• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

26. augusta 2016 
@awe zdravím,já ho hladím neustále jak jen to jde....dej jej hladil manžel-tatínek :slight_smile:
27. júl 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kessinkaa je mi jasné,že 2 by ti nevadili :slight_smile: :slight_smile: já jdu zítra již ke svému gyndaři,uvidím co mi řekne,možná mi dá průkazku :grinning:
27. júl 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 jééééééééé se máš,už chci taky řidičák na mimouše :grinning:
27. júl 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kessinkaa taky se dočkáš :slight_smile: a brzy :wink: kdy jdeš ty ke svému lékaři?už tě taky z caru vypsali?
27. júl 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 né ještě jdu do caru.Za 14 dní,tak se těším a bojím
27. júl 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kessinkaa aha no po pravdě já se taky na zítřek bojím,sice nemám žádné problémy,ale člověk si dneska není níčím jistý,že?zítra určitě pisnu co a jak....dnes jsem začala 9 týden - uvidíme zda mi uděla UTZ,nejspíš ano,pokud to vyfotí tak to hodím do alba,já si vlastně o fotku můžu říct kdykoliv - platí se za ní 200kč,taj je tisknou velice rádi - chápeš,že? a co ty,jak se cítíš?
27. júl 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jancica-moc držím na zítra pěstičky,však bude vše tak jak má být!!!moc ti fandím!!!dej vědět!!
27. júl 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 Tak na tebe,budu moc myslet!!!Já platila za fotku 50kč,ale IVF už stálo tak 100000,tak nějaké pade sem nebo tam :grinning: .Je mi docela fajn,ale nevolnosti se stupňujou.
27. júl 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda moc všem gartuluju a ostatním přeju at brzy taky dočkají:slight_smile:
@jancica74 neboj vše dopadne dobře,člověk musí myslet pozitivně a s úsměvem jde všechno lépe:slight_smile: Uvidíš že strach bude zbytečný:slight_smile: je ale jasný že člověk se bojí pořádnjak o mimi v bříšku tak i když se narodí a pak už celý život:slight_smile:
27. júl 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gejbicr
@kessinkaa
@janneette holky díky moc,zítra určitě pisnu jak to dopadlo,mám malou dušičku,ale to asi každá před vyšetřenim kessinko nás už to stálo cca 85 tis :unamused: takže ani já 200kč nějak neřeším i když je to dost,ale k poměru těm desítek tisíc je to facka :slight_smile: pa dobrou noc všem a zítra na počtenou :grinning:
27. júl 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 tak mačkám palce a těším se na foto!!!
28. júl 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 myslím na tebe a docela závidím máš už 4 utz já si na ten svůj třetí počkám až na 20.8.
28. júl 2010 o 08:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kessinkaa
@chrobacek holky tak fičím spáchat hgienu a letím,pisnu až dorazím,dík že na mě myslíte :wink:
28. júl 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem zpátky :slight_smile: všechno proběhlo jak má,dostala jsem řidičák i fotečku :slight_smile: miminko porostlo na 1,9 cm - odpovífá přesně na den podle PM,jsem 8+2 :slight_smile: srdíčko tlouklo jak má,vše je v pořádku a termín porodu je 9.3.2011....na testy jdeme s společně s manželem 25.8.....
28. júl 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo ještě jsem dostela prenatal box a těhotenské vitamínky :slight_smile:
28. júl 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééé se máš :slight_smile:))) to já si ještě na všechno počkám :slight_smile:
28. júl 2010 o 14:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 a minule ti utz taky odpovídal na MS?
28. júl 2010 o 14:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 moc velká gratulace:slight_smile:
28. júl 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek minule se mě na MS neptal,jen potvrdil,že je to 7+5 podle velikosti a fakt to sedí s dneškem,je to týden kdy jsem byla v caru....dnes mi to taky měřil,pak chtěl vědět poslední MS vyšlo to na den 9.3 a odpovídá to velikosti i stáří...
28. júl 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janneette děkuji moc,už jsem zase v klidu... :slight_smile:
28. júl 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jancica-moje velká gratulace!!jsem ráda že čtu konečně dobré zprávy-na dizkuzi ivf je stale smutno,od dubna se nepodařilo ani jedné snažilce otěhotnět:frowning2:((to už popírá všechny statistiky...ten KET je snad ve finále úspěšnější-jakoby ti mrazáčci po rozmrazení byly odolnější nebo co...tak se,mamino,opatruj a pohlad fazolku!!
28. júl 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 tak to je super!!!!Kde je fotečka??? :wink:
28. júl 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 to věřím,já budu v klídečku zítra až po krvi:slight_smile: uvidíme zda o víkendu budu vínečko a nebo džusíček:slight_smile:
28. júl 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gejbicr díky,jinak vím,že se tam holkám moc nedáří,ale snad už někdo tu smůlu prolomí :unamused: že by jsi to byla ty?tady Ket taky nebýval tak mooooc úspěšný,ale je fakt že se nám tady hooooodně daří - což je super,vždyt už pomaličku patříš k nám,,,,tak se taky těš :slight_smile:
@gejbicr já myslím že ten Ket v poslední době je vážně úspěšnější:slight_smile: Neboj smůla se jednou prolomit musí:slight_smile:
@kessinkaa nemám doma scaner,jen foták,ale zkusím co to udělá,ju?jinak bych musela do práce a naskenovat to...
28. júl 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janneette tak zítra určitě pisni,ju?v kolik jdeš na krev?a jak ti je?
28. júl 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 Zítra mám jít na 8 na krev a pak ještě dopolko budou výsledky:slight_smile: No cejtím se dobře.Včera jsem přišla z práce a rovnou jsem na 30min.usnula a občas mě projede zvláštní bolest prsama ale jinak je myslím na cokoli brzy:slight_smile:
28. júl 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janneette asi ano,mě teda pálela žáha a prsa jsem taky cítila....no vidíš uteklo to a zítra máš den D :slight_smile: hodně štěstí - budu na tebe myslet a ty pak napiš tady at víme všechny a radujeme se s tebou :grinning:
28. júl 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 no mě právě naměřil jedno o tři dny mín a druhé o čtyři než podle MS tak jsem zvědavá na další utz jak to bude :slight_smile:
28. júl 2010 o 15:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok