Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

dvojcata2
21. jún 2010

Ahojky děvčátka stalo se vám nebo nějaké známe že testovala a nic a krev byla pozitivní??Já testila v neděli a nic zítra jdu na krev a stejně ve mně něco hlodá že bych těhu mohla být, 🙂

jancica74
21. jún 2010

@dvojcata2 ahoj,no mám dojem,že to někdo na foru již psal,že test nic,ale krev ano....kdy jdeš na krev?

jancica74
21. jún 2010

@dvojcata2 aha vidím že zítra 🙂

berulenicka
21. jún 2010

Ahojte, jsem tu nová a potřebovala bych poradit. 15. 6. jsem byla na Ketu dvou blastocyst a poslední dny mě trápí časté říhání a pálení žáhy. Je to normální? Už mám za sebou dva neúspěšné ET a u žádného se mi to nestalo. Pracuji mezi lidmi a od středy jsem chtěla začít chodit do práce, protože doma mě to stejně jen stresuje, ale bojím se abych se nedopustila nějakého faux pas 😅 Nemáte s tím některá zkušenost?

jancica74
21. jún 2010

@berulenicka ahoj,to myslím vypada sliubně - nevím ale palení žahy je pry dobre znamení 🙂 kdy si máš udělat test?

jancica74
21. jún 2010

@berulenicka jinak také pracuji s lidma,ale poněkud staršíma - senioři 🙂

berulenicka
21. jún 2010

Test si mám udělat 27. ale asi raději v pondělí zajdu na krev, tak je to 100%
Já jednám s našimi potencionálními klienty, takže si musím dávat pozor na první dojem a nerada bych je nějak odradila 😀 Asi raději zůstanu do krve doma.

aniii
21. jún 2010

ahoj holky,
já byla na KETu ve čtvrtek 17.6.. Zatím jsem doma a odpovíčám. Jsou to teda nervy. Plánuju tak zítra nebo ve středu, že se vydám na prochajdu 😉

jancica74
21. jún 2010

@aniii ja byla taky ve čtvrtek na ketu,ale na procházky chodím již od pátku 🙂

jancica74
21. jún 2010

@berulenicka jj raději zůstan 🙂

aniii
21. jún 2010

@jancica74 aha, tak to jsem posera. Čekala jsem, jestli se zakousnou a pak jim půjdu ukázat okolí 😀
Kdy budeš testovat?

jancica74
21. jún 2010

@aniii kuš nejsi posera,já už toho mám za sebou tolik,že už se tak mocinky nehlídám,víš?první test zkusím ve čtvrtek a uvidím ,no a pak asi denně at vidím zda se něco děje,či ne....co ty?

aniii
21. jún 2010

@jancica74 to je hrozně brzy ne? já možná v sobotu a to budu vystrašená 😒
Taky už mám ledacos za sebou, ale stejně se bojím, abych něco nepodělala.

jancica74
21. jún 2010

@aniii já se taky bojím,brzy asi bude,ale je tady holčina a té to po týdnu ukázalo,taky jsem chtěla nejdříve v sobotu,ale......já to nevydržím,víš?kde chodíš do Caru?

walle
21. jún 2010

dievčatá...strááášne vás objímam a prajem, nech vám to vyjde...rada odo mňa...moc na pocity nedajte...ja som mala také isté príznaky ako felicita alebo zuuuzka a oni tehulky sú, ja nie... ☹ 😔 všetko ukáže až krvička...budem vás sledovať...pa

afrika
22. jún 2010

ahojte, včera som bola na KET. sliznica mi narástla pre mňa na krásnych 9,5mm 😵 . rozmrazili sa obe blastocyty. majte sa pekne, idem odpočívať

chrobacek
22. jún 2010

ahoj holky tak mě dnes opustilo nafouknutí... nevím co si o tom myslet....

@aniii no to teda čumím ležet doma tak dlouho.. my jeli ještě ten den na výlet 😀
@afrika tfuj tfuj at se drží 🙂
@walle já si myslím, že ty příznaky máme stejné díky utroši 😒
@berulenicka to pálení žáhy a říháná mají všechny těhule na začátku myslím, že klidně můžeš zkusit test 😅

chrobacek
22. jún 2010

@jancica74 tak jak dneska???

berulenicka
22. jún 2010

Chrobacek já se testování bojím, chci jít až na krev, protože tam je to 100% 🙂

chrobacek
22. jún 2010

@berulenicka 😀 dobře obdivuju tvoje nervy 😉

berulenicka
22. jún 2010

Minule jsem po 15 dnech měla hcg 4,7. Předpokládám, že se mimčo pustilo. Kdybych si udělala třeba ten 10. den test je možné, že bych tam slabou čárku viděla a pak bych byla hodně špatná z toho kdyby to nakonec nevyšlo. Takže raději si počkám na krev. Ty budeš testovat?

chrobacek
22. jún 2010

ahá no já si myslím, že alespon to že se chytlo je plus mě se předtím ani nechytlo ☹

chrobacek
22. jún 2010

jinak ofiko mám test v pondělí a na krev se u nás nechodí

berulenicka
22. jún 2010

No sice se chytlo, ale jen na pár dní. Doufám, že teď to dopadne lépe. Minule jsme měli dvojková embyjka, ale tentokráte jsou jedničková, tak snad to zvládnou. 🙂 Takže budeš testovat v pondělí nebo dříve? 🙂

chrobacek
22. jún 2010

hele já se vsadím, že těhotná jsi 🙂)))) budu testovat dřív 😉

berulenicka
22. jún 2010

Určitě jsme obě 🙂

jancica74
22. jún 2010

@chrobacek ahoj,tak poslušně hlásím,že jsem v pořádku - ta bradavka bolí pořád,ale jen ta jedna ☹ myslím si,že tam mám po těch hormonech nějakou cystičku,co ty?ok? 😉

chrobacek
22. jún 2010

hlavně tělo je plné hormonů tak to ignoruj může to být cokoliv .... já jsem v pohodě břicho přestalo tlačit

jancica74
22. jún 2010

@chrobacek tak to je fajn,kdy začneme s testíkama?

chrobacek
22. jún 2010

ve čtvrtek?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre