Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

chrobacek
3. aug 2010

@afrika jéjda a proč by jsi je měla mít???? já jsem měla akorát jednou max dvakrát tak 6 den po ET jinak max nějaké píchnutí

jancica74
3. aug 2010

@chrobacek tak to díky za info - to bude asi i temi léky,ale jsem fakt ráda,že to klesne....přijde mi to bříško teda dost brzy 🙂

chrobacek
3. aug 2010

@jancica74 no jasně je to progesteronem a my do sebe dostáváme ještě navíc dávky takže se fakt těším jak to 3 týdny vysadím a snad bude klid 🙂

jancica74
3. aug 2010

@afrika nestresuj se 😉 je to tak ok - a to pálení žáhy je doré - mě se to teda vyplnilo 😀

awe
3. aug 2010

@afrika MS bolesti nemusis mat, kazde telo reaguje na tehotenstvo inak, napr. ja osobne som ziadne bolesti ani len pichania do krvi nemala, a MS bolesti nemam dodnes a to zajtra zaciname 16tt 😉 takze hlavu hore a uvidis, budes tehulka.
@jancica74 brusko mas nafuknute si z liekov, na tehu brusino je este cas...mne az teraz zacalo vykukat, zo dna na den 😵

jancica74
3. aug 2010

@chrobacek tak to jsme se dvě - já už dokonce ani nevečeřím,jím hrozně málo - večer snad jen jablko - bála jsem se,že jsem tak přibrala a přitom ani nemám z čeho 😠 přijdu si jak balon,taková nateklá - fuj 😲 a prednison ještě bereš?

jancica74
3. aug 2010

@awe ty jsi měla taky bříško z léků?

chrobacek
3. aug 2010

jo beru, ale je 1/4tbl. .... no já jsem právě včera večer taky neměla hlad, ale nakonec jsem s maželem večeři dala a pak mi bylo teda fakt ouvej... no prostě se nafukuju asi z jakéhokoliv jídla, takže musím vynechat všechno co by mohlo nadýmat včetně cibule ....

awe
3. aug 2010

@jancica74 ja som nemala ziadne este ani v 12 tt, az teraz v 15tt mi vyskocilo, ale uz vidno, ze je to tehu brusko, ze to nie je iba z najedenia 😀

awe
3. aug 2010

@jancica74 ale ja som asi divna, ja som z liekov nikdy nebola nafuknuta 😕

jancica74
3. aug 2010

@chrobacek 😀 se mi chce smát,takže v noci vypouštíš plyny a ráno tě manžel seškrabuje se stropu,že 😀 mě vadí nejvíce pečivo ☹ a cibule taky....ani mi muj gynekolog neřekl do kdy mám ten utroš brát 2-2-2...

jancica74
3. aug 2010

@awe ty se máš - a já jsem jak mega balon 😢 a to jsem byla i když jsem brala ty hormony....

chrobacek
3. aug 2010

@jancica74 utroš se bere do 12tt tak se na to zeptej na další kontrole.... já pečivo právě ani v podstatě nejím, luštěniny taky ne.. tak jsi to popsala přesně fakt si myslím, že bud odletím nebo prasknu jedna z těch dvou možností si myslím, že nastane jestli se to nezlepší 🙂

jancica74
3. aug 2010

@awe no snad to brzy ustoupí - do ničeho se pořádně nevlezu,jak mě to tlačí - a pak mám parádní otlaky....

jancica74
3. aug 2010

@chrobacek já právě luštěniny miluju,ale těch jsem se taky vzdala a pečivo ??mám max 1ks denně a pořád je to hrůza,jo a taky mi vadí minerální vody.....na ten utroš se zeptám,ale až 25.8 - ani mi do té doby nevydrží - tak tam zajdu...

chrobacek
3. aug 2010

jo bublinky taky nepiju 🙂 takže já fakt kromě té cibule nemám co vynechat 🙂 já jdu 25.8. do poradny 🙂

jancica74
3. aug 2010

@chrobacek 🙂 tak to máme stejný termín já jdu 25.8. na 8 ráno taky do poradny a rovnou na krev a na ty testy 😉

chrobacek
3. aug 2010

tak já to mám složitější 16.8. krev 20.8. nt scr. a 25.8. poradna 🙂

jancica74
3. aug 2010

@chrobacek 😲 uau tak u vas je asi jiný postup 😉

chrobacek
3. aug 2010

no evidentně jo 🙂 asi chtějí mít výsledky krve rovnou k tomu UTZ a pak při tom UTZ asi zase nedělají klasické těhu vyšetření a až tam mi bude vystavovat průkazku ... takže předpokládám, že utz mi bude dělat někdo jiný než ta dr. co k ní budu chodit...

jancica74
3. aug 2010

@chrobacek aha,a já ani nevím za jak dlouho budou ty krevní testy vyhotoveny,u mě nt scr.bude dělat osobně můj gynekolog a průkajdu už mi vlastně dal....a za jak dlouho se vlastně dozvíme ty výsledky?hned podle UTZ,?

mirka7582
3. aug 2010

ahojte ja mam dnes 8den este tyzden a idem na krv

okcelok
3. aug 2010

Ahojky, omlouvám se,že vám sem tak vpadám,ale mám za sebou už 2 neúspěšné IVF a teď v srpnu se chystáme na KET a já vůbec nevím,co mě čeká a jaké jsou u KETu šance,myslím tím,jestli jsou díky tomu rozmražení nižší?!

chrobacek
3. aug 2010

no tím, že budu mít už ty výsledky krve tak to budeme vědět hned při tom UTZ, no mě to budou dělat přímo v CARu, protože jsem tam zůstala i na gynekologii, tak to prostě všechno spojit nejde... je tam víc dr. a každej holt dělá něco jiného ...

jancica74
3. aug 2010

@chrobacek ta to máš výhodu - budeš vědět krev,já si na ní budu muset počkat,nebo mi výsledky pošlou mailem 😉 no sama nevím co mě čeká,ale řekl mi,že si mám vzít sebou manžela....

chrobacek
3. aug 2010

manžel mimouša ještě neviděl?

jancica74
3. aug 2010

@okcelok nemyslím si to,určitě i mražáčci májí stejný úspěch 😉

chrobacek
3. aug 2010

@okcelok mám za sebou 3 ivf a právě KET byl velmi úspěšný čekáme dvojčátka 😉

jancica74
3. aug 2010

@chrobacek viděl pouze na fotečce 😉 ale to není ono 🙂 těší se a já taky....

jancica74
3. aug 2010

@chrobacek a tvůj manža už viděl bobísky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre