF - krv 17.3. - negat., hned som začala brat tbl na KET - to som mala 3.4. - čiže tiež presne o mesiac 🙂
Dakujem dievčata za gratulacie. O par dni vam gratulujem aj ja... 😵

lalina846021
14. apr 2010

Maryah nemáš zač...............no já mám v plánu měsíční pauzu a pak hurá do IVF.................doufám že do úspěšného...........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre