Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

anikka
22. máj 2010

awe, prvykrat mi vlozili dve a nic z toho nebolo, este mame zmrazene 2 slamky (2+3), tak snad to uz vyjde, musiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!

walle
22. máj 2010

Ahojte babuľky...oh, máme tu rôzne osudy...

no tento rok bude úspešný...všetky moje známe sú tehotné...aj moja lekárka mi povedala, že rok je neskutočne plodný!!!Navyše, volala mi sestrička z CAR ( trochu známa), že mám prísť, vraj majú veľmi dobrú úspešnosť, že kde som...( naposledy som bola na KET v novembri - samozrejme neúspešne...)

dnes som mala dostať ms, no zatiaľ nič... 😖 ...tak čakám...

pa a nech sme tehulky!!!! 🙂

awe
23. máj 2010

wall, tak ako? uz mrska dorazila? som zvedava, ci si uz zacala stimulku, nech mozem drzat palce 😉 😵

walle
23. máj 2010

ale kde!!! 😖 nič!!!nechápem, druhý cyklus v mojom živote o ničom. už si neviem nastaviť na hodinách dátum podľa ms! 😉
čo už, budem čakať...

ozaj, dievčatá, neviete, či môžem ísť na KET mesiac po mesiaci? ( ak to ovšem nevyjde!)

isoptinka
24. máj 2010

walle: na KET můžeš jít hned následující měsíc...... Já si nechala vždycky trochu odstup 2-3měsíce abych se srovnala s tím, že to nevyšlo....

Jinak dneska jsme po UZ a máme srdíčko, tak uvidíme co bude dál......... Ptala jsem se pana doktora na hladinu HCG a říkal, že výška HCG není zase až tak důležitá, hodnota nad 50 14.den po ET je braná jako dobrá....... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kefalinek
24. máj 2010

cafik tak my sme boli dnes na sono a v sobotu mame vklad (KET) ak sa bambulkovia rozmrazia, chceme si dat vlozit dvoch a nech ich tam aj kanagonom prilepia 😵 😵
isoptinka gratulujem

isoptinka
24. máj 2010

kefaliek: držím paleček ať vám to v sobotu dobře dopadne a miminka ať se pěkně zavrtaj..... 😉 Taky jsem si nechala dát 2 bobíky.... zvyšuje to pravděpodobnost 😉

isoptinka
24. máj 2010

awe: obrovská gratulace!!!!! Buď na sebe opatrná a dej nám vědět jak jsi dopadla na UZ......

awe
24. máj 2010

isoptinka - dakujem 😉 dam vediet, ako som dopadla, sama som zvedava na ultrazvuk 😵 a co to citam, ze ty si uz videla aj srdiecko?to je perfektne, no vidis, vsetko je v poriadku, drzim palce 😉 inak, je to super, ze uz takto skoro si mala moznost vidiet srdiecko...v 5tt.
kefalinek - drzim ti palce, nech sa mrazacikovia rozmrazia a nech sa obaja zahryznu u maminky min. na 9 mesiacov 🙂 tfuj-tfuj-tfuj 🙂
wall - ako moja?som zvedavaaaaa....

walle
24. máj 2010

ahojte zlatkovia...
isoptinka -ďakujem za odpoveď... 😉
awik - no a je to tu!!! dnes som to dostala - v podvečer...takže ráno volám do CAR, čo mám robiť...ešte nejaké lieky mi ostali z predchádzajúcej prípravy...tak uvidíme ako budeme bojovať... 😔 🙂 nádej nádej nádej...čo iné nám ostáva, že???
awik -a mne ukazuje, že správičku si napísala dnes o 22:03!!! Hlavná vec, že je ešte len 20:19!! 😲 😉 iba tak by the way...

walle
24. máj 2010

a ja som napísala správu o 22:20???? 😕 😅

awe
24. máj 2010

wall - supeeeer, tak budem na teba mysliet a uvidis, za par tyzdnov si aj ty tehulka 😵 😵 😵 ja to vieeeem 😉
a ozaj, to je haluz s tym casom, to co ma byt??? 😀 ze by sa uz konik zblbol?

walle
24. máj 2010

ďakujem awik...vidíš, ja sa už teším, že hoci len tú ms dostanem...tak málo chýba ku šťastiu... 😀
upozornenie pre všetky!!!!
pozor, nenastavovať si čas podľa koníka!!!! 😉 😀

isoptinka
24. máj 2010

awe: podle UZ jsme 5+4tt a srdíčko bylo, taky jsem byla překvapená, transfer jsem měla 30.4. a další kontrolu mám 4.6., takže se budu zase 2 týdny klepat jak to dopadne..... jsem doma už od transferu tak je to o to horší......

awe
24. máj 2010

wall - 😉
isoptinka - jeej, to je super, aspon mozes byt kludnejsia, ked si uz srdiecko videla, teraz uz bude vsetko ok a babatko uz bude len pekne rast a priberat 🙂
idem uz do hajan kocky, som na dnes k.o., dobru nocku 🙂

awe
24. máj 2010

isoptinka - ozaj, ja som sa pridala ku kockam do temy januar/leden2011, nechces sa pridat? 😉 je to ceskoslovenska temicka 🙂

isoptinka
24. máj 2010

awe: 😉 zkusim tam nakouknout......

kotruse
25. máj 2010

Ahoj holky, tak jsem dneska byla na krvi (vydržela jsem si neudělat test) a mám hcg 1260 🙂 . Konečně. Paní doktorka sice říkala, že to ještě nic neznamená, dokud nejsou ozvy srdíčka ....., ale snad to té kartářce (a hlavně mě) už konečně v ýjde a v lednu přejdu do blogu pro šťastné maminky.
Všem snažilkám : holky, hlavně vydržte! Já po 8 letech, 8 IVF a mnoho Ket se mi to konečně podařilo. Sice máme darované embryjko, ale mimčo bude naše 🙂. Všem držím palce.......

evik73
25. máj 2010

Kotruse to je senzační zpráva,moc gratuluji a přeji,ať se vše vyvíjí tak jak má a těhotenství proběhne bez problémů 🙂 A klobouk dolů před tvojí výdrží netestovat...to dokáže málokdo,ale ten výsledek stojí za to!!!!!!Super!!!!

zuuuzana7
25. máj 2010

awe, kotruse krasne hcg 🙂 gratulujem 🙂 nadherne 🙂
presne tak ako pise evik, kotruse klobuk dole 😅

zuuuzana7
25. máj 2010

ja som dostala odpoved z car, cize et spravia na druhy den po dovce 🙂 🙂 kontrola 1 juna na den deti 🙂
zevraj sa to da na zaklade liekov posuvat a presuvat 😉
kefi kolky dc si bola na uzv? a kolko mala sm? kanagonom hi hi hi 😀

zuuuzana7
25. máj 2010

baby, ale fakt teraz je strasne plodne obdobie, to predsa musi vyjst aj nam!

kefalinek
25. máj 2010

zuzi bola som na 14 dc a sliznica bola 9 mm, tak sa na dovolenke daj do spravnej pohodicky a babo bude v brusku.

zuuuzana7
25. máj 2010

kefi a uz beries aj utrogestan? od kolkeho dc sa pri ket zacina brat?
jeee to uz bude krasna sliznica v sobotu 🙂 to su bude embryjkam u teba pacit 🙂
tak to budeme mat rovnaky dc vklad aj ja pojdem na moj 19dc 🙂

isoptinka
25. máj 2010

kotruse: skvělá zprávička, hlavně klid a nohy nahoru........ 🙂 🙂 🙂 🙂

awe
25. máj 2010

kotruse - gratulujem 😵 😵 😵 to je skvele 🙂 a to hcg dost vysoke, ze by boli aj dve babenka 😕 😉

kefalinek
26. máj 2010

zuzka utrogestan beriem od 15 dc 2 tabletky 2 krat denne
kotruse gratulujem

zuuuzana7
27. máj 2010

kefi dakujem za info 🙂

awe
27. máj 2010

babulky, tak dnes mame za sebou prvy uzv v CAR, sme 5tt+1 a cakame nakoniec 1 silne babatko 😵 8.6. ideme na srdiecko 😵

evik73
27. máj 2010

Awe tak to moc gratuluji k miminku...... 🙂 Ať je vše v pořádku a miminko krásně roste!!!!Že už se teď nemůžeš dočkat,až bude 8.6. a uslyšíš jak srdíčko buší 😀 ?Budu na tebe myslet,já jdu den po tobě 9.6.na prvotrimestrální sreening....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre