• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

5. júna 2017 
@afrika jéjda a proč by jsi je měla mít???? já jsem měla akorát jednou max dvakrát tak 6 den po ET jinak max nějaké píchnutí
3. aug 2010 o 11:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek tak to díky za info - to bude asi i temi léky,ale jsem fakt ráda,že to klesne....přijde mi to bříško teda dost brzy :slight_smile:
3. aug 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 no jasně je to progesteronem a my do sebe dostáváme ještě navíc dávky takže se fakt těším jak to 3 týdny vysadím a snad bude klid :slight_smile:
3. aug 2010 o 11:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika nestresuj se :wink: je to tak ok - a to pálení žáhy je doré - mě se to teda vyplnilo :grinning:
3. aug 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika MS bolesti nemusis mat, kazde telo reaguje na tehotenstvo inak, napr. ja osobne som ziadne bolesti ani len pichania do krvi nemala, a MS bolesti nemam dodnes a to zajtra zaciname 16tt :wink: takze hlavu hore a uvidis, budes tehulka.
@jancica74 brusko mas nafuknute si z liekov, na tehu brusino je este cas...mne az teraz zacalo vykukat, zo dna na den :dizzy_face:
3. aug 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek tak to jsme se dvě - já už dokonce ani nevečeřím,jím hrozně málo - večer snad jen jablko - bála jsem se,že jsem tak přibrala a přitom ani nemám z čeho :angry: přijdu si jak balon,taková nateklá - fuj :astonished: a prednison ještě bereš?
3. aug 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@awe ty jsi měla taky bříško z léků?
3. aug 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo beru, ale je 1/4tbl. .... no já jsem právě včera večer taky neměla hlad, ale nakonec jsem s maželem večeři dala a pak mi bylo teda fakt ouvej... no prostě se nafukuju asi z jakéhokoliv jídla, takže musím vynechat všechno co by mohlo nadýmat včetně cibule ....
3. aug 2010 o 12:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 ja som nemala ziadne este ani v 12 tt, az teraz v 15tt mi vyskocilo, ale uz vidno, ze je to tehu brusko, ze to nie je iba z najedenia :grinning:
3. aug 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 ale ja som asi divna, ja som z liekov nikdy nebola nafuknuta :confused:
3. aug 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek :grinning: se mi chce smát,takže v noci vypouštíš plyny a ráno tě manžel seškrabuje se stropu,že :grinning: mě vadí nejvíce pečivo :frowning2: a cibule taky....ani mi muj gynekolog neřekl do kdy mám ten utroš brát 2-2-2...
3. aug 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@awe ty se máš - a já jsem jak mega balon :cry: a to jsem byla i když jsem brala ty hormony....
3. aug 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 utroš se bere do 12tt tak se na to zeptej na další kontrole.... já pečivo právě ani v podstatě nejím, luštěniny taky ne.. tak jsi to popsala přesně fakt si myslím, že bud odletím nebo prasknu jedna z těch dvou možností si myslím, že nastane jestli se to nezlepší :slight_smile:
3. aug 2010 o 12:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@awe no snad to brzy ustoupí - do ničeho se pořádně nevlezu,jak mě to tlačí - a pak mám parádní otlaky....
3. aug 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek já právě luštěniny miluju,ale těch jsem se taky vzdala a pečivo ??mám max 1ks denně a pořád je to hrůza,jo a taky mi vadí minerální vody.....na ten utroš se zeptám,ale až 25.8 - ani mi do té doby nevydrží - tak tam zajdu...
3. aug 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo bublinky taky nepiju :slight_smile: takže já fakt kromě té cibule nemám co vynechat :slight_smile: já jdu 25.8. do poradny :slight_smile:
3. aug 2010 o 12:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek :slight_smile: tak to máme stejný termín já jdu 25.8. na 8 ráno taky do poradny a rovnou na krev a na ty testy :wink:
3. aug 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já to mám složitější 16.8. krev 20.8. nt scr. a 25.8. poradna :slight_smile:
3. aug 2010 o 12:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek :astonished: uau tak u vas je asi jiný postup :wink:
3. aug 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no evidentně jo :slight_smile: asi chtějí mít výsledky krve rovnou k tomu UTZ a pak při tom UTZ asi zase nedělají klasické těhu vyšetření a až tam mi bude vystavovat průkazku ... takže předpokládám, že utz mi bude dělat někdo jiný než ta dr. co k ní budu chodit...
3. aug 2010 o 12:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek aha,a já ani nevím za jak dlouho budou ty krevní testy vyhotoveny,u mě nt scr.bude dělat osobně můj gynekolog a průkajdu už mi vlastně dal....a za jak dlouho se vlastně dozvíme ty výsledky?hned podle UTZ,?
3. aug 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja mam dnes 8den este tyzden a idem na krv
3. aug 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, omlouvám se,že vám sem tak vpadám,ale mám za sebou už 2 neúspěšné IVF a teď v srpnu se chystáme na KET a já vůbec nevím,co mě čeká a jaké jsou u KETu šance,myslím tím,jestli jsou díky tomu rozmražení nižší?!
3. aug 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tím, že budu mít už ty výsledky krve tak to budeme vědět hned při tom UTZ, no mě to budou dělat přímo v CARu, protože jsem tam zůstala i na gynekologii, tak to prostě všechno spojit nejde... je tam víc dr. a každej holt dělá něco jiného ...
3. aug 2010 o 12:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek ta to máš výhodu - budeš vědět krev,já si na ní budu muset počkat,nebo mi výsledky pošlou mailem :wink: no sama nevím co mě čeká,ale řekl mi,že si mám vzít sebou manžela....
3. aug 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manžel mimouša ještě neviděl?
3. aug 2010 o 12:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok nemyslím si to,určitě i mražáčci májí stejný úspěch :wink:
3. aug 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok mám za sebou 3 ivf a právě KET byl velmi úspěšný čekáme dvojčátka :wink:
3. aug 2010 o 12:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek viděl pouze na fotečce :wink: ale to není ono :slight_smile: těší se a já taky....
3. aug 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek a tvůj manža už viděl bobísky?
3. aug 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok