Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

lalina846021
14. apr 2010

Eviku,na to nesmíš myslet a stresovat se už teď do předu,áť už tam bude jedno nebo dvě musíš si to užívat a být v pohodě a to ošklivé už máš za sebou,smůlu už si si vybrala a teď bude všechno v pořádku a eskymáček nebo eskymáčci taky.................všechno jen pozitivně...........................neboj....................přeju ti moc štěstíčka a zdravíčka..................ono to vyjde.určitě se na tebe obrátilo konečně štěstí 🙂 držím pěstičky 😲

maryah
14. apr 2010

lalina, tfuj-tfuj-tfuj 😵 😵 😵 ... zlatko, držím palce 😵 😵 😵
neline, super takže je tam šanca... do ktorého centra chodíš?

lalina846021
14. apr 2010

neline tak to je super,drž se a dávej na sebe a na mimíse pozor,držím mocinky moc pěstičky.......... 🙂

lalina846021
14. apr 2010

maryah děkuju,doufám že to vyjde a že mě nakazíte 😀 😀

bakosko
15. apr 2010

ahojko tak baby aj ja sa už možem pridat a vam včera som bola na KETKU dneska odichujem idem odratavat dni 😀 už mam 1 den za sebov na krv mam ist 26,04

evik73
15. apr 2010

Hezké ránko i když dost zamračené!!!
Lali já se nenervuju,ať už bude jedno nebo dvě,tak budu šťastná,že to vůbec vyšlo...po nevydařeném ETu jsem si říkala,jestli už třeba nejsem stará,ale už vím,že neeee 😉 Jsou starší kočky,co se jim to podařilo,tak se jen modlím,aby to až do porodu vše proběhlo bez problémů a miminko/a bylo/a zdravé/á...

Bakosko tak držím palečky a přeji,aby se miminku u tebe moc líbilo a pěkně se zakouslo na hodně dlouho 🙂 😉

Jinak zdravím všechny Keťačky a přeji jen samé pozitivní zprávičky 😀 😉

evaav
15. apr 2010

Dobré ránko tak zítra jedu do Sanusu na vyšetření manžel na spermiogram tak se nám rozjede konečně cesta za miminkem i když to ještě chvilinku potrvá,ale navadí jsem ráda i za tento první krůček.

dvojcata2
15. apr 2010

Neline:I ode mně velká gratulace i já byla na Ket v sobotu ted jsem volala k nám do Gennetu kdy mám přijít na krev tak v pondělí.Test jsem dělala v úterý a nic od té doby jsem ho nedělala a dělat nebudu strašně se bojím nechám to do pondělí na krev co se má stát at se stane.Tak at hezky rostete!!!

lalina846021
15. apr 2010

dvojcata v pondělí ti budeme držet pěstičky,určitě to vyjde!

evaav každým krůčkem budete blíž k miminku,držím pěstičky!

bakosko tak držím moc pěstiaať se eskymáček co nejdříve uchytíanepustí 😲 🙂
eviku určitě bude všechno do porodu i po porodu v pořádku,prostě tomu musíš věřit 🙂 🙂 🙂

přejuvšemmoc hezký den 😎

dvojcata2
15. apr 2010

kdyby se nepovedlo za jak dlouho bych mohla na další 2KET???

marketchen
15. apr 2010

dvojčata2 - já šla na KET hned další cyklus.myslím, že s druhým KET by to bylo asi stejně, ale já bych asi počkala.Nám pokud to ted nevyjde, tak to nechám být chvíli.Dáme tomu čas.Chvilku si odpočineme a po čase bychom do toho zase šli.

maryah
15. apr 2010

ahoj dvojcata, my sme išli tiež hneď, ešte máme dvoch mrazáčikov a keby sa toto nedajbože nepodarilo tak si dám pauzu... kôli psychike a toľkým hormónom, ale kludne sa môže ísť hneď...

dvojcata2
15. apr 2010

nějak mně začíná píchat v břichu ale to je asi s toho žrádla co si furt do tý huby cpu ,doufám že to není mrcha jedna ošklivá.

dvojcata2
16. apr 2010

Tak jsem testla a nic tak zase znovu bojovat všem více štěstí 😉

maryah
16. apr 2010

dvojcata, to je škoda ☹ ... myslíš si, že je všetko stratené??? koľký deň po ET si?
... a som rada, že ideš bojovať 🙂

dvojcata2
16. apr 2010

jsem 13 den po KET bojovat budu a stracený to je určitě

bakosko
17. apr 2010

maryah ako sa citiš

maryah
17. apr 2010

caute baby 🙂
bakoško, cítim sa dobre... ťuk, ťuk, ťuk... a ty? akurát som doupratovala? kedy si mala ten KET?

bakosko
17. apr 2010

KETKO som mala v stredu 14.04 ,ja som tieš upratovala idem pozriet telku

bakosko
18. apr 2010

ahojko čo ešte spite 😀

maryah
18. apr 2010

dobré ránko, už som tu... 🙂 ako sa máte? my tu máme konečne krásne a slnečné počasie... žeby jar ??? 😅

mirm
18. apr 2010

ahojte
chcela by som sa spytat, ci ste niektora neboli na imuno testoch v CR.

maryah
18. apr 2010

ahoj mirm, ja ti nepomôžem, ja som nebola...

dvojcata2
18. apr 2010

Ahojky děvčátka tak jsem dnes 15 den po KET a pro jistotu jsem test udělala ještě a bílo ach jo ale ještě jsem to nedostala před tím jsem to dostala 11 den všem přeju více štěstí!!!!

maryah
18. apr 2010

dvojcata, kedy ideš na krv?

bakosko
18. apr 2010

😉 maryah kedy ideš testovat , ja skusim ale ešte nie neskor aby som potom nelutovala

maryah
18. apr 2010

ahoj bakoško, ja nebudem testovať, počkám si až na krv 🙂 ... necháme sa prekvapiť. minule som tiež nechcela, ale manžel ma stále podpichoval aby som testovala a aj rodina a ja som neodolala... teraz našťastie drahý nič nehovorí a keď som sa ho pýtala, že či chce aby som testovala tak povedal, že nechce... tak som si vydýchla, tiež má z toho strach 🙂

maryah
18. apr 2010

neline, ako dopadla krv v piatok?

lalina846021
18. apr 2010

dvojcata to mě mrzí,ale hlavně že to nevzdáváš a jdeš znovu do boje.............................

maryah vydrž netestíkuj,určitě jsi těhu 🙂 😲 držím ti pěstičky a všem ostatním taky 🙂

marketchen
18. apr 2010

Ahoéjte Holky! Tak jak? Některá po KETu? Já jsem dnes 9.den po transferu.Nervozita stoupá ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre