Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

chrobacek
30. apr 2010

Evi děkuju a doufám, že dopadnu jako ty 🙂 po KETu... teda doufám, že líp ....(dvojčátka)

evik73
30. apr 2010

Chrobacku nemáš zač a já věřím tomu,že dopadneš minimálně tak skvěle jako já a pokud si to přeješ hned double,tak se ti to určitě podaří,já budu držet všechno,co mám 🙂 🙂 !!!!
Jinak všem Keťačkám krásný čarodějný a hlavně prvomájový víkendík!!!!!

pimma
3. máj 2010

ahojte 🙂 chystam sa na svoj prvy ket , dnes som 2.DC. brali ste pred ketkom nieco speci na zvysenie ucinnosti, napr. chili, anopyrin atd?

evik73
4. máj 2010

Ahoj Pimma,držím palce,aby tvůj první Ketík,byl zároveň poslední a povedl se. 🙂 Jinak já jsem nebrala nic,jen Estrofem a kys.listovou 😀 😀

bablulu
4. máj 2010

Ahojte dievcata, som cerstvo po neuspesnom ET, viete mi povedat ako dlho musim teraz cakat na KET?

evik73
4. máj 2010

Bablulu do Ketu můžeš jít prakticky hned,záleží,jak se domluvíš se svým Dr.

qiara1
4. máj 2010

Ahoj holky, prosím vás musí se brát před KET nějaké léky? Ten Utrogestan se bere od kdy? Díky moc.

evik73
4. máj 2010

Qiara Utrogestan jsem brala od 11 DC a Ket byl 15 DC a jinak zobu Prednison a listovku. 🙂

qiara1
4. máj 2010

Evik73 moc děkuju a jak ti prosím tě zjistili, kdy máš začít brát ten Utrogestan a kdy bude KET?

qiara1
4. máj 2010

A ještě čtu, že bereš Estrofem. To je na co a od kdy ho bereš? 😅

evik73
4. máj 2010

Ten Utrogestan už mi psala do protokolu někdy v únoru,když jsme ten Ket domlouvali,to asi jak který Car si to dělá(na Ketu jsem byla 30.3.)a Estrofem beru od 2 DC před Ketem a je na růst sliznice,ale ne každý tyto podpůrné léky potřebuje...pokud ti ve tvém cyklu sliznice dobře roste sama,můžeš mít Ket i bez těchto léků.

pe23
4. máj 2010

Ahoj holky, tak jsem dneska 11. den od KET. Test jsem si dělala včera ráno a nic, takže jsem si poplakala, zanadávala na celý svět, ale pořád jsem si tak malilinko dávala šanci, ale dneska navečer jsem začala krvácet, teda hooodně slabě, ale krev to je, takže už jsem smířená s tím, že to nevyšlo. Přivinla jsem si k sobě svoje štěstí z 1. IVF a slíbila si, že nebudu truchlit, protože mám aspoň to jedno tříletý štěstí. Tak na podzim to zkusíme znovu, máme ještě 4 mrazáčky, všem přeji hodně štěstí, papa

qiara1
4. máj 2010

Evik aha. Takže KET může být celkem bez léků, že? Jen 5dní před KET Utrogestan a hotovo?
Pe23 a proč na podzim? To ti řekli, že dřív nemůžeš 🤐 ?

pe23
4. máj 2010

nene, nic takového mi neřekli, ale v červenci letíme s dcerou na dovolenou, to mi to nevyjde a v srpnu se vdávám, tak to asi taky nebude to pravé, takže až v září se do toho obuju a budu bojovat....

pe23
4. máj 2010

jo a jinak já jsem měla KET absolutně bez léků, jen 3 dny před KET jsem vyfasovala Duphaston 3krát denně a beru ho pořád, teda do dneška, zítra už to vysadím, když jsem to dostala a ve čtvrtek mě ještě v centru čeká krev v centru, ale vůbec se mi tam nechce, když vím, že to stejně nevyšlo, ach jo ☹

evik73
4. máj 2010

Pe tak to je mi líto ☹ ale jestli máš,jak říkáš štěštíčko,které ti to truchlení usnadní,tak to je super!!!!!Máš to teda nabité,to léto....však to do podzimu uteče jak voda,pěkně si odpočineš a pak to půjde skvěle a ještě do vdaného bříška 😀 😀
Qiara a kdy jdeš k doktorovi na nějaký UTZ nebo konzultaci?

qiara1
4. máj 2010

Pe23 tak krásnou dovolenou, svatbu 😵 a do manželství hodně moc štěstí 😉 přeju. Když to máš takhle hezky rozvržený, tak ti to do dalšího KETíku rychle uteče 😵 . Ten už se pak určitě povede.
Evik73 jdu 12.5. na první pohovor a vychází to, že budu 9.DC. Chtěla bych se domluvit, jestli by bylo možné udělat KET, už v tomto cyklu. Co myslíš?

pimma
5. máj 2010

evik... dakujem ti 🙂 budem silno verit, ze sa to podari 😉 a tebe gratulujem, musis byt stastna 😵 velmi sa tesim, ak to niekomu vyjde, lebo mi to dava nadej a to potrebujem.. 😉

evik73
5. máj 2010

Ahoj holky,dnes jsem byla na UTZ a máme srdíčko....úžasný pocit 🙂 🙂 Přeji vám všem zažít toto neskutečné štěstí!!!!!
Qiara záleží,jak dopadne UTZ,pokud bude sliznice pěkně narostlá,tak by to mělo jít okamžitě....uvidíš co řekne dr.

Pimma díky a budu držet palečky,ať to vyjde.Někdo nemá ke Ketu moc důvěru,že je menší pravděpodobnost,ale já mám jiný názor a věřím a hlavně vím,že i Ket bývá úspěšný. 🙂 🙂
Hezký večer!!!! 😅

qiara1
5. máj 2010

Evik73, moc gratuluju 😀 . Je to krása 😵 . A přesně, jak píše pimma, taky mě každý úspěch těší. Se moc těšim, až se povede a uvidíme srdíčko. No a pak už aby to rychle uteklo a měli jsme mimíse v ruce 😀 😉 .
Uvidíme, co řekne Dr. 😵 Každopádně děkuji za odpovědi a držím palce, ať vám s miminkem vše jde, jak po másle. Hele a koukám, že máš už tak velikou slečnu a moc hezkou. To bude mít dobrý tréning na svoje, že? 😀 😉

chiwule
5. máj 2010

jsem koukala na výsledky našeho CARu z hlediska úspěšnosti za rok 2009. Ve výroční zprávě uvádějí IVF, ICSI a KET - 44,1%, 37,0% a 30,4%. Takže ano, KET má menší úspěšnost než IVF, ale není to zas o tolik. Musíme holt doufat a věřit, že se zrovna my vejdeme do těchto procent 😉

evik73
6. máj 2010

Dobré ránko!!!
Qiara nemáš vůbec zač děkovat,to je samozřejmé poradit,pokud je to v mých silách 🙂 Jojo my máme už dospělou holku a hrozně se těší!!!Jen jsme prý nemuseli čekat tak dlouho 😀 😀 Ale bude to super,že si budu moc i orazit a vím,že se o mimi postará,zkušenosti s malými dětmi už má...jen budu celé těhu trnout,aby to dobře dopadlo...právě dcera je narozená v 7.měsíci(absolutně nebylo poznat,měla 2200g) a po 2 IVF jsem přišla o dvojčátka v 5.měsíci,takže u mě je nějaký problém s donošením....no prý si to ohlídají,tak uvidíme......to je zase román!!!
CHiwule určitě je to tak,Ket má nižší úspěšnost,ale pokud ty embryjka přežijou rozmrazení,tak to jsou supermani a něco vydrží 😀 😀 Jen bohužel naše tělíčka je někdy nechtějí přijmout 😒
Tady je zase počásko 😝 a tma jako v p....i!!!!Sakra chtělo by to sluníčko a energii 😅

pajass
6. máj 2010

ahoj, tak mám dnes po ket, chci se zaptat, dostali jste po tom taky injekci Decapeptylu domů s tím, že si ji máte píchnout tři dny po transferu? Sestra mi při otázce, na co to je, nedokázala nic říct(blbka). Já vím, že je to na zastavení vlastní hormonální činnosti, ale nikde jsem nečetla, že by to někdo dostal, jenom asi já. Dali mi to i po ivf +icsi tehdy, spíš bych čekala Pregnyl nebo Agolutin, ale toto...dík za pomoc

zuuuzana7
6. máj 2010

ahojte, evik velka gratulacia k srdiecku 🙂

pajass aj u nas v centre tu injekciu davaju, u nas to podporuje uhniezdenie 😉 pretoze ti to povzbudi opat vajecniky a predpripravy na tehulkovsky stav 😉 drzim palce

chiwule
6. máj 2010

evik, však mi se stím poperem, no ne 😉 😵 a 7% rozdílu není zas tak moc, je vidět, že to jde 😉 😀 😎

qiara1
6. máj 2010

Evik73 to je mi líto s dvojčátkama 😢 . Tak teď jak se říka, do třetice všeho nejlepšího 😉 . Teď 40tt přesně na den, ju? 😉 Dcerunka bude bezva pomocnice 😵.
Pajass držím moc palce a dej vědět, jak jsi dopadla. Kdy máš dělat testík?
Ta injekce se píchá kam? To máš někam zajít k doktorce?
Já si myslím, že úspěšnost KET nebo ET je úplně jedno. Důležitý je, že se povede 😉 . Myslím, že možná ty výsledky jsou skreslený tím, kolik transferují embryjek. Že při ET téměř skoro vždy dávají 2 a u KET je člověk rád za jedno, které se povede rozmrazit.

chiwule
6. máj 2010

qiara, to máš asi pravdu. Kolik vám přežilo embryjek rozmrazení? My jich máme 7, tak doufám, že alespoň ty 2 by mohly být k zavedení...

qiara1
6. máj 2010

Chiwule my ještě KET teprve plánujeme. Máme ale hodně zamraženo, tak snad to bude v pohodě. A ty jdeš kdy na zavedení?

chiwule
6. máj 2010

KET taky teprve plánujeme, zatím je to nasměrované na podzim tohoto roku. A ty plánuješ na kdy?
A jak je to u ostatních holek co se týče zamražených a rozmražených? Jakou máte statistiku?

qiara1
6. máj 2010

No, já uvidim dle lékařů. Teprve jdeme na konzultaci.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre