• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

26. augusta 2016 
Ahojky děvčátka stalo se vám nebo nějaké známe že testovala a nic a krev byla pozitivní??Já testila v neděli a nic zítra jdu na krev a stejně ve mně něco hlodá že bych těhu mohla být, :slight_smile:
21. jún 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dvojcata2 ahoj,no mám dojem,že to někdo na foru již psal,že test nic,ale krev ano....kdy jdeš na krev?
21. jún 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dvojcata2 aha vidím že zítra :slight_smile:
21. jún 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, jsem tu nová a potřebovala bych poradit. 15. 6. jsem byla na Ketu dvou blastocyst a poslední dny mě trápí časté říhání a pálení žáhy. Je to normální? Už mám za sebou dva neúspěšné ET a u žádného se mi to nestalo. Pracuji mezi lidmi a od středy jsem chtěla začít chodit do práce, protože doma mě to stejně jen stresuje, ale bojím se abych se nedopustila nějakého faux pas :sweat_smile: Nemáte s tím některá zkušenost?
21. jún 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berulenicka ahoj,to myslím vypada sliubně - nevím ale palení žahy je pry dobre znamení :slight_smile: kdy si máš udělat test?
21. jún 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berulenicka jinak také pracuji s lidma,ale poněkud staršíma - senioři :slight_smile:
21. jún 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Test si mám udělat 27. ale asi raději v pondělí zajdu na krev, tak je to 100%
Já jednám s našimi potencionálními klienty, takže si musím dávat pozor na první dojem a nerada bych je nějak odradila :grinning: Asi raději zůstanu do krve doma.
21. jún 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
já byla na KETu ve čtvrtek 17.6.. Zatím jsem doma a odpovíčám. Jsou to teda nervy. Plánuju tak zítra nebo ve středu, že se vydám na prochajdu :wink:
21. jún 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aniii ja byla taky ve čtvrtek na ketu,ale na procházky chodím již od pátku :slight_smile:
21. jún 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berulenicka jj raději zůstan :slight_smile:
21. jún 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@jancica74 aha, tak to jsem posera. Čekala jsem, jestli se zakousnou a pak jim půjdu ukázat okolí :grinning:
Kdy budeš testovat?
21. jún 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aniii kuš nejsi posera,já už toho mám za sebou tolik,že už se tak mocinky nehlídám,víš?první test zkusím ve čtvrtek a uvidím ,no a pak asi denně at vidím zda se něco děje,či ne....co ty?
21. jún 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 to je hrozně brzy ne? já možná v sobotu a to budu vystrašená :unamused:
Taky už mám ledacos za sebou, ale stejně se bojím, abych něco nepodělala.
21. jún 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aniii já se taky bojím,brzy asi bude,ale je tady holčina a té to po týdnu ukázalo,taky jsem chtěla nejdříve v sobotu,ale......já to nevydržím,víš?kde chodíš do Caru?
21. jún 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá...strááášne vás objímam a prajem, nech vám to vyjde...rada odo mňa...moc na pocity nedajte...ja som mala také isté príznaky ako felicita alebo zuuuzka a oni tehulky sú, ja nie... :frowning2: :pensive: všetko ukáže až krvička...budem vás sledovať...pa
21. jún 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, včera som bola na KET. sliznica mi narástla pre mňa na krásnych 9,5mm :dizzy_face: . rozmrazili sa obe blastocyty. majte sa pekne, idem odpočívať
22. jún 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky tak mě dnes opustilo nafouknutí... nevím co si o tom myslet....

@aniii no to teda čumím ležet doma tak dlouho.. my jeli ještě ten den na výlet :grinning:
@afrika tfuj tfuj at se drží :slight_smile:
@walle já si myslím, že ty příznaky máme stejné díky utroši :unamused:
@berulenicka to pálení žáhy a říháná mají všechny těhule na začátku myslím, že klidně můžeš zkusit test :sweat_smile:
22. jún 2010 o 08:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 tak jak dneska???
22. jún 2010 o 08:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chrobacek já se testování bojím, chci jít až na krev, protože tam je to 100% :slight_smile:
22. jún 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berulenicka :grinning: dobře obdivuju tvoje nervy :wink:
22. jún 2010 o 08:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minule jsem po 15 dnech měla hcg 4,7. Předpokládám, že se mimčo pustilo. Kdybych si udělala třeba ten 10. den test je možné, že bych tam slabou čárku viděla a pak bych byla hodně špatná z toho kdyby to nakonec nevyšlo. Takže raději si počkám na krev. Ty budeš testovat?
22. jún 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahá no já si myslím, že alespon to že se chytlo je plus mě se předtím ani nechytlo :frowning2:
22. jún 2010 o 09:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak ofiko mám test v pondělí a na krev se u nás nechodí
22. jún 2010 o 09:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No sice se chytlo, ale jen na pár dní. Doufám, že teď to dopadne lépe. Minule jsme měli dvojková embyjka, ale tentokráte jsou jedničková, tak snad to zvládnou. :slight_smile: Takže budeš testovat v pondělí nebo dříve? :slight_smile:
22. jún 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hele já se vsadím, že těhotná jsi :slight_smile:)))) budu testovat dřív :wink:
22. jún 2010 o 09:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Určitě jsme obě :slight_smile:
22. jún 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek ahoj,tak poslušně hlásím,že jsem v pořádku - ta bradavka bolí pořád,ale jen ta jedna :frowning2: myslím si,že tam mám po těch hormonech nějakou cystičku,co ty?ok? :wink:
22. jún 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavně tělo je plné hormonů tak to ignoruj může to být cokoliv .... já jsem v pohodě břicho přestalo tlačit
22. jún 2010 o 10:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek tak to je fajn,kdy začneme s testíkama?
22. jún 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ve čtvrtek?
22. jún 2010 o 10:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok