Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

awe
24. jún 2010

@jancica74 pockaj aspon do toho 10 dna, nech sa zbytocne nestresujes 😉 dakujem a aj ja ti velmi drzim palceky, nech si za par dni najdes tucne // 🙂

jancica74
24. jún 2010

@awe ok,napíšu co a jak,ju?hezké sníčky tobe i krpcekovi 😀

awe
24. jún 2010

@jancica74 dakujeme 😉

awe
24. jún 2010

@jancica74 napis, budem cakat 🙂 😵

aniii
24. jún 2010

@jancica74 já jsem ještě neměla odvahu, strašně se bojím testnout. ALe zítra ráno možná 😒

jancica74
24. jún 2010

@aniii ahoj,čeho se bojíš?stejně to budeš muset prubnout,bud tak nebo krví....nevím,já volím test,pak krev,at vím na čem jsem....jak se cítíš?

jancica74
24. jún 2010

@aniii zkus to zítra a napiš co a jak,budu ti držet všechno co mám - i svěrače 😀 hoooodně štěstí 😉

chrobacek
25. jún 2010

ahoj tak jáák??

chrobacek
25. jún 2010

@jancica74 jééé já ti to říkala každej duch dobrej 🙂))jsi těhule tak at sílí 🙂

jancica74
25. jún 2010

@chrobacek holky já mám tak šíííílenou radost 😀 dnešní testy jsou již ok 😉 mamatest už né duch,ale krásná viditelná čárka - asi taková jako jsi mela chrobí tu první ty 🙂 a druhý testík jiné značky - je trošičku slabší,ale je tam taky 😀 hlavní je,že to roste,ne?že sílí jak má 😀

chrobacek
25. jún 2010

ahoj jojo super sílí to je opravdu důležité 🙂

afrika
25. jún 2010

ahojte, prosím vás ako sa cítite? ja som 4 deň po KET, keď nerátam samotný deň výkonu. brucho len sem-tam pichne, prsia bolia ako na menzes. som z toho dosť zúfalá, lebo sa necítim vôbec tehotná.
ktorý deň ste prvý krát testovali? a ktorý deň cyklu ste dnes?
ďakujem za všetky odpovede

jancica74
25. jún 2010

@afrika ja jsem dnes 8 den,první test jsem zkoušela včera - byl tam jen stíneček,dnes už mám čárku - sice né jako tu kontrolní,ale viditelnou čárku 😀 cítím se ok,břicho ně taky pobolívá,nejhorší,že mě celý den pálí žáha - někdy mě to chytlo po nějakém jídle,ale už je to 3 den,jinak prsa moc necítím,jen když si na ně sáhnu - cítím,že jsou citlivější....taky se necítím jako těhotna 😉

afrika
25. jún 2010

jancica ktorý dc si? ms by mala prísť kedy?

afrika
25. jún 2010

brucho aj pichá alebo len bolí?

jancica74
25. jún 2010

@afrika menzes dnes-zítra 🙂 ale zatím je to dobrý,dnej jsem 28 DC,mívám 1 den zpoždění,takže bud jsem to měla dostat dnes,nebo zítra.....snad to nepřijde....jinak břico mě píchá do ted,ono to nebolí,jen to občas píchne a pak přestane,ty jsi ktery den cyklu?a co ti vkládali?

afrika
25. jún 2010

ja som 27dc, ale ms s liekmi býva asi na 30dc. bez liekov to je hocijako. dávali mi dve blastocysty. a tebe? rozmrazovali mi ich v deň vkladu

jancica74
25. jún 2010

@afrika tak zkus test 🙂 jsi jako chrobáček,ta měla taky blastocysty,mě rozmrazili čtyři 4b a za dva dny mi je vkládali,jen 3 - byly už 8b,ale ty to má lepší.....Kdy chceš testovat a kdy máš jít na krev?

afrika
25. jún 2010

na krv a utz 6.7. a testovať ani neviem kedy.
maj sa pekne a gratulujem

chrobacek
25. jún 2010

@afrika já měla taky blasty a testovala jsem šestý den a příznaky žádné mrkni do aba

afrika
25. jún 2010

chrobaček rozmrazovali ti ich deň pred alebo v ten deň

jancica74
25. jún 2010

@afrika já mám jít na krev 1.7....u nás v CARU nemusí testy,berou hned hladiny HCG.Budu ti drzet pěstičky,ozvi se jak jsi dopadla,ano?měj se taky moc hezky a děkuji 😉

chrobacek
25. jún 2010

ano v den vkladu

aniii
25. jún 2010

dobré ráno,
tak jsem testla, málem jsem u toho zkolabovala stresem,ale je tááááám 😀
Jsem táák šťastná🙂
Holky nemůže to být pregnyl, měla jsem 10000 jednotek, je to 13 den od pregnylu?

chrobacek
25. jún 2010

no gratulujůůů není to šťastné téma????

jancica74
25. jún 2010

@aniii ahoj,blahopřeji....Já měla Pregnyl jen 2,po IVF,ale mi se nikdy 2 čárka neobjevila a to jsem testila vždy 8 den a víc,tak snad ne 🙂 ty jsi po IVF?

chrobacek
25. jún 2010

já neměla pregnyl už pátý den po et tj asi po 11 dnech od píchnutí bylo totálně bílo

chrobacek
25. jún 2010

holky hodte testy do alba !!!

jancica74
25. jún 2010

@chrobacek jj štastnén téma - máš pravdu,co ty?jak ti dnes je?

aniii
25. jún 2010

@chrobacek a měla jsi také 2 ampule?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre