Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

derylka
25. júl 2010

@sakura .. ahoj.. no testujem.. ale zatiaľ s nie moc dobrým výsledkom... 😒 v stredu mám ísť na krv tak som zvedavá čo nové sa dozvieme.. 😒 ... a ty ako?...

@jancica74 .. ďakujem 😉

onno
25. júl 2010

Ahoj v pátek jsem byla na Ketu počítá se i den ET?Moc dík Jitka

jancica74
25. júl 2010

@onno ahoj den vkladu-transferu se nepočítá 😉

onno
25. júl 2010

Dík moc 🙂

gejbicr
25. júl 2010

janci-ano,mám stejný vztah se synátorem-tedy s oběma,ale taky jsem si tenkrát připadala jako dítě.-))ale ted bychom si zase to mimi víc vychutnaly,vid?určitě ses tenkrát taky měla co otáčet..ani na to rozmazlování nebyl čas..
ONNO-tys psala že taky chodíš do Brna do Heliosu?seš tam spokojená??držím ti pěsti at se to povede!!!
deryl-jen pozor-jestli bereš Utrogestan-já dokud jsem ho nevysadila tak mrška nepřišla a těhu jsem nebyla☹(některé holky to dostanou i když ho berou,ale zase já i spousta holek to prostě nedostanou dokud ho užívají...určitě zkus ten mamatest 10 zítra ránko a potom další dny zase..uvidíš!!moc na tebe myslím-at to vyjde!!

jancica74
25. júl 2010

@gejbicr ano přesně tak....nějak mi to mazlení s miminkem chybělo,přišlo mi,že děti hrozně rychle vyrostly - o to víc si to ted užiju,už budu i klidnější a zodpovědnější,tehdy jsem si připadala jak mistr světa a vše brala jako flegmoš 😎 ale přežili jsme to a to víc si budeme vážit toho benjamínka,že?

soni1
25. júl 2010

Ahojte
@jancica74, ďakujem za rady a povzbudenie. Vy ste tu baby strašne zlaté. Ja chcem testovať v stredu, to budem 7 deň po KET, ak nepočítam aj ten deň, kedy som KET absolvovala. Manžel má vtedy meniny, tak to by bol taký pekný darček.

derylka
25. júl 2010

@gejbicr .. presne na ten utrogestan som myslela aj ja... 😖 ... zajtra ráno testnem s tým mamatestom 10 a uvidíme... ved streda je tu zachvílu ... pôvodne som nechcela testovať vôbec... ale som sa rozhodla.. že nepojdem tam nepripravená ... a buď si poplačem dopredu alebo dobrú správu mi len zduplujú.. 😉 .. ešte v kútiku duše dúfam že tá druhá možnosť je správna... 🙂

derylka
25. júl 2010

ahojte.. takže dnes som hned urobila aj mamatest 10 a výsledok rovnaký - čiarka / - jedna 😢 ... ešte zostal jeden.. takže zajtra ráno alebo v utorok ráno si to ešte zopakujem.. a potom si teda v stredu pojdem pre výsledok z krvi - ktorý už aj tak viem aký bude... 😒
... takže vám ostatným babám držím palce... nech sa aspoň na Vás usmeje šťastie..

xeroma
25. júl 2010

Ahojček, soni1 to sme potom boli na kete v rovnaký deň, t.j. 21.07. Tak ja tiež testnem s tebou v stredu, aspoň budem vedieť, že nie som sama. Cítiš sa v poho? Alebo nejaké zmeny?
Derylka, raz to vyjde každej, neboj. Veľa šťastia do ďalšieho kola 🙂 Ale možno aj streda prekvapí!!!!!

soni1
25. júl 2010

Ahoj xeroma, ty si bola v ktorom centre?
Nepociťujem žiadne zmeny, práveže necítim vôbec nič. Takže uvidíme. A ty?

sakura
26. júl 2010

@derylka
ahojky. No my sa máme fajn,až na OHSS. Ale mám pocit že už doznieva.. I keď s dýchaním je to ešte nič moc 😠

No tak ako? Testla si aj dnes ráno? A máte ešte mrazáčikov?

janneette
26. júl 2010

Dobré ranko,
tak já jsem dneska 11den po ket a už se jen 3x vyspíme a budeme vědět načem jsme🙂 testovat nebudu,nebudu se zbytečně stresovat 😉 .Jen jeden den jsem špinila,ale to bylo fakt jednou v om dnu,tak snad to byla zavrtávání🙂

Všem přeju dobré zprávy🙂

jancica74
26. júl 2010

@janneette tak přeji hodně štěstí 🙂

zanda81
26. júl 2010

@jancica74 moc děkuju,už čekáme 8 měsíců na // 🙂 Já věřím že to dopadne dobře🙂 Mám takový vnitřní dobrá pocit,tak nevím.škoda že není nějaký mikroskop,abych viděla jestli je zavrtaný nebo jak to tam vypadá🙂

jancica74
26. júl 2010

@zanda81 ten pocit dobře znám,pokud to tak cítíš tak to určitě dobře dopadne 😀 já čekala 5 let a dočkala se 🙂

janneette
26. júl 2010

@jancica74 moc děkuju,snad vše dopadne tak jak má🙂 manža by nejraději testoval,ale já chci počkat,výždyt už to je za moment🙂

derylka
26. júl 2010

@sakura .. no super, že to ustupuje... už si možeš začať pomaličky užívať to naozajstné tehulkovanie. 😉

ja som testovala a stále rovnako.. čiarka jedna... už ani nedúfam že by sa tam niečo objavilo.. som to prevracala všetkými možnými aj nemožnými smermi.. pri okne som stála... či to na poriadnom svetle nebude lepšie vidieť.. a nič.... som si povedala že už kašlem nato.. už to tam nedotlačím ani kebyže chcem ešte viac ako chcem... uvidíme v stredu.... aj ked tam vlastne idem s tým že nech nám neúspech iba potvrdia... našťastie máme ešte 2 mrazáčikov... tak uvidím či sa dám do toho hneď alebo nejaký mesiac počkáme.. momentálne máme taký stav.. že vypnúť telefon, internet... a zobrať sa aspon na týžden niekde na dovolenku.... asi to tak aj urobíme... ☹

gejbicr
26. júl 2010

ZANDI-ahojky,jsi to ty z dizkuze IVF??tys byla na dalším KETU??kdy??kolik ti jich dali???

jancica74
27. júl 2010

ahoj holky,tady dneska nikdo není???????

janneette
27. júl 2010

@jancica74 ahojky,já jen nakoukla dneska🙂 Já se ukážu až ve čtvrtek až budu vědět více,to jdu na krev 😉 Zatím se cejtím fajnově,dneska mě teda pobolívá břicho jako na mršku a občas se mi motá hlava,jinak to je ok 😉

A jakpak další čekatelky je tu nějaká s //?

jancica74
27. júl 2010

@janneette ok tak pak pisni co a jak,hodně štěstí 🙂 🙂 🙂

kessinkaa
27. júl 2010

@awe
@jancica74 tak holky,máme jednoho ledňáčka a má srdíčko 🙂

awe
27. júl 2010

@kessinkaa supeeer, blahozelam, velmi sa tesim s tebou 😵 kocky - ste svetlom pre nove babule, co sa chystaju na KET 🙂

jancica74
27. júl 2010

@kessinkaa no to je super zprávička 🙂 moc ti to přeji,už jsem koukala i na fotečku srdíčka 🙂 🙂 a je jen jedno?je to jisté?

kessinkaa
27. júl 2010

@jancica74 Děkuju moc,no zatím jedno 🙂 .Když se vyklube další,tak se nic neděje 😀

kessinkaa
27. júl 2010

@awe Děkuji moc!!!!Do března ho nepustím 😀

awe
27. júl 2010

@kessinkaa ,
@jancica74 - kocky, drzte sa obe, opatrujte miminka a hladkajte bruska 😉

kessinkaa
27. júl 2010

@awe neboj budem.Ty taky opatruj mimouška!!!

awe
27. júl 2010

@kessinkaa 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre