Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

chrobacek
18. aug 2010

@krystofka ahoj měla jsi PK 5 dní což by měly být blastocysty

krystofka
18. aug 2010

@chrobacek jj..blastocysty to byly. Já jen, jestli to bylo v pohodě, tak jak má být. Děkuju, jsi hodná. Moc doufám, že nám ten KET výjde. Bude mi už 36 let a snažíme se třetím rokem. 😉

chrobacek
18. aug 2010

@krystofka no tak krása neboj někomu vyjde naopak KET mě taky vyšel až KET a to po třetím ivf 😉 hlavně pozitivně myslet a prdolkám věřit držím palce 🙂

jancica74
18. aug 2010

@chrobacek žijěš vůbec?co ty nového,máš jít brzy na testy,že?a co rodinka už to vědí?

chrobacek
18. aug 2010

@jancica74 ahojky 🙂 byla jsem v pondělí na krvi a dělali mi dokonce utz jen na zjištění velikosti mimin k tomu rozboru ... takže jsem to nečekala, ale díky tomu vím, že jsou pořád obě v pořádku takže ten pořádný utz i s tatkou nás čeká v pátek a oznámko bude v neděli rodině 🙂 až budou fotky já vlastně žádnou nemám kromě 5+5tt a tam fakt nebylo nic 🙂 coty?

jancica74
18. aug 2010

@chrobacek no to je super?hlavní je,že rostou,že? 😀 to budou mít rodičové dvojnásobnou radůstku 😵 😵 já si zašla minulý týden ke kamarádovi na UTZ - přes bříško - je to nej,kamarád,nohy bych mu tam neroztáhla 😕 a udělal mi nějaké fotečky a mimíska zkontroloval,dokonce í to šíjové projasnění - vše je ok,kukni do alba...jinak já jdu na odběry a UTZ ve středu a konečně s manželem - tak se taky těšíme....jo a roste mi bříško - uř jsem si nakoupila jiné hadříky,zatím to skrýváme,ale i tak už to jde vidět.....

chrobacek
18. aug 2010

@jancica74 ty jo tak to se máš 🙂 ty už víš všechno 🙂 se divím, že ti taky neřekl pohlaví 😀 😀 no já se pořád teda vejdu do stávajího oblečení, ale pochopitelně nosím to volné protože jinak by to praštilo do očí každého ... takže těhu gatě už mám, ale ještě jsem je neměla na sobě, ale myslím, že už to nebude dlouho trvat a vytáhnu je ze skříně 😀

jancica74
18. aug 2010

@chrobacek 🙂 výhoda to,hned příští týden tam jdu pro další fotečky - říkal,že do doho 14 týdne jsou nejhezčí.....tak proč to nevyužít,hodí mi to na flashku 🙂 pohlaví?to ještě není vidět a ani mi jej neřekne....taky se ještě vlezu do stejných kalhot,ale na těsno - dost mám pak zatáhlé břísko,řeším to elastákama a navrh nějaký top,pod pas hodím pásek-jako na boky,vysoké boty a není co řešit 🙂 nezapomen tady v pátek hodit fotečky,at se můžu kochat,ju?já pak až ve středu,pokud budou i fotky od kamaráda,tak je tady taky hodím....necháváš si ted udělat foto 3D?já nevím,ten kamarád to na svém udělat nemůže,nemá na to tak dobré rozlišení,ale říkal mi,že si to máme teda zaplatit u mého gyndaře - prej to stojí ta to....u nás to stojí 500 a záznam 700 a screen 700.....co ty?jak to vidíš?

chrobacek
18. aug 2010

jojo dám je hned jak přijdu 🙂) moc se na to těším 🙂 o 3D mi zatím nic neřekli je to NT screening takže se budou asi spíš věnovat tomu jestli je mimino OK a ne že matka praštěná chce 3D fotky 🙂)) no uvidíme... jinak holce co je stejně jako tj. v podstatě o týden od tebe už řekli ted pohlaví 🙂

jancica74
18. aug 2010

@chrobacek a ta holka jsi asi ty,že? 🙂 no já si právě myslím,že NT screening je taky o tom,že to dokonale pozorují,tu nosní kůstku atd - proto si myslím,že je pro ně jednodušší udelat stop na UTZ a nafotili to,než to znova hledat....podívej budeš tam o nějaký den dříve,tak mi to pak vše vylíčíš, určitě ti řeknou co a jak 😀

chrobacek
18. aug 2010

nene jiná xovička na tématu porod únor-březen 2011 🙂 😉

jancica74
19. aug 2010

@chrobacek nazdar chrobi,jj holka už jsem to našla - ty brdo koukala jsem teda 🙂 no já si myslím,že nám to řeknou až okolo 20 týdne - já to teda vědět chci - at vím co nakupovat,už bych i něco koupila,ale mají to rozdělené na kluky a na holčičky a těch neutrálních věcí moc není....ale už mám kolíbku - je na bateriie - pro úplně narozené dětičky asi do 6 měsíců - má to 3 rychlosti houpání a hraje tam i hudba a nebo zvuky moře atd....vypadá to jako autosedačka s hrazdičkou....

awe
19. aug 2010

babulky, nemate niektora spravy od afriky? neozvala sa, v utorok mala mat kontrolny ultrazvuk 😕

petronela82
19. aug 2010

@awe - ahojky - taky si o ní dělám starosti, psala jsem ji i IP a neozvala se, většinou my vždy (alespoň na IP) odpověděla obratem - snad je vše v pořádku a brzy se ozve

jancica74
19. aug 2010

@petronela82
@awe ne ani mě se neozvala ☹

awe
19. aug 2010

@petronela82
@jancica74 , kocky, dufajme, ze sa ozve s dobrymi spravami.

chrobacek
19. aug 2010

@jancica74 hod do alba 🙂

awe
19. aug 2010

@jancica74 to je pravda, ze fotecky do toho 12 tt su najkrajsie, potom uz nie je vidiet cele telicko na fotke, nam to uz doki kuskuje. Babenko je uz potom prilis velke a aj sa velmi pohybuje.

petronela82
19. aug 2010

holky já už chci taky nějakou fotečku, to čekání je ubíjející, strašně se to vleče a ta nejistota mi moc nepřidává, já se toho příštího pátku snad nedočkám ☹

jancica74
19. aug 2010

@awe 🙂 snad ve středu nějaké budou - tak je hodím do albíčka 🙂

jancica74
19. aug 2010

@petronela82 dočkáš,ale chápu tě - taky jsem se nemohla dočkati 🙂

jancica74
19. aug 2010

@awe ty nemáš v albíčku fotky?nebo nám tady nejdou otevříz?jéééé a koukám,že budeš mít princeznu 😀 já chci takýýýýýýýýý 😵 😵

awe
19. aug 2010

@petronela82 neboj, dockas sa, mne sa cely prvy trimester vliekol, ale teraz nestiham pozerat, ako mi pribudaju tyzdne 😉

@jancica74 ja nemam albumcek, ano, vyzera to tak, ze budeme mat princeznicku 😉

petronela82
19. aug 2010

@awe - zkus se nějak poprat s tou technikou a hoď nám nějaké fotečky do alba - jo a holčičku bych tky asi raději než kluka

chrobacek
19. aug 2010

@jancica74 jo tak to vypadá hodně dobře 🙂

78marcela
19. aug 2010

Ahoj holky, jsem zpět z centra. Tak jdu v září na další pokus, dnes vysadit prášky a jak přijde menses, zase začít. Nafasovala jsem navíc prednison, anopyrin, k tomu normálně utroš a estrofem. K tomu ještě listovku v nějakých tabletách na F. Pokud to nevyjde, tak pak pauza...

awe
19. aug 2010

@78marcela je mi to luto, ale neboj v septembri to vyjde 😉

78marcela
19. aug 2010

@awe Já už tomu nevěřím.

awe
19. aug 2010

@78marcela ja viem, ze to je tazke, ale praveze musis verit, lebo to je tiez cast uspechu, budem ti silno drzat palce a urcite aj ostatne kocky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre