Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

neline
18. apr 2010

Ahojte dievčata. Neozvala som sa cez vikend, ale boli sme mimo domu. Tak mam to potvrdene aj krvou 😉 HCG vyše 3000 a na ultrazvuku už dr. videla dve bublinky.Takže dvojčatka 😵 😵 O dva tyždne idem na utz, tak dufam, že bude všetko ok.
Dievčata, myslim na vas a velmi, velmi vam držim prsty. Určite, skor či neskor, sa každa budeme tešit z drobčeka 😉
Som si ista!!! Dobru nocku.

neline
18. apr 2010

A určite neriešte priznaky. Ja doteraz nemam absolutne žiadne. Keby som to nevidela na utz, tak si určite myslim, že nie som tehotna 😉 Tak klud, pevne nervy, relaxovat a bude to tam 😵 😵

evik73
19. apr 2010

Hezké ránko 😉
Neline moc ti gratuluji ke dvojčátkům,to je super zpráva.....další pozitivum pro čekatelky na // 😅 Kolikátý den po transferu jsi byla na krvi a UTZ,že už byly vidět dvě dutinky?
Všechny kočky zdravím a přeji pohodový týden!!!!

maryah
19. apr 2010

kráansy deň baby 😵 😵 😵
neline, to je úplne super, mám radosť 😵 😵 😵
chcem sa spýtať, že dokedy ste brali tie tabletky na KET? ja som dnes 12. deň po KET a akurát som si dala poslednú tabletku 😅

evik73
19. apr 2010

Ahoj Mary,myslíš Estrofem(ten jsem brala já)?A beru ho pořád i po potvrzení těhu z krve a Utrogestan samo taky,ten se bere až do 12 tt.

maryah
19. apr 2010

ahoj evik, ja som brala ethynilestradiol, ale asi sú to vlastne rovnaké tabletky na rast sliznice v maternici ... volala som do centra a koordinátorka mi povedala, že už mi ich netreba brať, žče oni sa vysádzajú... tak som zvedavá čo povie dr v stredu...

maryah
19. apr 2010

a prečo ešte nemáš vo svojom pase tt??? hmmmm?? kedy ideš na UTZ?

evik73
19. apr 2010

Mary jdu zítra,tak pokud bude vše OK,tak to hned zítra změním....no tak vidíš a já musím prášky polykat pořád,ale třeba už mi je zítra taky vysadí!!!Připadám si jak závislák,léky jinak skoro vůbec nepolykám 😝 Takže ty jdeš ve středu na krev?A pořád nemáš chuť zkusit testík?To jsi fakt dobrá...já jsem nevydržela!!!!

maryah
19. apr 2010

ani ja normálne neužívam tabletky no teraz som si to vynahradila... no. v stredu idem aj na krv a aj na UTZ a tak sa m zdá, že sa už hlási pani nervozita 😀 ...
testom som ešte odolávam a kedď som netestla doteraz tak nebudem testovať už vôbec... prípadne ak mi tehu potvrdia tak testnem aby som videla naživo dialnicu 🙂

dvojcata2
19. apr 2010

Tak už to mám potvrzené i z krve negativní .Na začátku května jdu k dr tak jsem zvědavá co mi řekne ,všem přeji více štěstí a // ahojky.

marketchen
19. apr 2010

neline - no to je krásná zpráva.Mo, mco gratuluju.Můžu se zeptat, kolikátý den Ty sis poprvé testla doma?Já jsem dnes 10.den po KET transferu.Ještě se ale bojím testnout ☹
Ještě jednou moc moc gratuluju.Opatruj se.

maryah
19. apr 2010

dvojcata, tak to ma veľmi mrzí ☹ ... no sníď doktor vymyslí niečo dobré 🙂
marketchen, ja som dnes 12. deň po KET a tiež sa bojím testovať... ja som to vyriešiola tak, že keď sa bojím tak testovať nebudem vôbec 🙂

bakosko
19. apr 2010

ahojko ja som dneska bola v praci,dočitavam čo sa stalo
neline gratulujem aj ja chcem dialnicu tak dlho na nu čakame ☹
ja sa bojim tieš testovat no ja som len 6 den po KETKU 😀

marketchen
19. apr 2010

bakosko - to určitě ještě netestuj, to je příliš brzo.Já to risknu asi ve čtvrtek.To už budu 13.den od transferu 😕 Bojím, bojím.

marketchen
19. apr 2010

maryah - a jak se cítíš? takže opravdu nebudeš vůbec testovat? Já chodím ještě na jednu diksuzi a tam je momentálně veliká úspěšnost, snad všechny po transferu mají //, takže já stále věřím.Moc držím palce.

neline
19. apr 2010

Ahojte dievčata.
Evik - na utz a krv som bola 14 den po transfere a už to tam dr. videla. Teraz idem bud.tyžden opat na utz.
Marayh - mne tabletky vysadili už 4 dni pred transferom. Že som mala dostatočne vysoku sliznicu, tak už som nemusela uživavat. A tiež som brala ethynilestradiol. Tak držim prsty 😵 V stredu sa tešim na spravičku 😉
Marketchen - testla som na 11 den po transfere. A kedže sa ujali oba mrazačikovia, druha čiarka už bola pomerne silna 🙂 Tak ak sa odvažiš, tiež maš dvoch mrazačikov, mohlo by ti to už zajtra ukazat 😵 😵 Tfuj, tfuj, tfuj, držim prsty 😵 😵

pajass
20. apr 2010

ahojte holky, čekám na ket, měla jsem jít minulý měsíc, ale nerostla mi sliznice při estrofemu, tak se to odložilo, dr. mi říkala, že by mi zvýšila dávky nebo přidala nejaké injekce, nevíte, co to bude za injekce? dík

maryah
20. apr 2010

ahoj pajas, neviem ti povedať, ja som mala tabletky - ethynilestradiol...

aniii
20. apr 2010

ahoj pajass,
taky mám problém se sliznicí, neroste mi ani při estrofemu. KOlik jsi brala tabletek? Dáš mi pak vědět prosím třeba i do IP, jaké dávky a co Ti doktorka napsala? můj doktor mi stále dává stejné dávky 3-4 tbl 2mg denně a čeká až se to zlepší, ale já mám strach, že to bude na dlouho. Nevím, proč mi nechce zkusit dát něco jiného.
díky a hezký den

evik73
20. apr 2010

Zdravím děvčátka 😉
tak máme po UTZ a vypadá to na jednoho mrňouska 🙂 Odpovídáme 5tt a za 14 dní další UTZ...

Ahoj Pajass,koukám stará známá...tak už se ti to taky blíží?Poradit nevím,já jsem měla Estrofem...určitě něco vymyslí,aby té sliznici nějak domluvili,už taky čekáš dost dlouho co?

Všem držím palečky,ať najdete na testíkách pořádné dálnice!!!!!

maryah
20. apr 2010

eviiiiiiiiiiiiik supeeeeeeeeeeeeeeeeer, joj zlatko ty si ma potešila... a koľko embryjok ti dávali?
tak šup-šup zmeň si tt nech to lepšie vyzerá 😵 😵 😵
ozaj a dcérka vie čo postupuješ, teší sa?

evik73
20. apr 2010

Mary děkuju 😉 s tím nastavením ještě počkám za těch 14 dní,až bude srdíčko...hlavně nevím přesně kolik jsem,jen přibližně 5tt , ty už to máš taky za pár a budeš štestím bez sebe,jako jsem teď já!!!!!
Vkládali nám dvě embryjka(blastocysty)....a holka to samo ví,vlastně mě do toho dost uvrtala ona,takže je taky šťastná a moc se těší....bude mít dobrou školu do života 😀 😀

maryah
20. apr 2010

no to je super... tvoja dcéra musí byť poklad a musíš byť na ňu hrdá 😵 😵 😵
školu do života bude mať veru perfektnú... viem to podľa seba... keď som mala 13 narodil sa sestre syn a potom o rok neskôr ďalší... veľmi mi to pomohlo a teraz viem, že mám veľa vedomostí... a som jej za to veľmi vďačná 😵 😵 😵

maryah
20. apr 2010

to ti verím, že si šťastná 😵 😵 😵 a ako sa cítiš?

evik73
20. apr 2010

Cítím se dobře,jen občas šimrání kolem žaludku a někdy se mi zamotá hlava,ale pohoda!!!Jojo dcera je poklad,máme skvělý vztah,spíš jako sestry než matka a dcera....taky už má zkušenosti,její kamarádka má 2 děti a dost často jí je hlídala,tak aspoň budu mít dobrou chůvu k ruce,protože si už vůbec nic nepamatuju,tak než si udělám nějaký režim,budu potřebovat pomocnici!!!Hlavně aby všechno došlo do zdárného konce,trochu obavy tady budou,ale nesmím na to moc myslet,jinak se zblázním.
Budu ti moc moc držet palečky,aby ti to vyšlo!!!!Taky máš dva mimísky?

maryah
20. apr 2010

neboj, hneď ako sa ti bábätko dostane do nárue tak si na všetko spomenieš 😵 😵 😵
mne dali len jeden, odporučovali mi len jeden i keď som sa nebránila ani dvom... môj manžel mal však z toho hrúzu...

evik73
20. apr 2010

Aha...já jsem taky při ET nechala jen jedno a nevyšlo,tak jsem do Ketu šla s tím,že dvě i kdyby se prostě chytly obě,že to nějak zvládneme...takže ti přeji,aby jsi měla v bříšku toho správného silného bojovníčka!!!!!A já letím něco uvařit 😀 Tak zatím pa 🙂

maryah
20. apr 2010

ďakujem a drž sa a hlavne dávaj pozor na malú bublinečku... ozaj ak máš foto tak ho hoď do albumu 🙂

bakosko
20. apr 2010

maryah zajtra ti držim plce daj vediet ako si dopadla ja som v praci večer sa ozvem

bakosko
20. apr 2010

ozaj na tebe som zabudla evik73 všetko dobre juj 😀 😀 😀 😀 ako ti dobre

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre