Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

imiska24
3. jún 2010

derylka,ono záleží jakej máš protokol,U ET se začíná většinou stimulovat 2DC,a u KET se píchá jen Pregnyl kvůli OVU a to cca 10DC a 15DC se jde na KET.

anikka
3. jún 2010

dnes mam 10. den po KET a tehu test negativny ☹

imiska24
3. jún 2010

anikka,netrap se a ještě chvíli počkej,je to brzy.

awe
3. jún 2010

@anikka netrap sa...mohlo byt na testik priskoro, zavisi aj od toho, kedy sa embryjko uhniezdi. Mala si PK alebo nie?Lebo ak si PK nemala, testik ti nic ukazat este nemusi, rozhodujuca je krvicka 😉 drzim palce 🙂

chrobacek
3. jún 2010

awe ty si byla v Heliosu? a brala jsi před ket nějaké léky?

awe
3. jún 2010

@chrobacek nie, ja som nebola v Heliose...brala som pred KET estrofem a utrogestan, tie beriem aj teraz az do konca 12tt 😉

chrobacek
3. jún 2010

aha děkuju 🙂

anikka
3. jún 2010

caute kocky, dakujem za podporu, rano mi bolo do placu ale hovorim si ze este to nie je definitivne, mm ani nechcel aby som si robila test, isiel do prace chudacik taky smutny ☹ , na krv idem az pondelok

walle
3. jún 2010

anikka - to je mi ľúto...nádej nádej nádej ...zopakujem!

nádej, to je obruč, ktorá nedovolí, aby srdce prasklo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ináč, ja som dnes bola na kontrole ( 11 DC), lekár povedal iba:" čisté, B, sliznica maternice 9,2"
k vecnému prístupu sa vyjadrovať nebudem, pretože znova mi klesne nálada...tisíc otázok v mojej hlave...nezodpovedaných...

zvýšil mi dávky estrimaxu na 3 x denne plus navyše duphaston 3 x denne a mám prísť rovno na vklad ...to je utorok...

jani2
3. jún 2010

walle - to v akom CAR sú taký strohí? 😒

derylka
4. jún 2010

ahojte... chcem sa spýtať či sa aj pri braní liekov pred KET chodí tak často na kontroly ako počas stimulky, alebo to prebieha úplne inak? vopred ďakujem. 🙂

walle
4. jún 2010

jani -IP

derylka - ja idem na KET v utorok
- v prvý deň cyklu som iba zavolala do CAR, lekár mi ppovedal aby som začala brať ESTRIMAX 2 x denne a v 11 deň cyklu som išla na kontrolu - sono - sliznica maternice bola 9,2 a predpísal mi ESTRIMAX 3 x denne a DUPHASTON 3 x denne. V utorok - myslím v 16 deň cyklu idem už na vklad. Takže iba jedna návšteva pred KET. Tak to je u nás...

kefalinek
6. jún 2010

babenky ja som 8 den po KET a v noci ma chytaju nenormanlne krce do noh

walle
6. jún 2010

kefalinek - ja na KET idem v utorok a krče ( vlastne také trhanie v stehnách zo zadnej strany) mám tiež...v noci mám problém zaspať...ja mám však aj trombofilné mutácie, čo mi zistili...tak dávam tomu aj príčinu...hormony zahusťujú krv...

treba piť veľa vody a daj si stop krčom - tabletku alebo magne B6. Mne pomáha navyše anavenol - ten je na lekársky predpis ( pri trombofilných stavoch), ale keďže si po KET anavenol radšej nie...magne B6 alebo stop krčom to môžeš...

kefalinek
6. jún 2010

diky walle zajtra si ho kupim uvidme dnesnu noc ako prespim

walle
6. jún 2010

@kefalinek - opatruj sa..dúfam, že opatrujte sa... 😉

rioko
7. jún 2010

ahoj můžu se přidat? jsem týden po KET, z prvního IVF mám 14 měsíčního chlapečka, zbyly nám 3 mrazáčci bohužel jediný přežil a toho mi zavedli, prý byl moc pěkný tak uvidíme, byl jen 10b, u Vojtíška jsem měla 2 moruly a navíc OHSS který zvyšuje šance na těhu 🙂 nedokážu ani srovnávat jak jsem se cítila předtím a teď protože díky OHSS mě furt hodně bolelo břicho, teď mě pobolívá taky, ale to asi spíš díky utrogestanu kterého beru 6 denně
jinak s tím šetřením po KET - při IVF jsem trávila skoro celou dobu v nemonici a ležela jsem, ale už tam říkali,že pokud se má uchytit tak i kdybych skákala, teď musím Vojtíška zvedat, fungovat jako normálně tak uvidíme

kefalinek
7. jún 2010

walle opatrujeme a uz ma chyta akasi nervozita z krvicky a to este tyzden budem cakat jjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjj

awe
7. jún 2010

@walle tak ako sa citis? zajtra mas vklad? budem silno drzat palceky 😉 😵 😵

walle
8. jún 2010

babenky zdravím...ďakujem za podporu...dnes som po KET, vkladali mi 2 embrijká - 1 blastocystu a 1 morulku po rozmrazení a predlženej kultivácii 24 hod.na kontrolu HCG idem 18.6. - t.j. o 10 dní...ináč som dosť dnes ubolená...
ale predsa, nejako je tu pusto...v jeseni keď som bola na KET, bolo nás tu kopec!!! kde ste babenky? kefalinek,rioko bojujú a ďalej???????? 😕 😒 🙂

awe
9. jún 2010

@walle moja zlata, drzim ti velmi palce a ver, ze ti to vyjde, to je polovica uspechu, verit a mysliet pozitivne 😉 my sme dnes boli na ultrazvuku a videli sme drobceka a blikajuce srdiecko 🙂 😵 😵

pimma
9. jún 2010

🙂 ahojte
awe... tesim sa s tebou, to musi byt nadherny pocit 😵 vela stastia 🙂

kefalinek
9. jún 2010

babenky vcera som si robila testik a bola tam slabulinka druha ciarocka zajtra skusim kontrolny a dam vediet

zuuuzana7
9. jún 2010

ahojte, kefi suppper, uzastne, nech ciarka silnie 😉
awe nadhera 🙂
walle aj ja som mala vcera tranfer dvohc bojovnickov 🙂 a krvicka tiez 18 😉

kefalinek
9. jún 2010

zuzanka tak drzim palceky ja mam krvicku 14.6 vy to mate akosi skoro
ja som uz 11 po KET a kazal mi prist az na 16 den :(((

zuuuzana7
9. jún 2010

kefi no u nas sa chodi 10 den.
avsak aspon na 16 den moze uz aj sono spravit a uz aj bublinku uvidis 🙂
opis ako sa citis, boli nieco? picha? co prsia?

awe
9. jún 2010

@pimma dakujem, je to nadherny pocit, prajem ho kazdej z vas 😉
@kefalinek supeeer, tak drzim palce, nech ciarocka silnie a nech je krvicka vysoko pozitivna 🙂
@zuuuzana7 drzim palce 😉 neskusala si testik? 😵

awe
9. jún 2010

a kocky, kaslite na priznaky, mna nic nepichalo...nic som necitila a hcg bolo napokon vyse 1500, takze je to fakt indivindi... 😉

rioko
10. jún 2010

ahoj holky tak test negativní ☹ ale čekala jsem to, zkusím ještě zítra a krev udělá úplně jasno

petluska
10. jún 2010

Rioko to me mrzi....
Taky jsem denska 10 den po Ket.Bojim se testovat...
Co menstruace,citis ji nebo spinis?
Treba jeste neni ic ztraceno,ne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre