Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

gejbicr
22. júl 2010

holky nechodíte některá do Brna do Heliosu??

afrika
22. júl 2010

@gejbicr chodím do Martina do Heliosu. ty máš aké zamrazené?

gejbicr
22. júl 2010

Afri-díkes...moc si mě uklidnila🙂))taky máme blastocysty🙂)zítra na tebe budu moc myslet.

jancica74
22. júl 2010

@gejbicr uvidíš,že ti naroste jak má 🙂 holky,které s tím měly problém,taky braly léky a zabralo to,oni vědí co nasadit,aby to narostlo.....věřím,že to vyjde a budeš to mít jako peřinku babo 😀 mysli POZITIVNĚ 😀 tohleto mi poradila drahá přítelkyně ze slovenského koníka - a vyplatilo se,piořád myslím pozitivně....

afrika
22. júl 2010

a mimo to- ethin. je lepší ako estrimax a estrofem. to mám od dokiho

gejbicr
22. júl 2010

Afri-heliosáci mají tu metodu zamrzení-vitrifikace/ted nevím zda jsem to nezkomolila/ a prý tam super přežívají rozmrazení..dr. mě řekl že se chytne až 55% rozmražených blastocyst..což je krásný!!

gejbicr
22. júl 2010

jo,to i taky dr.v heliosu říkal že ethin. je nejlepší!!

afrika
22. júl 2010

utekám do práce.pa

gejbicr
22. júl 2010

rozkaz,janci🙂)ne já v podstatě jsem veilký optimista..takže stále věřím,že se to povede...to by bylo,aby nebylo..

jancica74
22. júl 2010

@afrika
@gejbicr já pře ET brala divinu,taky je to prej na sliznici,ale je fakt,že jsem s tím moc velký problém neměla,jinak já chodím do Gyncentra v Ostravě....holky budu vád držet vše co mám....i svěrače 🙂 at se už taky dočkáte - moc vám to přeju....

baruska.p
22. júl 2010

Ahoj holky, jancica mocmoc gratuluji, dáváš nám všem velkou náděj, že se to povede i nám. Také myslím pozitivně tak snad to vyjde
😉

jancica74
22. júl 2010

@baruska.p povede,každý se dočká 🙂 a děkuji....a ty jsi čekatelka na KET?

baruska.p
22. júl 2010

Jancica, já byla na Ketu v pondělí, takže až 2. srpna mě čeká kontrola jak to dopadlo, ale budu testíkovat už dřív možná příští středu, pokud nedorazí mrcha

jancica74
22. júl 2010

@baruska.p , jéé tak super,já taky testovala daleko dříve 🙂 první testík byl 8 den a to jsem měla pouze ducha,který šel vidět jen na světle na balkoně,testovala jsem pak každý den....tak pak pisni jak to vypadá,ju?at se můžu těšit s tebou 😉

baruska.p
22. júl 2010

Díky moc, snad to do té středy vydržím. Přeci jen to člověka láká, ale mám strach ze zklamání a proto si počkám na ten 10. den. Pak písnu jak jsem dopadla. Díky a papa

aniii
22. júl 2010

@jancica74 moc gratuluju k srdíčku. Já byla na kontrole 13.7 a taky tam ještě nic nebylo. Teď jdu až 27.7 a trochu se bojím. Nemapatuješ si náhodou jak velký si měla gest. váček toho 12.7. Mě říkal doktor asi 2,2mm a to se mi zdá hrozně málo, někde jsem četla, že by měl být v 6 týdnu už asi 4-6 mm. NO snad v pořádku rosteme.

aniii
22. júl 2010

vítám nové holčiny. Nebojte taky to teď jede, taky se Vám to povede🙂

jancica74
22. júl 2010

@aniii ahoj a děkuji 🙂 já byla na kontrole 12.7 a to srdíčko ještě nebylo o deset dnů později - dnes už tam je 🙂 kuknu se na fotečku a napíšu ti jak to bylo velké,ju?snad tam něco přečtu - je to rozmazané....papa

jancica74
22. júl 2010

@aniii tak jsem se koukala je tam napsáno 16mm a pak G.S 6´+ 5....neboj já se taky bála a je tam 🙂

jancica74
22. júl 2010

@aniii a dnes jsou šipečky pouze u plodu a má 14 mm 🙂 gestační váček nemám změřený,ale za těch 10 dní je ale 2x větší 😉 docela šok jak rychle to roste 😀

jancica74
22. júl 2010

@aniii však se podívej do albíčka,tam to uvidíš 😀

lenkacar
22. júl 2010

gratuluji janci

jancica74
23. júl 2010

@chrobacek halllloooo už jsi zpátky????? fičím do práce,tak pak se ozvi,pa a vítám tě doma 😀

janneette
23. júl 2010

Ahojky,mlže se k Vám přidat 🙂 .Já jsem dneska 8 den po Ket a ráno jsem malinko špinila☹ máte někdo zkušenosti.Mám zavedeno 1 embryjko,více jsme zamraženo neměli☹

kessinkaa
23. júl 2010

@janneette Ahojky,může to být zavrtání,ale i ta horší varianta.Drž se!!!Kolika buněčná,jsi měla ?

janneette
23. júl 2010

@kessinkaa já měla 4denní PK a nevím kolika byli☹ embryoložka říkala že po rozmrazení budou 96hodin:-/ Jinak beru estrofem 1-0-1 a utrouš 2-2-2.

kessinkaa
23. júl 2010

@janneette no tak to nevím,ale nesmíš na to myslet!!!Každá to máme fakt jinak

chrobacek
23. júl 2010

@jancica74 ahoj jsem zpět a dnes na UTZ dvě srdíčka 😀

eva5
23. júl 2010

Ahoj HOLKY,jen jsem se chtěla zeptat,,,Vám nebývá špatně??????mě je zle celý den i v noci už jsem zhubla 5kg ---stav jak perman.kocovina.......na uzv jdu 2.8.,ale jistý je ,že jsem dnes 30 den od ketu a že tam jsou dvě dutinky------jen kdyby mě nebylo tak špatně-----

bublina_dd
23. júl 2010

@eva5 - čauko ja som tiež po KET 5.tt. No mne zatial nebýva zle, dúfam že ani nebude, ja sa skôr musím nútiť do jedla, hoci som hladná, nič mi nechutí, resp. neviem čo by som si dala. Ja som skôr stále unavená, spala by som hádam 80 hodin v kuse. Inak gratulujem k dvojičkám... Ja idem na uzv. okolo 05.08. A kedy Ti stihli povedať, že čakáš dvojičky? Lebo ja som bola len na krv 14 deň hcg som mala 530 a uzv až v auguste. Koľko si mala hcg...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre