• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

5. júna 2017 
@chrobacek ja som spinila na 8-9 den a to boli aj dni ocakavanej ms, myslim, ze aj awe pisala ze spinila v ocakavanej ms ... teraz to proste musi u teva vyjst ... po tom vsetkom co mas uz za sebou sa to musi podarit ... myslim na teba :slight_smile:
@valmark krasne testiky ... jasna tehulka :slight_smile:
ja idem dnes na ultrazvuk nanutila som sa k mojmu dr. aj ked viem, ze je este asi skoro som 4+4 tt co myslite? asi ma nakope do zadku ked sa tam objavim :sweat_smile:
21. jún 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak testiky jsou opravdu ukazkove!!! :wink:
21. jún 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha takže je to v období ms tak to je jasné já myslela při unizdování protože já zatím nic a to bych měla mít už za sebou :slight_smile: to víš snažím se jakkoliv vysondovat jestli tam miminka jsou :slight_smile:))) a děkuju

zuuuz ještě je brzo :slight_smile: ale už tam možné nějaký flek najde :grinning:
21. jún 2010 o 10:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Valmark,blahopřeji!!!!!
21. jún 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek zdravím tě,tak jak?byla jsem na víkend mimo domov a mimo dosah PC,tak píši až ted,co u tebe nového
?
21. jún 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuuuzana7 asi si z tebe vezmu příklad a zkusím ve čtvrtek testnout - uvidíme....Jinak se cítím uplně v pohodě - včera mě síce dost píchalo v děloze - vždy to bodlo a za pár sekund to přešlo,ale dopoledne mi bývá nejlépe....jinak nic zvláštního nepocituji...
21. jún 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 jé to bodání to bych brala to jsou určitě miminka a u mě teda nic zvláštního ... jen jsem furt nafouklá a taková jakoby přecpaná ...
21. jún 2010 o 10:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuuuzana7 daj vediet, ako dopadla navsteva lekara...4tt+4 - to najskor uvidi len gestacny vacok, ani ten mozno nie...lebo je prilis skoro, ved uvidis, drzim palce :slight_smile:
21. jún 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek to nevím - mě už to takhle píchalo i při minulém Ketu.....nafouklá jsem taky,ale myslím si,že asi každá druhá z nás co si tím vším prošla.... :frowning2: jj,škoda,že nevíme co se děje uvnitř těla,že?asi bych tak koukala pořád..... :slight_smile:
21. jún 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valmark pozrela som tvoj album, nadherne ciarocka silnie - to bude silny bojovnik/bojovnici :wink:
21. jún 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 jéjda no jasně testovat se bojím :slight_smile: že je brzo a jen mám břicho jak balon ... a prd vím co je tam uvnitř :slight_smile:
21. jún 2010 o 10:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek vydržíme aspon týden,né?ty do středy já do čtvrtku . :slight_smile: zuuuzana7 to taky prubla a vidíš :grinning: já to určitě vyzkouším a od toho dne to budu zkoušet denně :slight_smile: já vím zase stresy,ale....mě to nedá :sunglasses:
21. jún 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 no holka ... asi jo ... zítra asi mít chut nebudu .... mám teplotu dole řekla jsem si že až vyleze :slight_smile:
21. jún 2010 o 10:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek jo a ještě mě docela vyděsila Val, že 10 den byl takovej stíneček tak si myslím, abych neměla negativní test :pensive:
21. jún 2010 o 10:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek jakou teplotu?myslíš BT?tomu já vůbec nerozumím,nikdy jsem se neměřila,jak to jako funguje?musíš věřit :grinning:
21. jún 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj ... věřím ale bojím :slight_smile:
21. jún 2010 o 11:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek koukala jsem pozpátku VAL to zkoušela již 9-den a vidíš :slight_smile: vysvětli mi prosím tu teplotu,ju?
21. jún 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prostě měříš bazální teplotu .. :slight_smile:
21. jún 2010 o 11:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek jo to chapu,ale pokud větší teplota je větší uspěch?chápu to správně?teplota by asi neměla klesat,že?prd tomu rozumím,to je jedno :angry:
21. jún 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj přesně tak v těhu je prostě vyšší a tím, že měřím pravidelně tak bych poznala změnu ...
21. jún 2010 o 11:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek tak to máš dobře vymakané :slight_smile: počkej a nezkresluje to utroš?po něm by jse tu teplotu ale měla asi nizkou,ne?však uvidíš :slight_smile:
21. jún 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo zkresluje :wink:
21. jún 2010 o 11:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek tak už si to neměř - akorát se stresuješ,počkej ještě par dnů :slight_smile:
21. jún 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestresuju jen vím, že nemám testovat :slight_smile:
21. jún 2010 o 11:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek no supr,mám parádní průjem :frowning2: navíc mě bolí prso,ale jen jedno,chápeš to?mám to hooodně citlivé okolo bradavky - jakobych tam měla uzlinku :angry: asi se moc pozoruju,nevím....každopádně tam něco mám - možná ty hormony - paseka :sunglasses:
21. jún 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no holka to bych brala že je dobré znamení ne špatné !!
21. jún 2010 o 14:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek uvidíme....
21. jún 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však testujeme spolu ne ? :grinning:
21. jún 2010 o 15:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek jj,si piš :slight_smile: za chviličku odjíždím do lékárny . musím si vyzvednout utroš,tak si koupím i nějaké testíky,snad budou mít nějaké dobré,myslím,že nellepší je Mamatest,ale u nás ho moc nemívaj...
21. jún 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: tak si udělej zásobu :sweat_smile:
21. jún 2010 o 15:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok