Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

berulenicka
28. jún 2010

Já doufám v jedno mimčo 🙂 Už jedno dítko máme a byla bych ráda za bezproblémové těhu a s dvojčátky je to rizikovější :( A myslím, že dle hcg to bude jedno, i když prý to podle hodnoty nejde 100% určit. 🙂

chrobacek
28. jún 2010

ber ale podle hcg to vypadá na dvě 😉 😀

melisska
28. jún 2010

@jancica74
na krv, neviem este,aj mna to mrzi, dufam, ze neostaneme bez deticiek, to ma najviac boli

berulenicka
28. jún 2010

No já jsem si hledala nějakou tabulku a dle té je to jedno se super hcg 🙂 Uvidím za 14 dní.
Ty svou hodnotu budeš vědět za hodinu, viď. To čekání je na tom to nejhorší. Já byla na krvi něco po osmé a řekli mi, že za hodinku to bude a když jsem volala za hodinu, tak mi řekli, že to ještě nemají, že mám zavolat za půl hodiny. 😀

chrobacek
28. jún 2010

@berulenicka jo asi je tam jedno 😉 tě jen tak škádlím 🙂 a jaký máš další postup?

berulenicka
28. jún 2010

Po obědě bych mohla do lékarny pro testík, abych měla na památku test s dvěma čárkama 😎

chrobacek
28. jún 2010

jo já volám za hodinu ale jsem docela v klidu protože ono je asi fakt jedno kolik to hcg bude ...

berulenicka
28. jún 2010

Za 14 dní jdu na ultrazvuk 🙂

berulenicka
28. jún 2010

Jasně, tak ty jsi v klidu, protože víš, že jsi těhu.. Já to nevěděla

chrobacek
28. jún 2010

no jasně práve 🙂 jen mi řeknou hodnotu ... ale vím, že tam je 🙂

chrobacek
28. jún 2010

hcg 631

berulenicka
28. jún 2010

Super! 🙂

lucka.adis
28. jún 2010

@chrobacek SUPééééééééééééééééééééér, mám obrovskou radost, kočko!!!!!!!!!!!!

chrobacek
28. jún 2010

@lucka.adis děkujíííí 🙂 já taky 🙂)))))

chrobacek
28. jún 2010

můžou tam být dvě ???

lucka.adis
28. jún 2010

@chrobacek Tak se opatruj a dávej pozor na mimísky (mimíska) 😵 😵 😵

chrobacek
28. jún 2010

jojo budu opartná abych si je dovezla zpět z dovolené 🙂

berulenicka
28. jún 2010

Já to tipuji na jedno miminko, ale třeba budou dvě! 🙂 Každopádně hcg je krásné tak ať jen roste!

Já už jsem si vyzvedla léky a 12. nebo 13. jdu na ultrazvuk. Ještě se musím domluvit s manžou jak se mu to bude víc hodit.

jancica74
28. jún 2010

@chrobacek mooooooc blahopřeji,berulenicka taktež 😀 no já jem to taky nevydržela,i když na tu krev mám jít 1.7,zašla jsem si do laboratoře na krev jako samoplátce hodnota je 185 🙂

chrobacek
28. jún 2010

@jancica74 jéj opravdu ty jsi teda větší rapl jak já 🙂))) no to je krása... ty jsi o tři dny min jak já myslím ... tak to mě do čtrvtka předeženeš

jancica74
28. jún 2010

@chrobacek asi jsem rapl 🙂 já to chtěla at má dárek pro manžela,zítra ma jmeniny 😉 hledám ted tabulky hcg,ale moc tomu nerozumím....já byla na vklad 17.6.

chrobacek
28. jún 2010

ano a třídenní takže jsi tak 14DPO

jancica74
28. jún 2010

@chrobacek asi ano,ty jsi tedy ktery den?

chrobacek
28. jún 2010

17dpo

chrobacek
28. jún 2010

já jsem šla o den dřív a s pětidenními ebr.

jancica74
28. jún 2010

@chrobacek aha,tak v tom případě je ta hodnota hcg u mě dobrá,u tebe tak na dvojčata 🙂

berulenicka
28. jún 2010

Koukám, že jsou tu samé těhule 🙂 Jancica moc gratuluju

jancica74
28. jún 2010

@berulenicka nápodobně 😀

afrika
28. jún 2010

volala som mužovi, nech kúpi cestou testík. som len 7deň od KETu. mám ešte počkať?????????????????????????????????????????????????????????????

chrobacek
28. jún 2010

no když se dívám do alb tak i ti co mají jedno mají vysoké hcg naopak i při nižší jsou to dvojčata....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre