• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

24. mája 2017 
wal my mame ist 24.5 na sono, a potom za 5 dni na vklad, kam chodis do centra??? my by sme chceli si dat vlozit 2 blastocysty...
14. máj 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
walle, ja uz stvrty den beriem lieky pred KET, tak budem par dni pred tebou :sunglasses:
14. máj 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anikka tak to sme presne an rovnako :grinning: :grinning:
14. máj 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
walle - oni mrazia nejake embrijka hned po oplodneni - preto len dvojbunkove a ostatne nechaju na predlženu, ja som to mala tak isto 5 mrazili a 5 nechali sa kultivovať, potom mrazili tie čo ostali a nevkladali pri ET.
14. máj 2010 o 12:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awe:
chrobacek:
evik73:
Holky, díky všem za podporu, HCG nám skočilo do druhého dne ze 65 na 105 :astonished: (což jsem opravdu nečekala), tak je to snad na dobré cestě, UZ mám až 24.5., tak uvidíme jak se to bude vyvíjet dál...... :slight_smile:
14. máj 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Isop tak to je výborná zpráva,hlavně,ať se vše dál vyvíjí skvěle a miminko roste,moc moc držím palečky!!!!!!!
14. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domluvila jsem se, že na krev už nepůjdu a přijdu rovnou na UZ, a bude to buď a nebo.... Včera jsem byla v Hradci na zkoušce z gynekologie a porodnictví tak mi z toho bylo zle a navíc jsem ve středu nebyla schopná se učit...... ale dala jsem to....
14. máj 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isoptinka - jeeej, to je super spravicka, ze hcg sa zvysilo, neboj, hlavu hore a uvidis, vsetko bude v poriadku, ked pojdes na uzv, tak uvidis uz malinku bublinku :dizzy_face: gratulujem ku skuske :wink:

vitam nave cakatelky na KET, vitaj wall :slight_smile:

kocky - ja som dnes, ked neratam den transferu 7 den po KET a cakaaaan :grinning: :confused: asi kupim nejake dva testiky, nech buduci tyzden ocikam a uvidime...krvicka az v piatok :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes tu cely den nebudem, tak vam prajem krasny vikendik :dizzy_face:
15. máj 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ako dlho trvá príprava na KET a čo všetko to obnáša? Ďakujem.
16. máj 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj děvčátka :grinning:
Awe určitě vydrž aspoň do toho 10 dne s testováním :slight_smile: A určitě už čárka vyleze,budu moc moc držet palce!!!!

Soni,záleží,jestli budeš mít stimulaci sliznice,nebo ti roste dobře v přirozeném cyklu.Pokud bude podpora léků,tak já jsem od 2DC začala zobat Estrofem,11 DC na kontrolní UTZ a 15 DC byl KET.
16. máj 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem. A KET ti vyšiel? Koľko embr. ti vkladali?
16. máj 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isoptinka . . to vyzera super, nech ti to vyjde :slight_smile:
awe .. drzim palce :dizzy_face:
ja idem na ket v utorok. stredu sa uz chystam do prace. ostavali ste po ket dlho doma? ja som bola po et tyzden a nevyslo to.
16. máj 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Soni jojo Ket vyšel a nechala jsem si zavést dvě embryjka...raději jsem to pojistila,pže Et nevyšel a to jsem dala jen jedno.Měla jsem trochu strach z dvojčat,ale zvládlo by se to,zvládli to jiní,takl proč ne my :grinning: A kdy to u tebe vypadá na Ket?

Pimma tak držím palce na úterý,ať je Ketík úspěšný,já na něj nedám dopustit!!!! :slight_smile: :slight_smile: Já do práce nechodím,takže jsem pořád doma,ale možná bych raději chodila,někdy je hrozná nuda.....pokud nemáš náročnou práci,tak klidně jdi,miminko se nevyleží,jen to chce se trochu šetřit.
16. máj 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne tiež pri prvom ET zaviedli len jedno embryjko, ale to sa tak rozhodol lekár. Teraz keď to bude možné, dám si zaviesť určite dve. A tebe sa koľko prijalo?
16. máj 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nad KET rozmýšľam tak o mesiac, dva. Ešte uvidím ako mi to vyjde časovo.
16. máj 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evik - dakujem :wink: zatial som testik nekupila, dnes som aj s dnom transferu 9 den, zajtra mozno kupim testik a v utorok rano vyskusam, uvidim, ci vydrzim dlhsie ako do utorka :wink: priznaky nemam...ale pokial nemam MS, tak nadej je stale :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pimma - ja som sa snazila viac menej oddychovat len v den KET-u, na dalsi den som uz fungovala normalne a do prace som isla na treti den, teraz uz ficim uplne klasicky, upratujem, pracujem, proste, ak to ma vyjst tak to vyjde :slight_smile:

kocky - vsetkym vam velmi drzim palce, nech je vas KET-ik uspesny, evik nam je pozitivnym prikladom :wink:
16. máj 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni - a tak ako ti pisala aj evik, mozes mat KET bud v prirodzenom cykle alebo v stimulovanom, ja som brala od 1DC estrofem na rast sliznice a potom od 14DC aj utrogestan, KET bol 18DC.Ak bude pozitivny vysledok, budem brat tieto dva hormony az do 12tt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Awe to máš pravdu,pokud nedorazila mrška,tak je šance veliká.Hlavně na příznaky se taky nedá spoléhat,ne všechny kočky nějaké mají,někdo ani ťuk a je to tam!!!!Tak ať si koupíš takový testík,který ukazuje // :slight_smile:

Soni chytlo se nám jedno miminko,za což jsem strašně ráda....přeci jen,nejsem už nejmladší a s dvojčátkama by to bylo určitě složitější!!!Věřím,že s jedním prcíčkem to zvládneme až do úplného konce bez nějakých problémů.

Všem vám tady držím pěsti,ať vám to s miminkama vyjde co nejdřív a jste taky tak šťastné,jako já. :wink: :wink:
Jak říká Awe,jsem vám pozitivním příkladem :grinning: :grinning:
16. máj 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evik - dufam, ze v lekarni taky testik s // zozeniem :wink:
16. máj 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Awe určitě seženeš :wink: :wink:
16. máj 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evik - a ty sa ako citis? uz su aj nejake tehu nevolnosti? :wink:
16. máj 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky...Nevíte jak dlouho se čeka na KET po IVF? Ja jsem ted po transferu a nevim jeste jak to dopadne :slight_smile: díííííky
16. máj 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pěkné ránko :grinning:
Awe musím to zaklepat,ale zatím jsem bez nevolností a naprosto v pohodě!!!!Jen pořád něco jím,mám hlad a hlavně chutě :grinning:
Tinockab nemysli teď na Ket,když jsi po transferu :unamused: Musíš věřit,že to vyjde a Ket nebude potřeba :slight_smile: :slight_smile: Ale jinak můžeš hned na Ket,tam není potřeba žádná pauza jako mezi IVF.
17. máj 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evik - Dekuji moc za odpoved a budu doufat že to nebudu potrebovat :slight_smile:
17. máj 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som po neuspesnom ivf kedy mozem ist na 2 ivf . :slight_smile:
17. máj 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinockab já doufám,že Ket nebude potřeba,letos je totiž strašně plodný rok a téměř každá holčina otěhotní,což je super!!!! :slight_smile:

Vaskovamaria mezi jednotlivými IVF je doporučená doba 3 měsíce,aby si vaječníky odpočinuly od náporu stimulace,ale také záleží na jednotlivých Carech,někde ani tuto dobu nedodržují :unamused: Záleží na spoustě věcech,např.kolik jsi měla folikulů atd.....ale je lepší nechat tělo oddychnout a neuspěchat to :slight_smile: Moc držím palce,aby 2 IVF bylo úspěšné!!!!!
17. máj 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vaskova Maria teď jsem četla ve tvém Nicku,že jsi přišla o mimi v 10 tt :frowning2: :frowning2: To je mi strašně moc líto,myslela jsem,že to vůbec nevyšlo,takto to muselo být hrozné,už proto,že já jsem taky v 10tt a člověk si myslí,že už má vyhráno a není to pravda.Přeji ti hodně moc síly a hlavně energie do dalšího pokusu...
17. máj 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evik Dakujem dufam ze na druhy krat vyjde.
17. máj 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evik, dakujem :slight_smile: zajtra idem na vec :dizzy_face: uz sa tesim
ostatnym drzim silno palce :dizzy_face:
17. máj 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas uzivali ste niektora ethinylestradiol, chcem sa len spytat uzivala som jednu tabletku a odo dnes mam dve, lenze ja som sa v tom chaose zabudla dokiho spytat ci dve naraz alebo dve za den pribalovy letak je v nemcine a moc sa z toho neviem vysomarit. poradte prosim az nieco nedoser...am
18. máj 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok