Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

chrobacek
24. jún 2010

no a jakej je to duch jak mám já ten první test?

jancica74
24. jún 2010

@chrobacek zdaleka ne - vidiš jen stíneček,kdybych to hodila na fotku,tak to ani neuvidiš 😒 koupím si dnes i jiné testy - půjdu do jiné lékárny.....zda se mi,že je to nějaké levné - jsou 2 v krabičce a stálo to 25kč....uvidím,zítra to zkusím znova - mám ještě dost času,vem si,že je to dnes přesně tyden od vkladu....

chrobacek
24. jún 2010

jani no jo ale já jsem to měla o nějakej den později víš tohoto ducha to bylo 6 dní po KET s petidenní embr. takže bud zkus destíkovej test nebo zítra věřím, že bude duch silnější ...kup si desítkovej mamatest ten dělá fakt krásné čárky 🙂 stojí 2 ks 30,-

chrobacek
24. jún 2010

prostě jsi těhule duch je duch 🙂

jancica74
24. jún 2010

@chrobacek 10 je lepší??????já myslela že 25!!!!! ještě se neraduji,až tam budou 2 jasne silné,teprve potom,já už takové testíky měla a ☹

jancica74
24. jún 2010

@jancica74 ted jsem se vrátila z balkonu,koukala jsem na to na světle - je to sice jen dušík,ale jde vidět - já ho vidííííííím 😀 dokonce jsem to porovnala i s originálním nepoužitý testem - rozdíl tam je 😀 ale jak jsem napsala viz výše - budu se radovat až.....

chrobacek
24. jún 2010

ne desítka je citlivější 😉 jo ale // jsou lepší jak negativní test ne?

jancica74
24. jún 2010

@chrobacek si piš,že ano 🙂 pobolívá tě občas bříško,mě zrovna ted,jsem z toho nervozní a taky mě pálí žáha a to už od včerejška - někdy to mívám,hnusný pocit....

chrobacek
24. jún 2010

mě není v podstatě nic občas mě zabolelo na mrchu ale tak do včerejška občas někde píchne ale spíš vyjímečně ale trošku cítím prsa ... pálení žáhy je typický těhupříznak

aniii
24. jún 2010

ahoj holky,
tak to já jsem si dnes teprve koupila test a zkusím to možná zítra. včera před spaním mě bolelo břicho a byla jsem si jistá, že to dostanu ani jsem nemohla usnout, jak jsem se vystresovala. Zatím nic, tak uvidíme. HOlky táák vám závidím a zároveň Vám to přeju. Fuj závist je ale ošklivá vlastnost 😒

chrobacek
24. jún 2010

anii tak testni neboj 😉

chrobacek
24. jún 2010

mrcha bolest je těhubolest

aniii
24. jún 2010

@chrobacek ale takhle odpolko to bude moc naředěná krev ne?

aniii
24. jún 2010

teda moč 😀

aniii
24. jún 2010

@chrobacek já myslím, jestli to spíš nebyla prdubolest 🤐

zuuuzana7
24. jún 2010

jancica gratulacia k pozitivnemu dochuvi aby uz aby len a len silnel 😵
chrobi ako sa citis? kedy ides na krvicku? to bude uz krasne hcg
aniii pocit na ms som mala aj ja a teda asi vacsina kociek s pozitivnym testikom, tak testikuj 😵

chrobacek
24. jún 2010

nene testovat můžeš během dne ale nepij tak dvě hodiny

chrobacek
24. jún 2010

@zuuuzana7 citím se netěhotně 🙂) jak ty? na krev někdy příští týden teprve v pondělí mám ofiko testovat a volat do centra.. 🙂

jancica74
24. jún 2010

@chrobacek tak jsem to nevydržela a šla si koupit ten mamatest 10,měli ho až ve 3 lékárně ☹ ale.....jde vidět více,už nemusím ani na balkon a to jsem si jej dělala ted,nepočkala jsem ani na první ranní moč,sice bych měla ale vysledek vidím - pořád to není úplně zřetelné,ale já ho vidím a můj syn taky 😀 hlavně at je každym dnem silnější,at se mě zase nepustí,bojím,bojím ☹ pobolívá mě bříško jako na MS 😠

aniii
24. jún 2010

@jancica74 dobře to dopadne neboj, držím ti pěsti 🙂

awe
24. jún 2010

ahojte dievcence 🙂
vidim, ze to tu zasa nabera ten spravny pozitivny smer 🙂 velmi sa s vami tesim a drzim palceky, nech ciarocky silneju a nech je aj krvicka vysoko pozitivna a vidite aj KET-iky su uspesne 😵

jancica74
24. jún 2010

@aniii děkuji moc,ale bojím se....co ty?

jancica74
24. jún 2010

@awe ty jsi po aket?

awe
24. jún 2010

@jancica74 ano, ja som po KET, mali sme 1 zmrzlinku a tu mi vlozili a vyzera, ze uspesne 😵

jancica74
24. jún 2010

@awe 😀 tak to je super 😉 kdy si testovala?šlo ti to na testu hezky vidět?bojím se,víš!

jancica74
24. jún 2010

@awe necítím se nejlépe,jsem unavená,bolí mě břicho,pálí mě žáha,ale já takové stavy občas mívám.....no budu muset vydržet...

awe
24. jún 2010

@jancica74 kedze ja som nemala absolutne ziadne priznaky a nechcela som mat nervy az do krvy, tak som si kupila len tak zo srandy test a 10 den rano som ho isla ocikat..podotykam s tym, ze ho hned vyhodim, len sa uistim, ze nic a ono mi vybehla testovacia naraz s kontrolnou, proste dve tucne ciary...no aj HCG som mala vysoke, 1500...takze, ziadny stres, nemusia byt ani priznaky, som zivy priklad a vyjde to 😉 kolky den si?

awe
24. jún 2010

@jancica74 zato teraz mam vsetky priznaky sveta 😀 od 6tt tehu nevolnosti, bleee 😝 ale aspon viem, ze je krpcek v poriadku 😵

jancica74
24. jún 2010

@awe aha,ja jsem dnes přesně týden po vložení - asi je brzo,aby ta čárka byla tak tučná,budu testit denně,uvidím zda se něco děje 🙂 děkuji moc a držím palečky 🙂 ale už to máš jisté 😀

jancica74
24. jún 2010

@awe tak at blinkám denně 😀 jen at se to podtvrdí 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre