Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

chrobacek
22. jún 2010

zítra? 😀 😀

jancica74
22. jún 2010

@chrobacek ok,zkusíme to ve čtvrtek - budeš o den víc,ale i tak to podniknu,ju? 😉

chrobacek
22. jún 2010

ty jsi měla jaká embrya ?

jancica74
22. jún 2010

@chrobacek 8 buněčný morulky - teda myslím,jen podlo toho co mi na PC ukázala 😉

jancica74
22. jún 2010

@jancica74 taky vím,že jim nařízla obal,aby mohla dříve ven a měla to bez usilí 🙂

chrobacek
22. jún 2010

tak bud 8b nebo morule to se rozhodni 🙂 morule jsou 16b

jancica74
22. jún 2010

@chrobacek 4 b rozmražovali a na další den mi je dali,viděla jsem jen bublinky,ktere měly v sobě další bublinky 🙂 🙂

chrobacek
22. jún 2010

tak asi ty 8b 🙂 to je jako 3DPO tak to možná raději testuj později

jancica74
22. jún 2010

@chrobacek prd tomu rozumím,ale i tak to zkusím dříve,třeba v 😉 pátek,na krev mám jít až 1.7 hafo času 😀

chrobacek
22. jún 2010

@jancica74 jo zkusit mužeš i v ten čtvrtek ale počítat s tím že to tam být nemusí a nebo bude dušík někdo raději netestuje tak to je na tobě 🙂 takže jestli to zvládneš tak testujeme klidně spolu

anevin
22. jún 2010

Ahoj.Byl tu někdo na ket v sobotu?Já jsem mam zavedený dvě 8b embrijka a to čekání je hrozný. ☹

aniii
22. jún 2010

ahoj,
@chrobacek já neměla úplně ideální sliznici, tak jsme chtěla být více v klidu.
@afrika kdy ti měřili sliznici přímo před transferem? Já měla týden před transferem 8 mm a na mě to byl výkon, tak jsme do toho šli. Snad ještě trochu povyrostla.

chrobacek
22. jún 2010

@aniii já měla 14 dpo sliznici 9mm a to byla ukázková takž nevím proč 8mm týdne před by mělo být málo?

berulenicka
22. jún 2010

8 mm týden před je určitě dobré. Já měla 9. dnů před transferem 8 mm a v den transferu 9,5 a říkali mi ,že je parádní. 🙂 Takže určitě povyrostla.

aniii
22. jún 2010

@chrobacek @berulenicka no snad máte pravdu. ale já už od posledního UZ nebrala žádné léky a bez nich mi sliznice už moc nevyroste. max říkají,že po utrogestanu jakože zesilní. Těsně před transferem už u nás UZ nedělejí. No uvidíme.
HOlky jak se cítíte? Já jsem nafouklá jak pátrací balón, ale to hned od začátku a to je asi utrošem
😒

chrobacek
22. jún 2010

mě taky už pak nedělali jen ten 14 den a pak 20 transfer ... a nafouklá jsem byla do včerejška ...

aniii
22. jún 2010

@chrobacek co znamená to 10DPO, po odběru?

chrobacek
22. jún 2010

ano po odběru OPU je to po oplodnění

eva5
22. jún 2010

Ahoj Holky,tak dnes jsem 11 den od začátku menstr ,jsem po kontrole a sliznici mám 10mm----můj gynekolog volal do Brna a tam nařídili. od pátku utrogestan 3x2 zavádět a v pondělí v 11h v Brně a čekat ,jak dopadne rozmražování----ten utrogestan se bere po celou dobu než se udělá test nebo se jde na krev????máte to tak????

berulenicka
22. jún 2010

@eva5 Já to mám taky tak a budu ho brát do testu a pokud bude pozitivní tak budu pokračovat do 12. týdne.

chrobacek
22. jún 2010

jo přesně tak 🙂 máš krasnou sliznici to se mimča určitě chytnou ...

valmark
22. jún 2010

Hezké odpoledne, tak mi dnes potvrdili těhotenství a hodnota HCG je 782.
Myslíte, že to vypadá spíše na jedno nebo na dvě?

zuuuzana7
22. jún 2010

@valmark super nadherne gratulujem 🙂 valmark podla mna sa celkom na to hcg neda spolahnut ci bude jedno a ci dve. v kazdom pripade nech hlavne je alebo su a nech su zdravucke 😵 kocky zvysok ako kedy sa testikuje 🙂
my sme boli dnes na ultrazvuk a mame jednu bublinku krasnu 😵

valmark
22. jún 2010

@zuuuzana7 a kolik embryjek ti dávali?
Gratuluju k bublince 🙂

awe
22. jún 2010

@zuuuzana7 blahozelam 😉

walle
22. jún 2010

zuuuzka - blahoželám, ak sa dobre pamätám, tak ti vkladali dve embryjká, že?

tak ja po neúspešnom KET som dopadla ešte horšie ako som si myslela...spoliehala som sa ešte na zvyšné 4 zmrazené embryjká, no dnes mi lekár povedal, že už nemáme nič!!! ☹ vraj pri poslednom KET všetko museli rozmraziť, pretože prebiehalo to neúspešne...bol to pre mňa šok!!! ☹ 😔

hojím si boľavú dušičku a so Slovenskom končím...idem do Prahy...koncom augusta - začiatkom septembra

valmark - blahoželám tiež, nádhera

jancica74
22. jún 2010

@walle to je hrozné!!!!!myslím na TEBE ☹ VÍM O ČEM MLUVÍM........Holka drž se,i já slzím 😔

chrobacek
23. jún 2010

dobré ráno

strouzek
23. jún 2010

ahoj holky sorry že vám sem lezu ale nakukuju na chrobíka, kočko to je praádní čárka za pár dnů bude pěkná dálnice gratulujuuuuuuuuuu

jancica74
23. jún 2010

@chrobacek no super,mocinky blahopřeji 🙂 🙂 🙂 to je bomba 😉 já to zkusím zítra,ju?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre