• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

5. júna 2017 
:grinning: :grinning: :grinning: no tak ted si nepřeju nic jiného než aby hcg rostlo a rostlo a rostlo :slight_smile:
23. jún 2010 o 07:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek neboj,už ted je to jasné :slight_smile:
23. jún 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 ale bacha na to, že jsi min jak já :wink: já měla blasty tak držím palce at tam nějakého dušíka máš :slight_smile:
23. jún 2010 o 07:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek kdy jsi testila,ted rano?vylezlo to hned?
23. jún 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek já vím,podle tebe bych měla testit kdy?
23. jún 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 ten test je včera odpo a lezlo to celkem rychle dnes jsem testovala desítkovým a není tam nic moc ... no ty raději v pátek :slight_smile: měla jsi teda 8b jsi říkala nakonec? to jsou třídenní takže v pátek bude 11DPO jako já včera
23. jún 2010 o 07:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek ano,přesně tak 8b a jaky jsi měla test?u nás nemají mamatest :frowning2: a citlivost?jinak máš nějaké příznaky?
23. jún 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamatest 25 ten je v albu pak mám ještě destíkové ale na těch to není tak vidět ... příznaky žádné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2010 o 08:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek no super,zkusím to teda v pátek, :wink: jinak se cítím ok,vlastně mi nic není,aspon to je dobrá zpráva :wink:
23. jún 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo mě včera opustilo to nafouknutí tak mi není teda fakt nic :grinning:
23. jún 2010 o 08:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek no super holka,fičím do práce,nakouknu odpo,užij si ten dnešní přenádherný den :grinning:
23. jún 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkujíííí a budu fandit na ten tvůj testík :grinning:
23. jún 2010 o 08:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobiii super krasny testik ... to bude uz len silniet ...tesim sa s tebou :dizzy_face:
janci a zajtra vela stasticka tebe pri testiku
walle ja urcite budem na teba mysliet a ja silno verim, ze ti to ceske centrum uz naordinuje do bruska krasne mimi
23. jún 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuju a doufám, že za dva dny budu mít takový jako ty :slight_smile:
23. jún 2010 o 09:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek to je super gratuluju :wink: Ty jsi taky 6 den od KETU viď?
23. jún 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je včerejší test ... dnes jsem 7
23. jún 2010 o 10:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je ted před chvilkou
23. jún 2010 o 10:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek jeeej, nadherna ciarocka, neboj, uz bude len silniet :wink:
23. jún 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo už tomu věřím :slight_smile:
23. jún 2010 o 10:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek zdá se mi takhle brzo dost silná a myslím, že se ti může splnit sen na 2 raubíře :grinning: Mám z Tebe radost holka.
jééé, jak já bych je taky chtěla, ale mám strach testit. Zítra si možná koupím test a v pátek to zkusím.
23. jún 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aniii jo moc doufám, že jsou tam dvě :slight_smile: a drží se šikulky naše :slight_smile: dost jsme se na ně nečekali :slight_smile:

já jsem měla taky hroznej strach...
23. jún 2010 o 11:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, měla jste některá z prednisonu nebo utroše zvýšenou teplotu kolem 37?
23. jún 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aniii ahoj,ani vlastně nevím,beru oboje,bývá mi spíš dost zle,mám pocit žaludku na vodě, joooo a nejvíc ted trpím na opary,co 4 dny jeden na víc :wink: ale říká se,že opar chytíš když tě sklepe zimnice,je teda možné,že ta teplota zvýšená je,co jinak jak se daří?
23. jún 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aniii prednison nezvyšuje, utrogestan by mohl, ale mě nezvýšil ... zvýšila se mi teplota až včera ... v albu mám graf
24. jún 2010 o 08:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 ještě jsi netestovala?
24. jún 2010 o 08:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek ahoj,testovala :frowning2: nic,možná nad svetlem vidím náznák - možná ten duch :slight_smile: já ho tam vidím,ale musím se hodně zaměřit,snad mě neklame zrak.....uvidíme zítra,nebo v sobotu :slight_smile: zatím se cítím dobře,co ty?jak si to užíváš?už jsi se pochlubila doma :grinning:
24. jún 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duch je dobrej :slight_smile: co jsi měla za test?... jo dneska byl test silnější tak jsem s tím vyrukovala a byl z toho úplně vedle
24. jún 2010 o 09:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj HOLKY, chtěla jsem se zeptat -po ketu -jaký jste dodržovaly režim?ležely jste pořád??nebo občas ven na procházku?nebo úplně všechno normálně bez hlídání???
24. jún 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva5 holky opravdu to neřeště !!!! čím míň na to budete myslet tím líp

já jsem jela v den KET na výlet, druhý den jsem šla do práce, byli jsme v divadle, 3 dny po KET na metal. festivalu, dávala jsem si vínko ...a výsledek je v albu :wink:
24. jún 2010 o 09:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek test se jmenuje Gravitest 25 mIU....Co se týče ležení - já jsem byla v klidu jen ted den vložení,pak práce,kolotoč s úřady,zase práce,večer procházka k vodě a na pivko....Nějak to nevyležíš - si myslím teda,mě řekli,jen nic težkého nezvedat....tak nevím
24. jún 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok