• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

24. mája 2017 
@jancica74 no já já mám petidenní kultivaci tak podle toho ... ovu byla 15 den takže to vychází přesnš ten KET a zdál se mi horznej se .... uááá

Leničko děkuju a jak vy jste na tom ?
16. jún 2010 o 07:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, moc držím všetkým pršteky, ktoré majú vklad dnes alebo zajtra. všetky chodíte ďalej do práce?
zuzi a walle ako pokračujete? testovať nejdete?
16. jún 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
ja idem zajtra na ket, do konca tyzdna budem doma a potom do prace. :unamused:
16. jún 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jdu hned zítra do práce :wink:
16. jún 2010 o 08:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirm, ideš ešte aj volať do caru?
ja budem doma celé 2 týždne ak sa dostaneme na vklad, lebo mám fyzicky aj psych. náročnú prácu :confounded:
16. jún 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobacek dnes máš vklad?
16. jún 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afriko ano za pár hodin :slight_smile:))
16. jún 2010 o 08:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocandy, afrika ja sa priznam, ze som testla vcera vecer a su tam :dizzy_face: testik pozitivny :dizzy_face: jabadabaduuuuu
afrika ja som hned po et sla s manzelom cestou z car na kavicku na terasu, a na druhy den som sla normalne do prace ...
16. jún 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika
dnes budem volat, ze ci zijeme alebo nezijeme. Este toto cele moze vsetko zmenit :unamused:
ale verim ze vsetko bude ok, aj ked vysku sliznice ani neviem.

Ale tesim sa na vysadenie liekov, lebo som hrozne zavodnena...
16. jún 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuuuzana7
GRATULUJEEEEEM :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. jún 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobacek, tak zachvilku mas embryska u teba v brusku ... to sa im bude urcite pacit :dizzy_face:
a mirm od zajtra :dizzy_face: ... to sa teraz s ket vrece roztrhlo, tak aby sme vsetky za devat mesiacov drzali zdrave babetka v naruci :slight_smile:
16. jún 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem mirm ... este sme len na zaciatku, ale verim, ze tento krat to dobre dopadne :dizzy_face:
16. jún 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuuuzana7
urcite to dobre dopadne :slight_smile:
to je tvoje prve KET?
16. jún 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuuuzana7 gratuluju holka to jsou krásné zprávy
16. jún 2010 o 08:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuuuzana7 kolik jsi po KET a jaký jsi měla ebryjka :slight_smile:
16. jún 2010 o 08:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirm, ano je to moj prvy ket :dizzy_face: , po prvom ivf ktore nedopadlo dobre ....
@chrobacek, dakujem, mali sme dve blastulky a vcera som bola 7 den :dizzy_face: kolko mate vy embyjok? a kolko ides k sebe zobrat?
16. jún 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
moc som rada, je to super..............
inak ja mám v noci krče v nohách už teraz- teda druhý deň :grinning:
16. jún 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuuuzana7
tak to ked ti vyslo 7 // tak to mozu byt aj dvojicky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ja mam 2 blastocysty takze ak budu ok tak obidve :slight_smile:
16. jún 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika, tak to je uz teraz tutovka :dizzy_face: ... ako som uz pisala teraz je nas cas :slight_smile:
zuzi hádam budú aj dvojčiatka :wink:
jůůů zuuuzanko to jsi mě potěšila my máme taky blasty tak to já určitě budu testovat taky brzo nevydržím :slight_smile: a testovala jsi poprvé dnes? ... a já si jdu pro dvě chceme moc dvojčátka bylo by to pro nás po dvou letech opravdové štěstí
16. jún 2010 o 08:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tady mi to dnes dodalo opravdu velmi bojovnou náladu :slight_smile:
16. jún 2010 o 08:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi prsia ťa nebolia alebo áno?
16. jún 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirm velmi prajem aby sa blastulkam u teba zajtra pacilo :dizzy_face: na dalsich devat mesiacov :slight_smile:
no to som trosku opatrna, len nech je vsetko v poriadku a nech ich je kolko chce :dizzy_face:
len nech uz toto tehu dopadne dobre :slight_smile:
16. jún 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobacek, testovala som vcera vecer prvy krat, a druha ciarka hned na mna vykukla :dizzy_face: este som ani poriadne nedocikala :grinning:
pri ivf som testovala na piaty den a uz vtedy mi ukazalo po celodennom cakani a proseni ducha, ale ten bol viditelny len pri okne ... len ako som pisala duch ostal vtedy duchom ...
afrika, vobec, prsia ma absolutne nebolia, a brusko pobolieva, ale len k veceru ... inac sa citim tip top vo forme :wink:
16. jún 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opravdu? tak to jsou dvojčátka jak vyšité :slight_smile:)) určitě :slight_smile: .. já jsem nikdy neměla ani ducha a to jsem testovala tak od 6 dne...
16. jún 2010 o 08:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
každý mi tu nadává, že nemám tak brzo testovat ale já prostě tuším, že tam budou :wink:
16. jún 2010 o 08:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek tak tento krat tam proste musia byt :slight_smile: a aj budu!!! :dizzy_face: zachovaj bojovu naladu :wink:
16. jún 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuuuzana7 jasně já jim strašně věřím jsou to ty nejlepší z nejlepších a už se jim u nás bude líbit oběma :slight_smile:
16. jún 2010 o 09:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek tak s tymto nasadenim a optimizmom to proste musi dopadnut na jednicku ale s dvoma hviezdickami :wink:
16. jún 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok