• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

16. mája 2017 
@78marcela A Ty tomu začni taky věčit,budeme spolu těhule!!!!!!!!!!
25. aug 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok jj já vím :slight_smile:
25. aug 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 jo a gratulace ke špičkovým výsledkům! :slight_smile: :slight_smile:
25. aug 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok děkuji moc,byla jsem vystrašená - neboj budeš taky,asi se ted budu bát až do konce těhotenství :confused: už se těšíš na transfér,KOLIK TI JICH VLOŽÍ?
25. aug 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 vystrašená teď budeš až do konce života,jsi matka!!!Ale Ty už to znáš! :grinning: Hlavně zdraví je nejdůležitější!!
Já se těším moc,máme ale jen jednoho ledňáčka,tak třeba se nám jěště rozdvojí a budou to dvojčátka,chtěli by jsme! :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok jééé,tak pokud to chcete,tak se to možná rozdvojí :slight_smile: :slight_smile: kdy máš ten transfér? to je tvůj 1 KET?
25. aug 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 bylo by to super! Stejně jako Marcelka,buď 9 nebo 10.září. Jo,je,mám za sebou dvě neúspěšné IVF,takže tomuhle věřím na 100%!!!
25. aug 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 supr jak jinak :wink: :wink: :wink:
25. aug 2010 o 10:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok jéé tak to budete čekat spolu - tak jako já a chrobáček....vyjde to - musííííí :dizzy_face:
25. aug 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 a pak se budeme po vás dvou i opičit a otěhulkujeme!!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek jinak super - bříško roste a až na ranní nevolnosti to jde :slight_smile: manža byl nadšený - vše nám ukázal a spočítal co mohl,má to vše v pořádku - ještě ta krev a budu prozatím v klídku...říkal mi,že mi asi zavolají z genetiky - kvůli věku,tak uvidíme....co ty?rostete?
25. aug 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok tak jsem to myslela :slight_smile: ve dvou se to lépe táhne :dizzy_face:
25. aug 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 přesně tak! Zvládneme to!!! :wink:
25. aug 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok a ty bereš taky ten prednison,že?a předtím jsi jej taky užívala?mě teda moc dobře nedělal,ale na druhé straně to zabralo - tak jsem ráda,konečně po těch letech :grinning:
25. aug 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 no já jdu dnes do poradny tak snad obdržím konečně průkajdu a ráno jsem vlezla na váhu a asi mám první kilčo nahoře :slight_smile:)) tak asi rosteme :slight_smile: teda já určitě :grinning:
25. aug 2010 o 11:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 já ho právě beru až teď,předtím jsem o něm vůbec nevěděla!!!Já se totiř spoustu věcí a rad dozvídám tady na koníkovi a ne o doktorů!!Ale snad mi taky pomůže! Mě zatím nic nedělá.
25. aug 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek ty jí ještě nemáš?aha,tak já ano.....já už v ní mám i zapsáno kilo nahoru :grinning: to neva - to je brnkačka :grinning:
jen mám stále nízký tlak - tak mě budou více hlídat :wink: jinak bříško teda koukám jak blázen - to mi teda jede,ptala jsem se jej,zda je to normální - řekl,že vzhledem k tomu,že je to mé 3 těhotenství - je to úpně v pořádku - miminko a děloha už má břišní stěnu povolenou,takže rychleji roste,elastitida kůže je taky gumovější a né tak pevná jako u prvorodiček :confused:
Ale zamaskovat to ještě jde,ale večer jsem vorvan :slight_smile: :slight_smile:
25. aug 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok já ho taky dostala až ted na poslední KET - tak se vyplatil,no já po něm něco nabrala a byla jsem v obličeji jak měsíček - ale je fakt,že už to opadlo,tak jsem ráda,bála jsem se,že mi to zůstane,já brala 5 mg 2xdenně a ty?
25. aug 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 já beru jen jednu tabletu denně. Ale taky do něj vkládám naděje!
25. aug 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok tak tahle přesně jsem doufala i já - to je dobré znamení :grinning:
25. aug 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 jo moje ségra je o tři týdny mín těhotná a má břicho větší jak já, protože je to její druhé těhu :slight_smile:.... já taky furt maskuju, ale večer mám pěkně doma vyvaleno :slight_smile:) a nafouknuto :slight_smile:
jo průkazku mi ještě nedali protože jsem byla pouze na utz a holt to dělají až v poradně tj. dnes :slight_smile:
25. aug 2010 o 11:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: už aby to bylo,to čekání mě zabijí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek tak to jsi mě uklidnila nejsem vorvan sama :slight_smile: a můj muž ten nerad vidí,že to bříško zatahuji,vždycky brblá,že chudáčka utlačuju a jak by prý bylo mě :astonished: tak ho vyvalím vždy večer a on je spokojený :grinning: a to nemluvím jaká mám prsa - to je nadšený ještě více :slight_smile: z mých nulek pomalu 3 :astonished: :astonished: ještě pořád nesexujem,jsem se na to zapomněla zeptat :confused: měla jsem to ještě z caru zakázané a ted nevím,tak babo rad :grinning:
25. aug 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok už to máš za pár a ten prednison taky potřebuje čas :wink:
25. aug 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 no já ho beru od 18.8, tak snad to není málo :confused:
25. aug 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to teda nejsi sama večer mám opravdu krásné pevné těhubřicho :slight_smile:)) sexovat určitě můžete :wink:
25. aug 2010 o 11:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok já ho brala necelý měsíc a vyšlo to :slight_smile:
25. aug 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrobacek uvidíme - nějak mě to nechybí :grinning: tak pak pisni jaká byla poradna,ju? :slight_smile:
25. aug 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancica74 no mě to taky vychází na nějaké 3 týdny,tak snad! :grinning: :grinning: už musím jít něco dělat,tak zatím papa a díky moc :wink: :wink: :wink:
25. aug 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok nemáš zač a zase se ozvi,pa :dizzy_face:
25. aug 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok