• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

16. októbra 2017 
ahá tak to my šli spolu na ten utz minule :slight_smile:
3. aug 2010 o 12:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74
@chrobacek holky moc děkuji za povzbuzení a oběma moc gratuluji :wink: :wink: :grinning: :grinning:
3. aug 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek já se ho bála vzít :angry: bála jsem se,že tam nebude srdíčko,víš?a taky mi bylo hloupé,že u nas se to dělá na koze - tak at tam nemám nohy do praku :slight_smile: i když to zná,ale..... :grinning:
3. aug 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok díky ,neboj u tebe to taky dobře dopadne,věř tomu :wink:
3. aug 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 no tak u nás je lehátko a hlavně obrazovka, takže jsem veděla, že to bude OK navíc srdíčka být musela 100%
3. aug 2010 o 13:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 no tak u nás je lehátko a hlavně obrazovka, takže jsem veděla, že to bude OK navíc srdíčka být musela 100%
@mirka7582 ahoj,tak hodně štěstí při testování :wink:
3. aug 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale pochopitelně jsem byla vyklepaná, že tam nejsou vůbec ... ale to je jako o něčem jiném :slight_smile:
@okcelok hlavně tomu věř, jo? :wink:
3. aug 2010 o 13:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek u nás jetaky obrazovka,ale né lehátko - už tak mi je trapné,že se mnou hovoří lékař z mezinoží,víš? :slight_smile: a já tady na nějakém foru četla,že se někdy srdíčko nevytvoří,že roste jen ten váček - jsem pipina akorát mě to rozhodilo,už takové věci nečtu....pak mám šílené sny...
3. aug 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 :grinning: :grinning: no jasně je lepší to nečíst !!!! no jeden z důvodů proč jsem odešla od gynekoložky bylo to, že utz dělala jen na koze ... ale bylo tam teda mnohem víc věci...
3. aug 2010 o 13:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek taky jsem ráda,že už jsem z caru vypadla,i když jsem jim mocinky vděčná,mě vadilo,že na nic nemají čas všechno včetně UTZ dělají hrozně rychle,nekecám když řeknu,že jsem tam uvnitř i s UTZ byla 4 minuty :angry: fakt by mě zajímalo jak to řeší s holkama lenochodama,než se převlečou v kabince atd :frowning2: no a mého gyndaře je lehátko a používá i plachtu - soukromí a intimita nade vše :grinning:
3. aug 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74
@chrobacek já našemu lednáčkovi věřím na 100%,je to naše blastička!
3. aug 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok tak to je super,tak to má být :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdy máš vklad?
3. aug 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 to nevím,na utz jdu 9.8. A za jak dlouho poutz se chodí na KET?
3. aug 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok já byla 17 DC ale někdo jde třeba až 20,záleží na sliznici víš!!!! tak se pak ozvi co a jak,papa
3. aug 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jancica-moc zdravím,jojo,dnes už mi je líp..aspon fyzicky,,jinak nic moc..včera jsem teda podstoupila částečnou separační abrazi...jsem z toho ještě celá zmatená..holky,jetady někdo,kdo podstoupil stejný zákrok..mně ji dělali kvůli nízké sliznici/pořád mi odkládají KET/ dr.říkal,že když se sliznice mechanicky kyretou naruší,že to tělo vybudí a začne lépe reagovat a sliznice začne růst..prosím,je tady někdo kdo by si prošel stejným postupemv přípravě na KET?? za 14dní jedu an kontrolní UZ..v mrazáčku na mě čekají dvě krásné blastocysty a já nemám kam bych je uložila:slight_smile:)sbírá mi to sílu z plachet..mámještě jeden pokus IVf kdyby tenhle ket nevyšel ale čas jen do once října,potom už mi to pojištovna neproplatí a tí padnou veškeré mé naděje..
3. aug 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gejbicr to je fajn,že jsi se ozvala....nevím jestli tady někdo takový je,ale já mám kamarádku z práce - ta si tím prošla taky a před 3 dny se jí narodil páreček :slight_smile: taky měla stejný problém,pak brala nějaké léky,ale zabralo to a hned další cyklus zapadla....vkládali jí 3 a všechny se chytly,měla strach,že dude muset dát jedno pryč ale příroda to udělala za ní a jak říkám dnes už je maminkou dvojčátek a představ si 39 týden - síla,že?tak si vem mustr a neboj,určitě to dobře dopadne a ona ani blasty neměla a vidíš :wink:
3. aug 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janci-ty moje holka zlatá,ta tvá slova jsou lepší než vyhrát milion:slight_smile:)moc ti díky:slight_smile:)hned se mi bude čekat líp:slight_smile:)a co ty??jsi ok??co starouškové-nezlobí?? :grinning: :grinning:
3. aug 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gejbicr mě je fajn,starouškové jsou ok,zítra plánujeme výlet na ranč - pokud nebude slejvák.....napíšu té kámošce SMS a zeptám se jí co pak užívala za léky,ju?trošku to potrvá je ve fakultce a chudák nic nestíhá,ani kojit,ale jestli se mi ozve určitě ti do IP napíšu.... :slight_smile:
3. aug 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janci-díky moc,máš to u mě jako v záložně:slight_smile:))
3. aug 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojda,
tak jsme byli včera s manželem v caru a podali žádost na 2.ivf a 26.8.jedu na kontrolní utz zda není cysta před stimulací a od 2dc stimuluju,takže tedka už zase budu patřit do jiné diskuze:frowning2:
přeji všem úspěšný ket:slight_smile:
5. aug 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky baby. Tak dnes sme boli na sone, začiatok 7tt ale nebolo vôbec vidno babatko, len dutinku. Tak som z toho strašne sklamaná, lebo už asi veľkú nádej nemám, pretože už by babatko malo byť vidieť a aj by mu malo byť srdiečko. Nič mi nepovedali, len, že mám prísť na kontrolné sono o týždeň. Už som to aj oplakala... Dúfam, že sa to tu už žiadnej babe nestane a budú v tejto téme len šťastné maminky.
5. aug 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá,
ani ja nemám dobrú správu . Dnes som išla prvý krát ku svojej gynekologičke, vytešovala som sa, že mi už dá tehupreukaz....no a ten nebude! drobčekovi vraj nebije srdiečko! Nechápem to, ešte v pondelok som bola v CAR a všetko bolo v poriadku, ale vraj niekedy to tak proste je. Je mi z toho strašne smutno, už som si myslela, že všetko zlé mám za sebou!
5. aug 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bublina_dd je mi to velmi luto, ale este tam nadej je, ze sa neskor uhniezdilo a tym padom je mladsie a plodik v dutinke este nebolo vidiet, drzim palce, aby tam o tyzden bol aj s akciou srdiecka :wink:

@jani2 je mi to moc luto, my sme to zazili v januari, viem, ako sa citis, len sa vyplac :pensive:
5. aug 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani-je mi to líto...to jsou takové zkoušky nervů..to aby kůn vydržel..jen se vyplač,at ten smutek odplavíš..vím,že nesjou na toto slova útěchy...drž se,holčičko...
bublina-ty ještě doufej,budu držet pěstí..ještě to není ztracené!!!
5. aug 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jani2 je mi to veľmi veľmi ľúto :pensive: . opatruj sa nám a mysli na svoju dcérku.dnes počúvam samé strašné správy. život je niekedy nespravodlivý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. aug 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika a tebe drzim palce na zajtrajsiu krvicku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. aug 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@awe ďakujem, ale strašne sa bojím. taký strach som ešte nezažila
5. aug 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, ja budem mať výsledky z krvi až zajtra.
@bublina_dd, držím ti palce, nech sa všetko na dobré obráti.
@jani2 je mi to ľúto, drž sa, aj keď je ti veľmi ťažko
5. aug 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika myslím na teba a daj vedieť aké máš výsledky, netestovala si?
5. aug 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok