Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

maryah
20. apr 2010

ok bakosko, ďakujem, dám ti vedieť 😵 😵 😵

chrobacek
20. apr 2010

maryah taky na tebe moc myslím a držím palce 🙂 a obdivuju že jsi netestovala 🙂

maryah
20. apr 2010

ahoj chrobacek, ďakujem... strach bol väčší tak som netestovala 😅
ty si po KET?

zanda81
20. apr 2010

Ahojky,omlouvám se že Vám sem vsupuji, ale prosím malé info🙂 Byla jsem na IVF a ten nevyšel a tedka mě čeká KET.29.4.jdu na kontrolní UTZ což budu ve 12DC.Prosím nevíte na jeký DC vychází tak KET a když mám 3 mrazáčky tak jak to rozmrazují zda všechny a zda tedy už mi nic pak nezbude???Děkuju

chrobacek
20. apr 2010

nene já čekám až na červen ale chodíme do stejného caru tak jsem z tebe napnutá 🙂

chrobacek
20. apr 2010

zando jak staré ti je mrazili ? a mrazili je zvlášt nebo dohromady?

evik73
20. apr 2010

Bakoško díky a držím palečky,ať to vyjde 🙂

Zando,neomlouvej se,rádi zodpovíme,pokud to bude v našich silách 🙂 Tak já jsem byla na kontrolní UTZ 11 den cyklu a Ketík byl 15 den cyklu.Záleží jak máš zmrzlíky zamraženy...pokud všechny najednou,tak ti je rozmrazí všechny,pokud zvlášť třeba 2 a 1,tak záleží,jak se domluvíte s Dr.Každopádně ti přeji úspěch ať to bude jakkoliv!!!!!!

Maryah fotečku nemám,až za těch 14 dní,ono to skoro nebylo vidět...a HCG nám poskočilo ze 496 na 4035...

chrobacek
20. apr 2010

evi ty jsi měla ket tak brzo? u nás se dávaji cca 20den blasty...

maryah
20. apr 2010

zanda, radi ťa tu privítame 😵 😵 😵 ja som bola na kontrolný UTZ na 14.DC a KET som mala až na nejaký 23 DC 😲 ... ono to záleží od sliznice... ma sme mali zamrazené 3 a rozmrazili nám najskôr jedno a to sa hneď dobre rozmrazilo takže máme ešte dvoch na budúce 😵 😵 😵
chrobáček, dúfam, že ťa nesklamem 🙂
evik, to ti krásne poskočilo, robíš mi radosť, jupíííííííííííííí

evik73
20. apr 2010

Chrobi no jo,15 den byl Ket....asi mám brzy ovulku a cyklus 28 dní,tak to tak vychází..oni si to ti doktoři stejně regulujou,jak chtějí,tak nám nezbývá,než jim věřit 😅

evik73
20. apr 2010

A asi Maryah má pravdu,záleží hodně na sliznici,jak ti roste....já jsem brala od 2 DC Estrofem..

chrobacek
20. apr 2010

no jo tak prostě oni vidí kdy je sliznice OK já mám přijít 14DC tj na ovulku a pokud bude vše jak má tak mi je dají po 5 dnech stejně jak byla kultivace.. prostě jak by se tam správně dostaly samy....

maryah taky doufám 🙂) moc ti držím palce 🙂

chrobacek
20. apr 2010

evik tak to jo já nebudu brát nic ☹

evik73
20. apr 2010

Tak buď ráda,pokud ti dobře roste sama,že nemusíš do sebe prát další chemii 😝 😝

maryah
20. apr 2010

ja mávam cyklus 25-27 dňový, ale teraz sa v tom človek nevyzná kôli tým hormónom... asi sa to poriadne posunulo... ja som tiež od 2. dňa cyklu brala tabletky a včera som zobrala poslednú, to som bola 35. DC... niekde okolo 14. dňa som brala 2 denne... a potom zase jednu 🙂

chrobacek
20. apr 2010

evi uvidíme... snad jo je se bojím aby mi ten ket neodsunuli... ale snad bude sliznice jak má být

maryah ty jsi šla na ket hned po ivf? já jsem ted po stimulaci měla ovu až 18dc normálně mívám 14dc

maryah
20. apr 2010

áno chrobacek, bez pauzy sme hneď šli... začala som krvácať a keď mi volali, že je test negatívny tak som začala brať tabletky na KET... veď nebolo na čo čakať, bola som rozbehnutá 😉

chrobacek
20. apr 2010

mary jo tak to může být důvod proč se to protáhlo já jsem dvakrát čekala na ovu po ivf déle .... no je mi celkem jedno jestli půjdu 14, 20 nebo 23den 🙂 ale už aby to bylo 🙂

zanda81
20. apr 2010

Holky moc děkuju🙂 já mám zamrazeno 1 a 2 a bylizamrazený po PK,tak uvidíme🙂 Já od zítra budu brát léky na sliznici,tak snad mrška poroste dobře🙂 A měli jste nějaký kliový režim a nebo jste byly po Ketu pár dní doma a pak už v práci?Já byal po ET doma 14dní,šetřila se a bylo to k prdu,tak ted chci být doma max týden a pak jít normálka pracovat🙂

moc děkuju a přeju at Vám vše vychází a máte brzy miminka

maryah
20. apr 2010

zanda, ja som doma ešte od februára... to som začala IVF... a povedali sme si, že do roboty nepôjdem nakoľko robím na 3 smeny tak som ešte doma a dúfam, že budem doma aspoň do 12 tt 😵 😵 😵
zanda, držím ti palce a dávaj infošky ako rastie sliznica a kedy bude KET 😉

lalina846021
20. apr 2010

eviku mocinkymooooc ti gratuluji a držim pěstičky ať mimísek dobře roste..........

maryah
21. apr 2010

ahojte, je to negatívne ☹ ☹ ☹ ... ideme ďalej, nie všetko ide podla plánu 🙂 , ale čo už...

evik73
21. apr 2010

Maryah ☹ to mě moc mrzí,že se nepovedlo!!!!Ale je dobře,že to nevzdáváš......budu ti držet palce,aby to už příště vyšlo!!!!A jednou to vyjde uvidíš,jen holt někomu to trvá trochu déle...drž se 😒

chrobacek
21. apr 2010

maryah
21. apr 2010

evik, to je pravda, niekomu to ide a niekomu nie no čím dlhšie sa na to čaká tým je to krajšie 🙂 ... raz sa to musí podariť 😵

simpatica
21. apr 2010

Ahoj, Evik.

Aj mna caka KET. Prosim ta, mala si nejaky specialny rezim? Ako dlho si mala pauzu medzi ET a KE? Brala si aj prednison, ja beriem od 3 dna cyklu akurat 3 tbl Estrofemu a k. listovu. Dakujem ti za odpoved. Velmi si ma povzbudila, ze ti to vyslo.

evik73
21. apr 2010

Mary je to někdy složité,ale já věřím,že se miminka dočkáš...chce to nepřestat věřit a bojovat dál!!!Máte ještě mrazíky,nebo co bude dál?
Simpi žádný speciální režim,jen v den Ketu jsem polehávala a pak normálně jen opatrněji...hlavně nic netahat a hlavně myslet pozitivně 🙂 Miminko se nevyleží a pokud se to má povést,tak to prostě vyjde!!!!
ET byl 30.1. a KET 30.3. a kdyby jsme nejeli v únoru na hory,tak jsem šla hned.Prednidon beru 1/2 ale spíš jako prevenci,Imuno jsme měli v pořádku,ale stejně mi ho dali.Listovku zobu od října.
Moc jsem Ketu nevěřila,protože má prý menší pravděpodobnost úspěchu,takže to bylo moc příjemné překvapení....
Věř tomu,že to vyjde,budu držet palce.... 😉

bakosko
21. apr 2010

maryah nevzdavaj sa ani ja som sa nevzdala a mam //

maryah
21. apr 2010

evik, máme ešte mrazáčika... no a keď ani to nie tak pôjdeme na ďalšie IVF 🙂
určite sa nevzdáme, to nie, pôjdeme ďalej 🙂
bakosko, testovala si a mala si pozitívny test??? no to je úúúúúúúúúúúúplne super, moja, to mám veľkú radosť 😵 😵 😵

evik73
21. apr 2010

Bakoško tak to je skvělá zpráva,další pozitivní...mooooc gatuluji!!!!!!Ketíky jsou prostě skvěléééé!!!!!! 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre