Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

afrika
7. aug 2010

nemeriam si teplotu. inak záha-ale nie celodenná, únava a žilky okolo prsníkov. pobolievanie bruška. to je asi všetko.

petronela82
7. aug 2010

@afrika - jjo ta únava mě taky přemádá ale to spíš připisuju těm hormonům - co ty baštíš krom utrouše?

afrika
7. aug 2010

duphaston-3x1 a estrofem1tbl.

petronela82
7. aug 2010

@afrika - tak ty nemáš utrouš? tak to já mám toho trochu víc - jím Estrimax (1-1-1) to je to samé co Estrofen a pak utrogestan (2-2-2) to je zase to samé jak Duphaston (ale prý silnější) a pak jsem si ještě nechala napsat Prednison - celkem je to denně 11 prášků - jsem jak feťák - ani se nedivím že jsem z nich unavená (nebo spíš oblblá)

afrika
7. aug 2010

ja mám tiež utrogestan 2x2 ku tomu všetkému

petronela82
7. aug 2010

@afrika - aha já si říkala že toho máš nějak málo - od ten Duphaston je prý to samé co Utrogestan (ale utrouš je silnější prý silnější) - u vás CAR to akorát takhle kombinují

afrika
7. aug 2010

ja mám utrog. aj duphaston + estrimax. aby sme sa pochopili 🙂

petronela82
7. aug 2010

@afrika - jjo já to pochopila, proto jsem předtím psala že se mi zdálo že toho máš nějak málo ale pak už mi to bylo jasné že máš oboje

afrika
8. aug 2010

ahojte, asi nemám dobré správy. ráno som sa strašne bála-mala som fakt čudný pocit a tak som išla do Heliosu. doki hneď povedal, že nemusí byť ešte nič vidno. ani nebolo, ale aspoň sliznica sa mi trošku zväčšila. ale povedal, že tá hodnota HCG bola ozaj nižšia a treba to zopakovať. ja sa neskutočne bojím. strašne moc. už mám za sebou dva MA.

gejbicr
8. aug 2010

afrika-kolik jsi měla sliznici-jestli roste tak je to dobře..ale podle tabulekmáš to hcg naprosto v normě.tak proč by měl být problém?hlavně se nenrvuj,škodíš sobě i mimískovi...moc na tebe myslím a držím!!!at to dobře dopadne...

afrika
8. aug 2010

@gejbicr ďakujem. v piatok bola okolo 6,5mm a dnes 7,5mm.............som zúfalá. držkaj sa nech už budúci mesiac ideš úspešne na KET

petronela82
8. aug 2010

@afrika - neboj vše bude určitě O.K. - brali ti zase krev? kdy budou výsledky?

78marcela
8. aug 2010

Ahoj holky, zdravím...

Tak jsem měla štěstí, obě embryjka se rozmrazily a pokračovaly ve vývoji, takže rozhodování bylo jednoduché. Mám je obě dvě u sebe, jedno je úplně špičkové, připravené prý rovnou k zavrtání, označení má FHB gr1. Co je to F předtím, to nevím, ale už to nebyla kulička, ale taková hromádka. Ta druhá je ještě v obalu, který teprve praská. Tak uvidíme, jak to dopadne.
Testy si mám udělat prý 20.8., což je za 13 dní, minule jsem měla za 12 dní, takže zkusím vydržet co nejdéle, aniž bych testila.

Všem těhulkám moc a moc gratuluju!!!

awe
9. aug 2010

@78marcela gratulujem k dvom bobacikom a uz teraz len pekne oddychuj a hladkaj brusko, nech su o 14 dni silne // 😉 tfuj-tfuj-tfuj, silno drzim palce 😵

jancica74
10. aug 2010

ahoj holky - moc ted nestíhám psát,ani číst - jsem pořád v práci....jinak mám v albíčku nové fotky - kontrolu mám sice až 25.8,ale využila jsem kamaráda gynekologa a zajela si pro fotečky...
@78marcela držím pěstičky at to vyjde - uvidíš,že ano 😀
@afrika co ty?
@gejbicr zdravím

gejbicr
10. aug 2010

jancica-toje fazolátko,normálně mě hrkly ty slaný potvůrky do očí..krásný fotečky!!jen tak dál,mamino!!!

jancica74
10. aug 2010

@gejbicr zlato taky se brzy dočkáš - uvidíš 🙂 už aby to bylo,at se můžu radovat s tebou 😵

kessinkaa
10. aug 2010

@jancica74 ahojky Jani,tak jsem byla dnes na ultrazvuku a vše ok.Máme už 2 cm 🙂

jancica74
10. aug 2010

@kessinkaa super 🙂 už jsem se ti koukla na prdolku se srdíčkem do alba 😵 krásný pocit,že?

gejbicr
10. aug 2010

Kesinka-ahoj...taky jsem se mrkla-mooc pěkný!!tak taky jen tak dál!!!

kessinkaa
10. aug 2010

@jancica74 tak srdíčko bylo super,ale dnes už se kmital 😀 .Koukala jsi i na dnešní?

kessinkaa
10. aug 2010

@gejbicr děkuji a přeji,hodně sil a štěstí do boje 🙂

gejbicr
10. aug 2010

Kessi-jste moji největší motivací a nadějí🙂))

kessinkaa
10. aug 2010

@gejbicr určitě to dopadne.Já už fakt nevěřila a probrečela plno nocí.Mám ještě dlouho cestu,ale budu se snažit jí zvládnout.

awe
11. aug 2010

@kessinkaa pozrela som fotecky v albume, krasnucke 😉

@jancica74 pozeram, ze tyzdne ti krasne pribudaju a o chvilocku mas prvy trimester za sebou 🙂

kocky, vsetkym stimulantkam drzim palce, nech je august uspesny na 100% 😵

ozaj, neviete, co je s afrikou, uz dlhsie sa neozvala, snad je vsetko ok a drobcek sa jej drzi ako kliest 😉

afrika
11. aug 2010

ahojte, zajtra alebo v piatok idem na kontrolu. testy mi ale nesilnejú, takže to nevidím vôbec dobre. opatrujte sa. pa

awe
11. aug 2010

@afrika drzkaj sa, bude dobre....ides na kontrolny odber hcg?

afrika
11. aug 2010

aj krv aj UTZ.

awe
11. aug 2010

@afrika drz sa, nadej je stale a ozvi sa nam, ako si dopadla, drzim silno silnopalce, nech hcg krasne stupne 😉

kessinkaa
11. aug 2010

@awe díky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre