Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

berulenicka
13. júl 2010

No pokud to počítám dobře tak dle ms 6+5 🙂 ale nevím jestli jsem to spočítala dobře.

atlaselka
13. júl 2010

ahojky můžu se na něco zeptat? v sobotu jdu na KET,bral jste některá Estrofem před a ještě i po KETU,mám ho zatím brát pořád 3x denně,ale jak dlouho se bere,já se zapomněla zeptat,kdyžbych otěhotněla? samozřejmě když ne,tak se vysadí žejo...mám ho dost,ale já jen proto že jsem slíbila nějakje jedné holce tady,já totiž myslela že se po KETU už nebere,tak nevím jeslti pro ni vůbec nějekej zbyde
díky

berulenicka
13. júl 2010

@atlaselka no když budeš těhotná tak se bere do 12. týdne

atlaselka
13. júl 2010
jancica74
14. júl 2010

@berulenicka díky za info,ještě prosím dotaz - kdy jsi byla na KET?Já 16.6,v pondělí jsem byla u svého gynekologa na UTZ - byl vidět krásný váček,ale zatím bez srdíčka,pry až příští týden,v úterý jdu do Car na UTZ,tak se trošku bojím,víš?nedávali mi blastocysty,tak se to možná počítá jinak....

berulenicka
14. júl 2010

@jancica74 Já jsem byla 15.6 a měla jsem už blastocysty, takže jsem napřed. V úterý už srdíčko určitě bude vidět! 🙂

eva5
14. júl 2010

Ahoj HOLKY ..já jsem byla 26.6.a měli jsme jednu blastocystu a jednu ranou blast.tak a dnes jsem byla na kontrolní krvi a hcg od pondělí z 1599 stouplo na 4496......odpoledne jdu k lékaři,asi bude chtít dělat uzv ,ale myslím,že tam toho moc neuvidí????možná nějakou malou dutinku odkud budou mávat ocáskama naše dvě miminka 😀 😉

kessinkaa
14. júl 2010

@awe Ahojky,tak jsem říkala,že dám vedět,tak píšu ....v pondělí 792 HCG a dnes 1565 HCG

eva5
14. júl 2010

@kessinkaa ----tak to vypadá,že jsem na tom podobně 😉 jen tam budou dvě miminka 🙂

kessinkaa
14. júl 2010

@eva5 tak to blahopřeju.No tu hodnotu neřeším,hlavně že roste.Někdo má 800 a jsou tam dvojky a někdo 1500n a je tam jedno....necháme se překvapit 😀 .Kdy jdeš na ultrazvuk?

jancica74
14. júl 2010

@eva5
@kessinkaa tak všem těhulkám blahopřeji 🙂 kdy máte UTZ?pak napište a šetřete se 😉

awe
14. júl 2010

@kessinkaa gratulujeeeeeem 😵 drz sa, som zvedava, ci tam bude jedno alebo dve babenka 😉

awe
14. júl 2010

@kessinkaa presne tak, ja som ten priklad 1500 a cakame jedno babulko 🙂

jancica74
14. júl 2010

@berulenicka díky - uklidnilo mě to,nemáš fotečku,když tak ji tady hoď 😉

awe
14. júl 2010

@jancica74 ja som bola prvy krat u gyn v 5tt+6 a srdiecko este nebolo a potom som isla v 6tt+3 a uz nadherne blikalo, takze neboj, kazde mimi je individualne, niekomu nabehne srdiecko az koncom 7tt a aj neskor...tiez zalezi od citlivosti ultrazvuku.

awe
14. júl 2010

@atlaselka ja som brala estrofem az do konca 12tt

berulenicka
14. júl 2010

@jancica74 fotku mám, ale budu muset poprosit manžu, aby přinesl ze sklepa scaner a zapojil mi ho. Pak nahraju. 🙂

Jinak se holky určitě neřiďte hodnotou hcg. Já měla 18 dpo 400, což odpovídá jednomu mimču a mám tam dvě, takže jestli je jedno nebo dvě vám řekne až ultrazvuk.

jancica74
14. júl 2010

@berulenicka ok,budu čekat....mojí fotečku tady hodí synátor,ale je na brigádě,tak nevím v kolik se vrátí,ale taky ji tam hodím.... 😉

eva5
14. júl 2010

@kessinkaa ---- v pátek ráno krev a ve 12h uzv---potom má primář 14 dní dovolenou,takže právo prvního kouknutí náleží mu a další uzv zastupující lékaři 😉

eva5
14. júl 2010

...a já jsem si myslela,že se to trošku dá poznat z hcg???dobrá tedy necháme to po uzv a podle srdíčka/srdíček??? 😉

kessinkaa
14. júl 2010

@eva5 tak na tebe budu myslet!!!!Jsem fakt zvědavá 🙂

kessinkaa
14. júl 2010

@awe Díky Awe,tak jsem moc zvědavá 😉

derylka
14. júl 2010

ahojte.. takže od včera 12.45 som "3v1"... jedno osembunkové a jedno šesťbunkové... takže dúfam drobci zabojujú.. 😉

.. chcem sa vás spýtať.. nemala ste niektorá už na druhý deň bolesti krížov.. a pichanie v podbrušku??.. neviem či je to od toho tepla.. alebo je to po KET normálne.. 😒

bublina_dd
15. júl 2010

@derylka - ahojky, mala som to isté aj pichanie v podbrušku aj bolesti krížov a aj bolesti nôh... Neviem či to bolo zapríčinené tým Ketkom alebo teplom...

eva5
15. júl 2010

Ahoj HOLKY
@derylka -píchání v břiše je od toho ,jak se miminka zavrtávají a usazují v děloze----někdo to má pár dní někdo den dva 😉

bublina_dd
16. júl 2010

Ahoj baby, tak dnes som bola na 14 deň po KETku na krv a sestrička do telefonu mi hovorí, že ste tehotná. HCG mám 530, tak som sa aspoň potichučky potešila, lebo je to veľmi čerstve a na sono mám ísť až za 3 týždne. 🙂 🙂 🙂

eva5
16. júl 2010

Ahoj HOLKY-----tak jsem dnes byla na krvi a hcg je 9450 a odpoledne dělal primář uzv a jdou tam krásně vidět dvě dutinky -----na ketu jsem byla 28.6.----takže dnes je to nějakých 22 dní? další kontrola až 2.8 až bude ten primář z dovolené nazpět-----už jenom uzv a snad už srdíčka ???uvidíme jak porostou a jsem šťastná 🙂

soni1
16. júl 2010

@bublina_dd, to je super, gratulujem, takže ti všlo KET-ko, na prvýkrát alebo ste už skúšali aj pred tým? A do ktorého centra chodíš? A tiež si bola dne sna krv a už vieš výsledky, nemusela si čakať do druhého dňa?

bublina_dd
16. júl 2010

@soni1 - ďakujem za gratuláciu. KETko nám vyšlo na prvýkrát, resp. všetko vyšlo na prvýkrát, pretože na ET som nebola, z dôvodu zdravotných problémov po OPU. Chodím do GF BA. V GF sú výsledky ešte v ten deň... A ty si na tom ako? 🙂

jancica74
16. júl 2010

@bublina_dd přidávám se ke gratulaci 🙂 mě taky KET vyšel sice po 2 ET a 3 KET,ale huráááá.Jak ti je? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre