Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

78marcela
19. aug 2010

@awe Jsi moc hodná. Já myslela, že ted po lázních, to vyjde...a nic. Tak už si ani nemyslím, že by to přítšě mělo vyjít. No, do třetice, to alespoň zkusím, abych si to pak nevyčítala, ale stejně nemyslím, že to klapne.

awe
19. aug 2010

@78marcela kolko mas este snehuliacikov?

78marcela
19. aug 2010

@awe Mám ještě 11 zamražených embrýsků...myslela jsem si (naivně), že to budeme mít do zásoby ještě na druhé mimčo...

awe
19. aug 2010

@78marcela vsak 11 je krasne cislo, my sme mali iba jedneho, to budes mat aj na surodenca 😉

78marcela
19. aug 2010

@awe To nevím...ubývají. Měla jsem po OPU 33 vajíček, oplodnilo se jich 29, z toho vytřídili 15 nejlepších, čtyři úplně nejlepší se stejně nechytli, tak 11 zbývá, ale ty už prý nějsou tak dobrý jak ty první, i když jsou to všechno blastocysty.

awe
19. aug 2010

@78marcela aj mne zmrazli z troch vajicok jedno, ktore bolo z tych troch podla nich najhorsie a vidis, prave tu balstocystu mi transferovali a uz sme v 18tt 🙂

awe
19. aug 2010

@78marcela z tych prvych dvoch po ET som tiez bola tehu, zial to nedopadlo dobre 😔

jani2
19. aug 2010

@78marcela - ja som mala tiež dosť mrazáčikov, zadaril sa až 3.KET a aj to len do 9tt 😢 . Ešte tam mám 8 snehuliačikov a tiež si niekedy vravím, či aspoň z jedného ešte niečo bude! 😒 Ale doktor v CAR ma stále utešuje, že nech som rada, že ich je toľko, že skôr, či neskôr sa určite zadarí....tak verím! 😉

78marcela
20. aug 2010

@awe Když tak nad tím přemýšlím, tak ségře se taky zadařil třetí KET, tzn ten nejhorší zbyteček, co tam měla...tak třeba se vážně zadaří. Včera jsem byla skleslá a smutná, dneska už je líp.

@jani2 Musíme věřit, viď, nic jiného se dělat nedá.

jancica74
20. aug 2010

@chrobacek hodně štěstíčka na dnešním velkém UTZ - pak napiš co a jak a fotečky 🙂 🙂

jancica74
20. aug 2010

@78marcela já si nemyslím,že Ket jsou ty nejhorší - já jich měla 14 oplodnilo se 13,do blastocyst nechali dojít 3,ten zbytek mi zamrazila byli všechny 4b,blastocysty nevyšly a zmrzlíci ano 🙂 tak mysli pozitivně holka,vyjde to,neboj....já byla na Ketu 3x a vidíš 🙂 hlavu vzhůru... 😵

chrobacek
20. aug 2010

ahoj ahoj ahoj děkujůůů moc už se nemůžu dočkat 🙂

jancica74
20. aug 2010

@chrobacek v kolik tam máš být?

chrobacek
20. aug 2010

12,45 😉

jancica74
20. aug 2010

@chrobacek už ted jsem nadržená 😵

chrobacek
20. aug 2010

už jsou tam 🙂 a jsou v pořádku fotky v albu

jancica74
20. aug 2010

@chrobacek chrobi ti jsou krásní - dokonalé fotečky 😵 😵 ukázkové miminka 😀 tak zítra hlásíš rodičům zprávičky?co na to manža?

chrobacek
20. aug 2010

máme ještě 3D ale tam jsou jak ET 🙂 a jednu společnou ale nejsou dobře vidět protože každé je otočené jiným směrem 🙂 manže no co? aby jsme šťastní že jdou v pořádku a bylo to moc hezké pokoukáníčko jak se mrskaly, rodičům v neděli už mám fotky vytisklé a nachystané rámečky 🙂)))

petronela82
20. aug 2010

@chrobacek - fotečky jsou nádherné - hoď nám se ještě ufonky z 3D - ještě jednou veliká gratulace

okcelok
21. aug 2010

aoj holky,tak mě už konečně začína menses,takže se začneme pomalu chystat na KET! Už se nemůžu dočkat! 🙂 🙂

okcelok
21. aug 2010

@chrobacek moc Vám oběma gratuluji,je to super!Jsou krásní,prďolci malí!! 😉 🙂

okcelok
21. aug 2010

@petronela82 ahojky,tak jakpak se jako těhulka cítíš? Chodíš do práce anebo si užíváš těhotenských radostí doma?? 😉 😉

petrita83
21. aug 2010

@okcelok hurá, hurá hurá 😀 😀 nějak to hrozně rychle uteklo, ne? no tak to bychom zas na ty // mohly čekat skoro spolu 😀

petronela82
21. aug 2010

@okcelok - ahojky - vůbec si nepřipadám nějak vyjímečně - těhotně - až mě to znervozňuje => žádně těhu příznaky nepociťuju - ale snad vše bude O.K. - v pátek se uvidí - už se nemůžu dočkat

okcelok
21. aug 2010

@petrita83 Co Ty tady?! Jsem se lekla,kde jsem já!! 😀 😀 😀 To by jsme mohli spolu vozit!!! 😀 😀 😀

okcelok
21. aug 2010

@petronela82 Poprvé ho nebo ji vlastně uvidíš,že?!To bude dojetí a slziček! 🙂 🙂 Kamarádka za celou dobu těhotenství zvracela jen jednou a taky nic neměla,žádné příznaky a čeká zdravá dvojčátka,tak neboj!!

okcelok
21. aug 2010

@petrita83 no dnes jsem 21DC 😀

okcelok
21. aug 2010

@petrita83 chápeš,jak to myslím,že?!Jsem to napsala blbě. 😝 😝 😝

petrita83
22. aug 2010

@okcelok jsem tě tu načapala 😀 ale dobře už padám to své sekce 😀

petronela82
22. aug 2010

@okcelok - už vidět tu bublinku byl neuvěřitelný zážitek, ale pátku se fakt nemůžu dočkat, až uvidím tu naší fazolku a jak ji bije srdíčku - hlavně aby bylo vše O.k.

Teda dnes je vedro - na padnutí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre