• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

16. mája 2017 
no a jakej je to duch jak mám já ten první test?
24. jún 2010 o 09:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek zdaleka ne - vidiš jen stíneček,kdybych to hodila na fotku,tak to ani neuvidiš :unamused: koupím si dnes i jiné testy - půjdu do jiné lékárny.....zda se mi,že je to nějaké levné - jsou 2 v krabičce a stálo to 25kč....uvidím,zítra to zkusím znova - mám ještě dost času,vem si,že je to dnes přesně tyden od vkladu....
24. jún 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani no jo ale já jsem to měla o nějakej den později víš tohoto ducha to bylo 6 dní po KET s petidenní embr. takže bud zkus destíkovej test nebo zítra věřím, že bude duch silnější ...kup si desítkovej mamatest ten dělá fakt krásné čárky :slight_smile: stojí 2 ks 30,-
24. jún 2010 o 09:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prostě jsi těhule duch je duch :slight_smile:
24. jún 2010 o 09:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek 10 je lepší??????já myslela že 25!!!!! ještě se neraduji,až tam budou 2 jasne silné,teprve potom,já už takové testíky měla a :frowning2:
24. jún 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 ted jsem se vrátila z balkonu,koukala jsem na to na světle - je to sice jen dušík,ale jde vidět - já ho vidííííííím :grinning: dokonce jsem to porovnala i s originálním nepoužitý testem - rozdíl tam je :grinning: ale jak jsem napsala viz výše - budu se radovat až.....
24. jún 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne desítka je citlivější :wink: jo ale // jsou lepší jak negativní test ne?
24. jún 2010 o 10:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek si piš,že ano :slight_smile: pobolívá tě občas bříško,mě zrovna ted,jsem z toho nervozní a taky mě pálí žáha a to už od včerejška - někdy to mívám,hnusný pocit....
24. jún 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě není v podstatě nic občas mě zabolelo na mrchu ale tak do včerejška občas někde píchne ale spíš vyjímečně ale trošku cítím prsa ... pálení žáhy je typický těhupříznak
24. jún 2010 o 11:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
tak to já jsem si dnes teprve koupila test a zkusím to možná zítra. včera před spaním mě bolelo břicho a byla jsem si jistá, že to dostanu ani jsem nemohla usnout, jak jsem se vystresovala. Zatím nic, tak uvidíme. HOlky táák vám závidím a zároveň Vám to přeju. Fuj závist je ale ošklivá vlastnost :unamused:
24. jún 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anii tak testni neboj :wink:
24. jún 2010 o 12:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrcha bolest je těhubolest
24. jún 2010 o 12:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek ale takhle odpolko to bude moc naředěná krev ne?
24. jún 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda moč :grinning:
24. jún 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek já myslím, jestli to spíš nebyla prdubolest :zipper_mouth:
24. jún 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jancica gratulacia k pozitivnemu dochuvi aby uz aby len a len silnel :dizzy_face:
chrobi ako sa citis? kedy ides na krvicku? to bude uz krasne hcg
aniii pocit na ms som mala aj ja a teda asi vacsina kociek s pozitivnym testikom, tak testikuj :dizzy_face:
24. jún 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nene testovat můžeš během dne ale nepij tak dvě hodiny
24. jún 2010 o 12:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuuuzana7 citím se netěhotně :slight_smile:) jak ty? na krev někdy příští týden teprve v pondělí mám ofiko testovat a volat do centra.. :slight_smile:
24. jún 2010 o 12:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek tak jsem to nevydržela a šla si koupit ten mamatest 10,měli ho až ve 3 lékárně :frowning2: ale.....jde vidět více,už nemusím ani na balkon a to jsem si jej dělala ted,nepočkala jsem ani na první ranní moč,sice bych měla ale vysledek vidím - pořád to není úplně zřetelné,ale já ho vidím a můj syn taky :grinning: hlavně at je každym dnem silnější,at se mě zase nepustí,bojím,bojím :frowning2: pobolívá mě bříško jako na MS :angry:
24. jún 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 dobře to dopadne neboj, držím ti pěsti :slight_smile:
24. jún 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence :slight_smile:
vidim, ze to tu zasa nabera ten spravny pozitivny smer :slight_smile: velmi sa s vami tesim a drzim palceky, nech ciarocky silneju a nech je aj krvicka vysoko pozitivna a vidite aj KET-iky su uspesne :dizzy_face:
24. jún 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aniii děkuji moc,ale bojím se....co ty?
24. jún 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@awe ty jsi po aket?
24. jún 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 ano, ja som po KET, mali sme 1 zmrzlinku a tu mi vlozili a vyzera, ze uspesne :dizzy_face:
24. jún 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@awe :grinning: tak to je super :wink: kdy si testovala?šlo ti to na testu hezky vidět?bojím se,víš!
24. jún 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@awe necítím se nejlépe,jsem unavená,bolí mě břicho,pálí mě žáha,ale já takové stavy občas mívám.....no budu muset vydržet...
24. jún 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 kedze ja som nemala absolutne ziadne priznaky a nechcela som mat nervy az do krvy, tak som si kupila len tak zo srandy test a 10 den rano som ho isla ocikat..podotykam s tym, ze ho hned vyhodim, len sa uistim, ze nic a ono mi vybehla testovacia naraz s kontrolnou, proste dve tucne ciary...no aj HCG som mala vysoke, 1500...takze, ziadny stres, nemusia byt ani priznaky, som zivy priklad a vyjde to :wink: kolky den si?
24. jún 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 zato teraz mam vsetky priznaky sveta :grinning: od 6tt tehu nevolnosti, bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspon viem, ze je krpcek v poriadku :dizzy_face:
24. jún 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@awe aha,ja jsem dnes přesně týden po vložení - asi je brzo,aby ta čárka byla tak tučná,budu testit denně,uvidím zda se něco děje :slight_smile: děkuji moc a držím palečky :slight_smile: ale už to máš jisté :grinning:
24. jún 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@awe tak at blinkám denně :grinning: jen at se to podtvrdí :slight_smile:
24. jún 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok