Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

andous
25. aug 2010

@okcelok Možná na tom něco pravdy bude 🙂 Já taky věřím že to prostě klapne a i s tím pocitem každý den usínám.Prostě jsem o tom přesvědčená a pořád se tím ujištuju že tentokrát je to tutovka.Jsem fakt jak blázen 😀 A ono to asi jinak ani nejde aby se člověk uklidnil tak si prostě bude říkat ted je to naposled a povede se to.Tak že za cca měsíc si tady budem už povídat o těhotenských nevolnostech atd.To bude super už se těším 😀 😀

okcelok
25. aug 2010

@andous ani mě nemluv,já už se nemůžu dočkat!!! 😀 😀 Zvracení,nechutenství,nálady,jejda,toho bude!!! 😀 😀 😀 Musíme do toho tak jít,jinak se budeme pořád trápit,protože si budeme říkat,že se nám to nikdy nepovede a ono by se to opravdu nepovedlo!!!! Fakt to tak funguje!!A blázni nejsme,prostě něco moc chceme a věříme tomu na milion procent! 😀 😉

andous
25. aug 2010

@okcelok To je taková paráda že mi někdo rozumí jak to myslím 🙂 Jsem fakt ráda že s tebou o tom mužu debatit.Aspon si nepřipadám jak pako,který každý večer před spaním na to stále myslí a říká si do kola že to vyjde a podobně.Asi člověk jak říkáš musí myslet vážně pozitivně.A a pak se to tepr začně dařit.Já jsem teda většinou to mu nevěřila a taky se nepovedlo ☹ Dokážeš člověka fakt povzbudit a ještě víc utvrdit v tom čemu věří.Děkuju.Tak že vzhuru do boje 😀 😀 A at máme brzo už v bříškách ty naše miminka.Který už tam zustanou až do 40tt. 🙂 🙂

theresa
25. aug 2010

Ahoj Holky, už jedno miminko máme po IVF a od porodu jsme nechávali všemu volný průběh a po dvou letech jsem neotěhotněla a přemýšlíme o tom jít na KET, bohůžel mám jenom jedno zmražené embryo. Je to hodně malá šance? Kolik asi tak stojí KET?

okcelok
25. aug 2010

@andous 🙂 🙂 🙂 vůbec nemáš zač! Musíme se k tomu tak stavět,děláme to nejlepší,co pro naše ledňáčky můžeme udělat a to je pozitivní myšlení a víra v ten nejkrásnější konec,jakej to může mít!!!!! 😀 😀
Jsem taky ráda,že tento web existuje a můžeme tady mluvit o všem a všichni tady nám všem rozumí!!!
Já už dostávám sms,že je mu tam zima a chce za náma!!! 😀 No nejraději bych mu už vyhověla! Ale je chytrej,ví,že musí počkat!!

andous
25. aug 2010

@okcelok tak já pádím do peřin nebot ráno vstávám do rachoty. 😠 Tak dobrou a zítra sem zase juknu 🙂

okcelok
25. aug 2010

@theresa Aoj,my máme taky jen jednoho mražáčka a jdeme do toho,není co ztratit!Nám to totiž vyjde. Za KET platíme 5000 kč,ale nevíme,kolik za zamražení.

okcelok
25. aug 2010

@andous jasně,papa a dobrou 😉

okcelok
25. aug 2010

theresa prostě to musí vyjít,není jiná možnost! 😀 😀

andous
25. aug 2010

@okcelok Jo jo musí tam ještě ty naše prdolky chvilku vydržet....ale pak to bude už poslední cesta kam poputujou a pak už je bude hřát jem mámina náruč 🙂 Tak když tak zítra papa Jo a hlavně pozitivní myšlení 😀 😀 😀

okcelok
25. aug 2010

@andous samá pozitiva a jistoty!!!!!! 😀 😀 😀 😀

78marcela
26. aug 2010

@okcelok
@andous
Tak jsem si vás tady holky přečetla a něco z té vaší pozitivní energie na mě taky došlo, protože se tu hned po ránu culím jak jojo a říkám si, ono to snad fakt vyjde...už se těším, až mi je tam dají, budu si je hýčkat...
A taky ten prednison a anopyrin a femibion třeba pomůžou a taky mi teď v lékárně řekla jedna slečna, že všechny tabletky se musí brát úplně přesně, to mipředtím nikdo neřekl, takže jsem si je brala, jak jsem si na ně vzpomněla, třeba jednou ráno jsem vstávala v šest, jednou v devět, a tak jsem si je brala po probuzení, jak to prostě vyšlo. Teď mám nastaveného mobila a beru si je úplně přesně, tak třeba to taky pomůže, že jo...

agamka38
26. aug 2010

Ahoj holky,čtu si tu Vaši diskuzi a nedá mi to nenapsat.My na tom byli stejně.Jedno dítě odrostlejší a moc chtěli další a bohužel se nedařilo.Podstoupili jsme IVF,úspěšně,byla jsem těhotná,ale v 8.týdnu potratila.Nebudu popisovat jak hrozně mi bylo...Po 7. měsících jsem byla na KETu,a teď tu na mě smějou dvě sluníčka.Já prostě věřím tomu,že ty děti nějak víc vydrží.Tak Vám všem moc a moc přeju ať to vyjde. 🙂 🙂 🙂

okcelok
26. aug 2010

@agamka38 ahojky,tak přesně takový příběh jsme tady všechny potrřebovaly slyšet!! 🙂 🙂 Moc Ti děkujeme a blahopřejeme k tak početné rodince!!! 😀 😀

okcelok
26. aug 2010

@78marcela konečně slova,která chci slyšet!!!Dobrá,jdu si taky nastavit mobil na stejnou hodinu!! 😀 😝

78marcela
26. aug 2010

@okcelok Jojo, to je dobře, at to je vždy ve stejnou hodinu. Kdoví, třeba to taky zabere..a já věřím, že jo.. 😀 😀 😀

okcelok
26. aug 2010

@78marcela no přesně moje slova!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maahuliena
26. aug 2010

baby, neviete ako dopadla afrika??? ☹ dlho sa neozvala... 😒

petronela82
26. aug 2010

@maahuliena - o africe tady nikdo nic neví, vůbec se od milé kontroly (minulé úterý) neozvala, psala jsem i i IP, a nic - snad je vše O.K. a není v nemocnici - taky na ní myslím

maahuliena
26. aug 2010

@petronela82 no ved ani mne sa neozvala, pisala som IP... snad sa má dobre.. 😔

andous
26. aug 2010

Ahojky holky tak vás tady dočítám a koukám jak se tady ta pozitivní energie teda rozjela tak to je fakt super!!!! 🙂 Marcelko neboj tobě to taky na 100% vyjde to je jasná věc 😀 😀 Prostě září bude megaplodné jak psala okcelok 😀 😀 😀

okcelok
26. aug 2010

@andous svatá pravda,Kelišová!!!! 😀 😀 😀 😀

andous
26. aug 2010

@okcelok tak,tak velebnosti 😀 😀

andous
27. aug 2010

Ahojky holky jste tu nějaká??

okcelok
28. aug 2010

@andous včera byl nabitý den,tak čauky dneska! 🙂

andous
29. aug 2010

Ahojky holky tak jakej byl víkend??U nás včera rodinná oslava tak jsem něměla čas písat.Zítra jedu na ten ultrazvuk tak jsem zvědavá jak to dopadne snad to bude ok.Zítra vám dám vědět jak to dopadlo 🙂

okcelok
30. aug 2010

@andous ahojky,tak jak dopadl UTZ!!?? U nás byla rodinná oslava v sobotu,50 tchána,takže mazec!!! Já nepila,tak jsem dělala taxikáře,ale bylo to super. Já jdu na UTZ ve čtvrtek,už se nemůžu dočkat!!!

andous
30. aug 2010

@okcelok Ahojky tak to jsi to měla taky veselý 🙂 Jinak dnešní UTZ zatím nic 😒 Ve středu tam musím znovu nebot sliznice je prý ok ale folikul je zatím malej na píchnutí pregnylu má jen 13mm tak že uvidíme ve středu.Ani nevím kolik by měl ten folík správně mít.Nevíš ty???Já už se z toho poseru to je pokaždý něco ach jo.

okcelok
30. aug 2010

@andous tak v tomhle Ti neporadím,já tohle nikdy neřešila.Tak ať to ve středu dopadne dobře!! 😉

andous
30. aug 2010

@okcelok To neva.Taky doufám že už to ve středu dopadne a budu moct jít dál 🙂 Já se k tomu transferu snad nějak dopracuju 🙂 To by bylo aby nebylo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre