Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

jancica74
1. júl 2010

@chrobacek ,danisa a všechny co jste napnute hcg je 635 🙂 zítra jdu na UTZ,doktor říkal,že na to jak to bylo male a né blastocysty - je to hcg velmi krásné 🙂 vlastně to od ponděli porostlo ze 185 🙂 jdu tam zítra na 98 ráno,nrmohla jsem vám dříve napsat,byla jsem v práci,ale holky moooc děkuji,že na mě myslíte...

jancica74
1. júl 2010

holky kukněte je tam i tabulka HCG po KET s prodlouženou kultivací
http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

afrika
1. júl 2010

ahojte, jancica gratulujem.
začínam sa utešovať, že čakáte aj s chrobi dvojčatá a preto ste mali tak rýchlo na teste 2 čiarky, keď ja nie 😔

jancica74
1. júl 2010

@afrika ahoj,no já si myslím,že každému to hcg roste jinak,nezoufej stínek tam máš - uvidíš že bude zítra zase o něco silnější,nejlépe je to děla pořád s tím stejným testem, myslím značkou a stejnou citlivostí at vidíš jak se čárečka vybarvuje... 🙂

awe
1. júl 2010

@jancica74 blahozelaaam 😉

derylka
1. júl 2010

ahojte.. brala ste pred KET niektorá ESTROFEM????

jancica74
1. júl 2010

@derylka ahoj,já beru Prednison,anopyrin,fraxiparin a ještě utrogestan....Estrofem jsem nikdy nebrala
😉

awe
1. júl 2010

@derylka ja som brala estrofem od 1DC pred KET a beriem az do ukoncenia 12tt.

derylka
1. júl 2010

@awe .. a mala si z neho.. alebo máš nafúknuté brucho... lebo ja si pripadám ako už fakt ako tehotná 😀 ... a tiež také špinenie hnedé... neviem či sú to ešte dozvuky z mrchy alebo je to z estrofemu... lebo sa mi to zdá nejako dlho... teda 7 deň ho beriem...
.. a to takto dlho sa berie.. no paráda sa teším... len aby to pomohlo.. doki spomínal že utrogestan bude nadlhšie... toto mi nespomínal... 😒

chrobacek
2. júl 2010

@jancica74 ty máš úplně stejně jak já 🙂) a ve stejný den jestli dobře počítám byla jsi 14 po KET já 12 ale měla jse o dva dny starší embrya takže vlastně stejně 🙂

awe
2. júl 2010

@derylka ja som z neho nemala nafuknute brusko, teraz mam, ale to uz nie je z estrofemu, ale z mimi 😵 ja ho beriem do 12tt, lebo som mala problem so sliznicou 😒 aj mne to ide na nervy, vkuse estrofem, vkladat utros, ale pre mimi to budem robit dovtedy, kym bude treba 😉 spinenie z estrofemu som nemala...drzim palce, aby ti KET-ik vysiel 🙂

chrobacek
2. júl 2010

@jancica74 jdeš na utz strašně brzy ... to čumím !!

awe
2. júl 2010

@jancica74 o kolkej ides na uzv? drzkam palce 😵

chrobacek
2. júl 2010

@awe kdy jsi byla poprvé na utz ? a brali ti opakovaně krev?

jancica74
2. júl 2010

@chrobacek ahoj holky,už jsem zpátky,ale za chvíli letím do práce....mám po UTZ dopadlo to dobře - mám i fotečku 🙂 moc toho tam vidět neni,jen bilý flek a v něm černa tečka

jancica74
2. júl 2010

@chrobacek ptala jsem se zda je tam jen jedno,říkal,že to není jisté 🙂 prý se to teprve ukáže,mohou se prý objevit i všechny 3....jinak mi vysadil Prednison - se divím,říkal že chtěl pouze potlačit imunitu,a tím že se to uchytlo,tak to už nemám užívat,,,,taky mi vysadil i anopyrin,nechal pouze fraxiparin a utroš

danissa
2. júl 2010

Ahoj holky, bohužel nemám dobrou zprávu ☹ , HCG v krvi kleslo na polovinu = biochemické těhotenství. Takže obrovský smutek, ale zároveň naděj, že když KET jednou "zafungoval", tak se nám brzy podaří další IVF. Věřím tomu 😉 . Holky těhulky, držte se, ať se vám miminka dobře vyvíjejí, moc vám to přeju 🙂 !!! Holkám snažilkám taky držím palečky, ať se vše vydaří, jak má.

awe
2. júl 2010

@chrobacek prvy krat som mala brane hcg na 13 den po KET, hodnota 1507, ultrazvuk bol o tyzden na to a tam uz bolo krasne vidno bublinku, mala tusim 9,4mm aj so zltkovym vackom vo vnutri a dva tyzdne na to krasne bilo srdeeeenko 😉
@jancica74 blahozelam 😉 😵 😵 😵 😵 😵
@danissa ja mi to velmi luto 😔 neboj, oddychni si psychicky a uvidis, nabuduce to vyjde 😉

afrika
2. júl 2010

ahojte, test je negatívny

berulenicka
2. júl 2010

@danissa, to je mi moc líto. Příště se to určitě povede.
Já nakonec si nakonec skočila na krev do caru a stouplo mi na 3225, takže snad je všechno ok 🙂
@jancica74, gratuluji k utrazvuku 🙂 🙂 🙂

jancica74
2. júl 2010

@afrika úplně?vždyt si měla stíny?kdy jsi testovala a je to z první ranní moči?

afrika
2. júl 2010

ahoj, úplne z ranného moču. na predvčerajšom je niečo vidno a na dnešnom už nič. opatruj sa

chrobacek
2. júl 2010

@jancica74 holka gratuluju asi teda máme obě jedno ... ale to neva ... třeba se nám tam objeví i to druhé 🙂)))) s tím Prednisonem je to zajímavé ... já asi tady využívám co mám ... a pak to vysadím ...

@danissa opravdu????? ach jo ... tak příště no ☹

@afrika je mi to líto ... ☹

@awe já budu mít utz za týden od hcg 2097 tak to tam bude taky něco vidět 😉 21 po KET

jancica74
2. júl 2010

@berulenicka díky tobě taky blahopřeji k tak vysokému hcg 🙂 který jsi dnes den po KET?ET?

jancica74
2. júl 2010

@afrika TAKY HOLKA - JE MI TO LÍTO ☹

chrobacek
2. júl 2010

@berulenicka byla jsi dneska?

bibi24
2. júl 2010

Ahojte baby, mozete mi prosim poradit. Tiez som nedavno absolvovala ivf, ale bez ET kvoli OHSS.
Na KET by som mala ist po jednom prirodzenom cykle, cize o mesiac. Ste tu niektora, ktora ste chodili do Iscare v BA? Ak ano, ake lieky vam davali pred KET, od kedy ste ich brali? Ako casto sa chodi na kontrolu, ako pri stimulke? A ktory den cyklu sa asi KET robi?
Dakujem za odpovede 😉

jancica74
2. júl 2010

@chrobacek hlavní je,že to vše vypadá v pořádku,ne? 😉

chrobacek
2. júl 2010

@jancica74 jistě, že .... dnes jsem mohla jít taky na utz ale bála jsem se že to je brzo tak jsem se objednala až na tu středu 🙂)) tak je mi to i ted líto, že jsem to mohla vidět už dnes .. no jo tak si ještě počkám

berulenicka
2. júl 2010

@chrobacek jo dneska 🙂
@jancica74 jsem dnes 17. den po ket. Mám pocit, že to nějak rychle stouplo, protože v pondělí jsem měla cca 400, ale tak snad je všechno v pořádku..
@afrika to je mi moc líto..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre