Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

janulka134
27. máj 2010

aj ja sa chy

awe
27. máj 2010

@evik73 dakujem 😉 veru, neviem sa dockat, tie dni sa budu zasa vliect, ako ked som cakala na vysledok po transfere...ale nevadi, urcite sa dockam, ja to viem 😵 jeeej, ty si uz tak daleko, ten cas leti, pozeram, ze uz ti svieti 11tt, nadhera 🙂 tak drzim palce, aby screening dopadol na 1!!! 😉

pimma
27. máj 2010

awe.. tesim sa s tebou .. nech sa vam dari 😵 😵 😵
evik.. krasne ti pribudaju tt 😵

evik73
27. máj 2010

Awe díky snad to bude vše v pořádku.....jak u nás tak i u vás 🙂

Pimma jj naskakují docela rychle,ač se zdá,že se dny vlečou,tak to utíká 🙂

walle
27. máj 2010

ahojte babuľky...
tak ja som 4 deň v príprave na KET...beriem ESTRIMAX 2 x denne a 3.6. mám ísť na kontrolu...takže možno 7. - 8. júna bude KET, ak všetko bude ok. To je ten pribl. 15.-16. deň cyklu. Tak som bola naposledy ale všetko sa môže zmeniť. Cítim to tak na pondelok toho 7.júna...ale to sme úplne pred bojom... 😔

anikka
28. máj 2010

kocky ktorym vysiel KET - kedy ste zacali citit nejake prve priznaky? u mna je na to este prilis skoro ale to cakanie je hrozne.....................

evik73
28. máj 2010

Hezký den všem 🙂
Anikka moc na příznaky druhých nedej,každá jsme jiná a někdo může mít příznaky a někdo ne a obě jsou těhu....čekání je hrozné,ale teď budeš čekat pořád na něco,tak si zvykej 😀 😀 Jinak já jsem pořád chodila na záchod učúrávat a asi od 6-7 dne mě začaly strašně bolet prsa 😉 Ale říkám,každá jsme jiná....držím palce,ať to vyjde!!!!

Walle,tak se ti to blíží,to je pěkné,taky přeji moc štěští k úspěchu 🙂

Už dlouho tady nikdo nenahlásil těhotenství,tak holky,chtělo by to něco s tím udělat.... 🙂

lussi
28. máj 2010

Ahojky,
anikka já neměla vůbec žádné příznaky, to až později, až sme měli potvrzená srdíčka mi začalo být malinko špatně od žaludku. Jinak vyšel nám až 5. KET, tak všem přeji brzo úspěch a těm co se zatím nedaří, tak vydržte!

anikka
28. máj 2010

vdaka kocky, ja viem ze u kazdej je to individualne, musim len cakat, len som dufala ze by som to uz nejako mohla vediet 🙂 mm mi zakazal kupit aj tehotensky test, ale asi ho neposluchnem 😀

anikka
28. máj 2010

KET som mala v pondelok a az do stredy som mala prisernu migrenu, ale bala som sa dat si nejaku tbl proti bolesti. Vcera som uz konecne normalne fungovala, bola som na chvilu aj vonku. Takze teraz len cakam a trochu sa bojim ako to vsetko dopadne 😅

evik73
28. máj 2010

Anikka a kolik embryjek ti vkládali???Taky bych nevydržela netestovat,tak jsem 10 den ráno už čúrala na testík,ale uvnitř jsem věděla,že se to povedlo...asi nějaká intuice 🙂

anikka
28. máj 2010

evik, vlozili mi 2, vraj uplne ukazkove. Ale to take boli aj v marci ked sme mali prvy KET a vtedy sa nechytili. Dnes doobeda som bola na prechadzke a citila som trosku v brusku nieco, ale to si asi skor len nahovaram 😀. Ale test si asi pojdem buduci tyzden kupit a na desiaty den vyskusam. Chcem byt az do krvi doma.

evik73
28. máj 2010

Anikka když ono právě parádní embryjko vždycky nezaručí úspěch 😒 My jsme si při ET nachali zavést jedno a taky bylo luxusní(nádherná blastocysta) a nepovedlo se....i při Ketu mi říkal emryolog,že se diví,že to nevyšlo,tak jsme to pojistili a dali zavést při Ketu 2.Když je to to pravé embryjko,tak může být klidně čtyřbuněčné a chytne se.....příroda si to prostě zařídí sama!!!!

kefalinek
28. máj 2010

ja uz si zajtra idem po tie moje dve babulky (KET) tak drzte palce nech sa drzia ako kliest, teda dufam ze sa prebrali z toho mraziveho spanku 😝

zuuuzana7
28. máj 2010

kefi na zajtra drzim palce 🙂 urcite sa preberu z toho mraziveho spanku 🙂
anikka taktiez drzim palce aby sa vasim 2 ukazkovym aj u teba ukazkovo pacilo 🙂
evik tebe palceky na screening aby dopadol na jednicku 🙂
lussi, fuha a to boli vsetky ketka po 1 ivf?
pimma kedy testikujes alebo si vytrvala netestujucu) 😉
kotruse daj o sebe vediet 🙂
zbytok bab krasny vecer 🙂

pimma
29. máj 2010

ahojte
zuzka, prave dnes som testovala a test je negativny 😖 som 11.den po ket. baby poradte, mozem vysadit lieky? na krv by som mala ist az 1.6. myslim ze je zbytocne ich brat. viem ze nie som tehu, bohuzial
vsetkym babam drzim palce, aby ste si nasli //

anikka
29. máj 2010

ahoj pimma, ja by som asi tie lieky este brala a isla na krv, test nemusi byt spolahlivy, su to uz len 2 dni, vydrz

isoptinka
29. máj 2010

pimma: já bych raději počkala do výsledků krve...... dokud není opravdu jisté, že to nevyšlo

zuuuzana7
29. máj 2010

pimma, to je mi luto ... ja neviem, ale ako pise anika tie dva dni hore dole ... pockaj na krvicku a este zober lieky,
mate este mrazacikov? drzim palce...

kefalinek
29. máj 2010

tak uz mam dvoch chlapikov v brusku a dufam ze tam ostanu 9 mesiaco 😎

zuuuzana7
29. máj 2010

kefi drzim palce 🙂 urcite sa im bude u teba pacit 😎

slunickosedmitecn
29. máj 2010

Ahoj holky, jdu vás po delší době opět pozdravit.
Jsem dnes 4.den po KET a mám v bříšku také dvě miminka. Hrozně moc doufám a věřím, že to tentokrát vyjde.
Všem přeju, aby to také vyšlo a aby se nám všem miminka držela celých 9 měsíců.
Eviku nebo kefalinku, nevíte jaké věci bych teď dělat po KET neměla? jestli nevadí ohýbání atd.? Mám o ty moje mimča hroznej strach a nechci udělat něco, čeho bych pak litovala. 😒
Eviku, co myslíš ty? chovala ses po KET úplně normálně nebo jsi byla opatrná?

kefalinek
29. máj 2010

slunicko ja neviem mne sa moc neda len lezat lebo mame este dcerku ale snazim sa nedvihat tazke veci, a prudke ppohyby robit a kupat sa v horucej vode ( to je pre mna trest, pretoze milujem vanu plnu horucej vody a peny ) 🙂 inak neviem, a este mi povedali ze sa fyzicky nenamahat a hlavne ziadna zahradka a tak...

imiska24
30. máj 2010

Ahojky,
já mám po KETu krásnou holčičku.Byla až ze 4transferu,ty první 3 jsem ležela do testu jak mrcha,skoro jsem se bála i dejchat 😀 .A to je fakt ta největší blbost!!!U toho posledního KETu jsem polehávala jen asi první 2dny a hlavně jsem dělala vše pro to,abych zapomněla že jsem někde na něčem byla.Řekla jsem si že buď to vyjde nebo ne,10 den po KET jsem si dělala test kterej byl sněhobílej,tak jsem si dala cigárko,kafíčko a chovala jsem se jako vždy páč jsem ani nedoufala že jsem těhu.Myslela jsem že to zase nevyšlo.I břicho jsem měla nafouklý a bolelo jako před mrchou a týden na to // 😀 .Psychika je fakt mocná,tak myslím že je nejlepší žít až do testu jako před tím.Akorát nesmíš tak týden sexovat,horkou koupel a neluxovala bych.Jinak se to dá poznat na čípku,když zavádíš utroš.

pimma
30. máj 2010

anikka, isoptinka.. dakujem za radu, lieky beriem dalej a utorok pojdem na krv.
zuzana... dakujem za podporu 🙂 mame este 6 mrazacikov, takze v juli by som mala ist na dalsi ket.najradsej by som sla hned, ale treba cakat do druhej ms. skoda
kefalinek .. nech sa bambulky poriadne zahryzkaju 🙂

pimma
30. máj 2010

imiska... mala je nadherna 🙂 ja som tiez po ket vobec nelezala a robila som normalne vsetko, ako inokedy, ale zas ziadnu tazku pracu. ono to je tak, ak sa ma uchytit, tak sa uchyti, aj keby sa robilo hocico 🙂

afrika
30. máj 2010

ahojte chcem sa vás opýtať, kedy ste išli na PN pri KET? mám fyzicky aj psychicky náročnú prácu, ale neviem kedy mám ísť... dnes som prvý deň cyklu-prvá tabletka. ďakujem pekne 🙂

kefalinek
30. máj 2010

ja si myslim, ze aj hned popros ich nech ti v centre vypisu doporucenie na marodku a potom ta tvoj gynekolog vypise PN teda aspon u mna to tak bolo

walle
30. máj 2010

ahojte babuľky...
pimma - naozaj nemôžeme ísť na ďalšie KET hneď na nasledujúci cyklus???? ja som si myslela, že áno, veď tými hormonmi budeme ešte nadupané, nie? ja som chcela ísť ihneď ak to nevyjde... 😖

afrika - tak vitaj, ja tiež som začala s ESTRIMAXOM, beriem ho 6 deň..
imiska - joj, ako sa to dobre počúva...ďakujeme, je to taká nádej pre nás, že ak testík nevyjde, tak...nádej zomiera naozaj posledná... 🙂

jani2
30. máj 2010

ahojte,
ja sa chystám teraz na 3.KET...ale chcela by som zareagovať ohľadom KETov po sebe. Ja som tak bola na 2 ketoch v zime a hneď po sebe. Predsa len to už nie je také drsné ako samotná stimulka na IVF, takže sa dá pekne nadväzovať. Aspoň u mňa v CAR to tak je! 😉
....a držím nám všetkým palce!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre