Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

chrobacek
28. jún 2010

jéjda ty děláš jak kdybych se já omezovala 🙂 letíme 😉 do Řecka

aniii
28. jún 2010

@chrobacek já vím jsem prdlá, ale když jsme dostali šanci,tak to nechci nějak podělat. Ale pokud nebudu špinit (ťukám to), tak pojedem to je jasný. Jo a krásnou dovču, Řecko bych si teda taky nechala líbit, jémine.

chrobacek
28. jún 2010

😉 hele mě odpověd dr. že pokud nekrvácíš tak můžeš jet na dovču

aniii
28. jún 2010

@chrobacek promiň, nepochopila jsem tu tvoji odpověĎ. že ti doktor řekl, že pokud nekrvácíš, že můžeš jet?

lenkacar
28. jún 2010

ahoj holky chrobáčku gratuluji moc... 😵 tak konečně ..já na vás koukám občas v práci ,takže walle nic?

chrobacek
29. jún 2010

@aniii ano přesně tak ... protože tím pádem těhotenství probíhá v pořádku

chrobacek
29. jún 2010

@lenkacar děkujííí

danissa
29. jún 2010

Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem vstupuju, ale mám takový dotaz. Jsem 11 den od KETu, včera jsem měla slabounkou čárku - duch na testu, dnes čárka znatelně zesílila, ale pořád je slabší, než ta kontrolní. Citlivost 20. Navíc mám takové špinění, jakoby růžový výtok. Tak se modlím, aby se nerozjela MS. Nemáte s tím některá zkušennost? Myslíte, že můžu mít naději, že se zadařilo? Předem moc díky za odpověď a všem snažilkám držím palečky a novopečeným těhulkám gratuluji 🙂

chrobacek
29. jún 2010

ahoj danissa... já mám citlivost 10 a jsem 12 po KET a stále není čárka stejně silná .. resp. mrkni do alba tam mám fotky ... a gratuluju jsi těhule 😉

afrika
29. jún 2010

ahojte, včera poobede bol 7 deň od Ketu. citlivosť testu 10 a je to negatívne. nemám silu

chrobacek
29. jún 2010

@afrika kolikadenní jsi měla embrya?

afrika
29. jún 2010

tak ako ty-predlžená kultivácia. nemá význam niečo si klamať a nahovárať

chrobacek
29. jún 2010

5 dní jo? ... tak ještě vydrž dva dny 😉 ten 9 už je to jasné sedmý to tam nemá každy

afrika
29. jún 2010

ale ako pozerám každý. chrobacek ja si to už nechcem nahovárať

danissa
29. jún 2010

@chrobacek Chrobi, můj dnešní test vypadá, jako tvůj druhý shora na úpně poslední fotce 😉 , tak uvidím, zítra jdu na krev, jen ten růžový výtok mě užírá 😠 A taky nic moc těhu příznaky, jen bolestivá prsa a to mám přek každou mrchou. Jinak tobě moc gratuluji, občas nakouknu, takže vím, že už taky dlouho bojuješ, držím palce, ať je vše v pořádku !!!

Afrika, vím, že to zní jak klišé, ale ještě nic není źtraceno, pozitivní může být třeba pozítří a pokud ne, tak neboj, na každou z nás to štěstíčko čeká 🙂

chrobacek
29. jún 2010

no tak to vypadá úžasně protože ten můj je desítkový 🙂 .... na ten výtok se zítra zeptáš oni ti poradí, ale někdo to má v období mrchy .... a děkuju ti za podporu 🙂

danissa
29. jún 2010

@chrobacek 😉

chrobacek
30. jún 2010

čaáááááu tak co tady ? jak to jde?

danissa
30. jún 2010

Ahoj Chrobííí, teď jsem přišla z krve, ráno opět pozitivní test, ale nezesílel.....tak uvidíme, jsem napnutá jako kšandy. Mám volat už v 9:30 🙂 Ptala jsem se i na ten svůj výtok, který se mi po ránu objevuje, během dne pak už ne, a prý to klidně může být ve dnech, kdy má být MS. A jak se cítíš ty? Těhotně 😉 😎 ?

chrobacek
30. jún 2010

@danissa no mě taky moc nesílí ty testy... ale v krvi to je a ty to tam budeš mít taky 🙂 jinak já nic absolutně netěhotně tak jsem si pro jistotu udělala test a je trochu silnější 🙂))

jancica74
30. jún 2010

@chrobacek zdravím,danissa tebe taky....už se mi to taky krátí,zítra jdu do CAR na krev,jinak jsem zase testila,pořád se bojím,že ta čárka zmizne,ale né je tam 😀

jancica74
30. jún 2010

@chrobacek jsem zvědavá o kolik HCG stoupne....asi jim nebudu říkat,že jsem byla jako samoplátce jinde,že?

chrobacek
30. jún 2010

no to jim neříkej 🙂 není důvod budeš mít už hodně 🙂

jancica74
30. jún 2010

@chrobacek asi né,koukali by na mě jak na vola....budu dělat překvapenou.... 🙂 určitě pak pisnu co a jak,na výsledky mám volat po 14h,jsem zvědavá jestli si mě pozvou na pátek či ne....Mají pak dovolenou...

chrobacek
30. jún 2010

překvapenou dělat nemusíš řekneš test máš pozitivní 🙂

jancica74
30. jún 2010

@chrobacek u nás v Caru nemají rádi testy,ale máš pravdu,řeknu jim,že jsem si ho prostě dělala tečka 🙂 co ty?jak se cítíš a máš?ty bereš taky prednison?

chrobacek
30. jún 2010

jo tak v den krve si ho snad udělat můžeš ne ? 🙂)) jo beru ale ne z centra... tak pak nevím kdy ho vysadit asi v tom 12tt
no já nic kdybych neviděla ty testa tak vůbec nevím že jsem těhotná jedinej těhu příznak je že jsem se ráno při cestě do práce rozbrečela u zpráv z rádia

jancica74
30. jún 2010

@chrobacek aha a kdo ti to teda napsal?já ani nevím jak dlouho se to bere,myslím že do toho 12 týdne jak píšeš...s tím testem - vždycky ty sestry brblají,že se každá těma testama zbytečně stresuje - jim se to řekne,že?no nic,řeknu jim prostě,že po všech těch negativních testech mám konečně pozitivní,a že mě to konečně nestresuje....Taky mívám často na krajíčku . většinou co se týká dětí....asi ty hormony 😉

jancica74
30. jún 2010

@danissa pak pisni jak jsi dopadla,ju?držím pěstičky 🙂

danissa
30. jún 2010

Děvčata tak hlásím pozitivní krev, HCG 77,5, jsem 12. den po ET. Na jiné diskuzi měla kočka ten samý den po ET HCG okolo 160, tak doufám, že je to OK a asi to vypadá na jedno miminko. Jinak mě kvůli tomu špinění zvedly utroš na 4x2 tablety, tak budu jak na kolotoči, ale to neva, pro mimi vydržím všechno 🙂 !! Děkuju osudu, za naděj, že snad se taky konečně dočkám a budu šťastná mamina.
Nejradši bych šla ještě v pátek na jedno HCG z krve, protože v pondělí jedeme na dovo do Chorvatska, tak abych měla alespoň trošičku klid na duši. Nevíte kam v Brně můžu jít? Nechci jít do CARu, aby na mě nekoukali, jak na trubku.
Chrobi, ty máš podle HCG jasné dvojky, jinak to není možné 😎
Jancica zdravím tě a moc moc držím palečky na vysoké HCG 🙂 , kolikátý den jsi od ET?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre