Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

jancica74
27. júl 2010

@awe zdravím,já ho hladím neustále jak jen to jde....dej jej hladil manžel-tatínek 🙂

jancica74
27. júl 2010

@kessinkaa je mi jasné,že 2 by ti nevadili 🙂 🙂 já jdu zítra již ke svému gyndaři,uvidím co mi řekne,možná mi dá průkazku 😀

kessinkaa
27. júl 2010

@jancica74 jééééééééé se máš,už chci taky řidičák na mimouše 😀

jancica74
27. júl 2010

@kessinkaa taky se dočkáš 🙂 a brzy 😉 kdy jdeš ty ke svému lékaři?už tě taky z caru vypsali?

kessinkaa
27. júl 2010

@jancica74 né ještě jdu do caru.Za 14 dní,tak se těším a bojím

jancica74
27. júl 2010

@kessinkaa aha no po pravdě já se taky na zítřek bojím,sice nemám žádné problémy,ale člověk si dneska není níčím jistý,že?zítra určitě pisnu co a jak....dnes jsem začala 9 týden - uvidíme zda mi uděla UTZ,nejspíš ano,pokud to vyfotí tak to hodím do alba,já si vlastně o fotku můžu říct kdykoliv - platí se za ní 200kč,taj je tisknou velice rádi - chápeš,že? a co ty,jak se cítíš?

gejbicr
27. júl 2010

jancica-moc držím na zítra pěstičky,však bude vše tak jak má být!!!moc ti fandím!!!dej vědět!!

kessinkaa
27. júl 2010

@jancica74 Tak na tebe,budu moc myslet!!!Já platila za fotku 50kč,ale IVF už stálo tak 100000,tak nějaké pade sem nebo tam 😀 .Je mi docela fajn,ale nevolnosti se stupňujou.

janneette
27. júl 2010

Teda moc všem gartuluju a ostatním přeju at brzy taky dočkají🙂
@jancica74 neboj vše dopadne dobře,člověk musí myslet pozitivně a s úsměvem jde všechno lépe🙂 Uvidíš že strach bude zbytečný🙂 je ale jasný že člověk se bojí pořádnjak o mimi v bříšku tak i když se narodí a pak už celý život🙂

jancica74
27. júl 2010

@gejbicr
@kessinkaa
@janneette holky díky moc,zítra určitě pisnu jak to dopadlo,mám malou dušičku,ale to asi každá před vyšetřenim kessinko nás už to stálo cca 85 tis 😒 takže ani já 200kč nějak neřeším i když je to dost,ale k poměru těm desítek tisíc je to facka 🙂 pa dobrou noc všem a zítra na počtenou 😀

kessinkaa
28. júl 2010

@jancica74 tak mačkám palce a těším se na foto!!!

chrobacek
28. júl 2010

@jancica74 myslím na tebe a docela závidím máš už 4 utz já si na ten svůj třetí počkám až na 20.8.

jancica74
28. júl 2010

@kessinkaa
@chrobacek holky tak fičím spáchat hgienu a letím,pisnu až dorazím,dík že na mě myslíte 😉

jancica74
28. júl 2010

tak jsem zpátky 🙂 všechno proběhlo jak má,dostala jsem řidičák i fotečku 🙂 miminko porostlo na 1,9 cm - odpovífá přesně na den podle PM,jsem 8+2 🙂 srdíčko tlouklo jak má,vše je v pořádku a termín porodu je 9.3.2011....na testy jdeme s společně s manželem 25.8.....

jancica74
28. júl 2010

jo ještě jsem dostela prenatal box a těhotenské vitamínky 🙂

chrobacek
28. júl 2010

jééééé se máš 🙂))) to já si ještě na všechno počkám 🙂

chrobacek
28. júl 2010

@jancica74 a minule ti utz taky odpovídal na MS?

janneette
28. júl 2010

@jancica74 moc velká gratulace🙂

jancica74
28. júl 2010

@chrobacek minule se mě na MS neptal,jen potvrdil,že je to 7+5 podle velikosti a fakt to sedí s dneškem,je to týden kdy jsem byla v caru....dnes mi to taky měřil,pak chtěl vědět poslední MS vyšlo to na den 9.3 a odpovídá to velikosti i stáří...

jancica74
28. júl 2010

@janneette děkuji moc,už jsem zase v klidu... 🙂

gejbicr
28. júl 2010

jancica-moje velká gratulace!!jsem ráda že čtu konečně dobré zprávy-na dizkuzi ivf je stale smutno,od dubna se nepodařilo ani jedné snažilce otěhotnět☹((to už popírá všechny statistiky...ten KET je snad ve finále úspěšnější-jakoby ti mrazáčci po rozmrazení byly odolnější nebo co...tak se,mamino,opatruj a pohlad fazolku!!

kessinkaa
28. júl 2010

@jancica74 tak to je super!!!!Kde je fotečka??? 😉

janneette
28. júl 2010

@jancica74 to věřím,já budu v klídečku zítra až po krvi🙂 uvidíme zda o víkendu budu vínečko a nebo džusíček🙂

jancica74
28. júl 2010

@gejbicr díky,jinak vím,že se tam holkám moc nedáří,ale snad už někdo tu smůlu prolomí 😒 že by jsi to byla ty?tady Ket taky nebýval tak mooooc úspěšný,ale je fakt že se nám tady hooooodně daří - což je super,vždyt už pomaličku patříš k nám,,,,tak se taky těš 🙂

janneette
28. júl 2010

@gejbicr já myslím že ten Ket v poslední době je vážně úspěšnější🙂 Neboj smůla se jednou prolomit musí🙂

jancica74
28. júl 2010

@kessinkaa nemám doma scaner,jen foták,ale zkusím co to udělá,ju?jinak bych musela do práce a naskenovat to...

jancica74
28. júl 2010

@janneette tak zítra určitě pisni,ju?v kolik jdeš na krev?a jak ti je?

janneette
28. júl 2010

@jancica74 Zítra mám jít na 8 na krev a pak ještě dopolko budou výsledky🙂 No cejtím se dobře.Včera jsem přišla z práce a rovnou jsem na 30min.usnula a občas mě projede zvláštní bolest prsama ale jinak je myslím na cokoli brzy🙂

jancica74
28. júl 2010

@janneette asi ano,mě teda pálela žáha a prsa jsem taky cítila....no vidíš uteklo to a zítra máš den D 🙂 hodně štěstí - budu na tebe myslet a ty pak napiš tady at víme všechny a radujeme se s tebou 😀

chrobacek
28. júl 2010

@jancica74 no mě právě naměřil jedno o tři dny mín a druhé o čtyři než podle MS tak jsem zvědavá na další utz jak to bude 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre