Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

andous
30. aug 2010

@okcelok Tak uvidíš jak se ti bude chtít až budeš mít bobíska u sebe 🙂 třeba ti to nedá a přeci jenom testneš 🙂

andous
30. aug 2010

@maahuliena já taky testovala skoro pořád 😀 připadala jsem si jako blázen 😀 ale jsem toho názoru že je to lepší to vědět o trochu dřív než z té krve nebo spíš z toho telefonátu aspon jsem s tím už trochu srovnaná.Tak že ted už se taky těším jak budu mít na testu //a my všechny na něm budeme mít krásné // to bude dětiček 🙂 🙂

andous
30. aug 2010

@maahuliena ty jo to teda koukám že 10den po Ket už jsi měla //když byli jen 4bunkové pěkný bojovníci 🙂 🙂

maahuliena
30. aug 2010

@andous hej, ale boli to slabulinke paličky... pravdepodobne sa zahniezdili okolo 8-9dna po KET.. lebo to som citila aj krče.. ale teda aj ma vydesili.. poriadne kolajničky prišli až neskôr.. idem hodiť foto do albumu mamatestov.. tie vrchne su na 10den.. a potom sa testovalo každy den až do krvičky 😉

andous
30. aug 2010

Takk hlavní je že tam byli 🙂 A vše dopadlo dobře 🙂 Já taky vždy plašila když mě začalo bolet břicho to byli vždy nervy hruza 😒 Tak ted jsem na to fakt zvědavá 🙂 🙂

andous
30. aug 2010

@maahuliena tak jsem koukala do albíčka a krasně ty čárečky10den jsou vidět 🙂 Takový kdybych měla to by byla paráda 🙂 já už vidím jak budu testit jak blázen 😀 😀 to bude zase něco a hlavně nervy na dranc.

abig
1. sep 2010

@maahuliena Děkuji za podporu, moc. Už jsem psala doktorovi, ať zváží, jestli nenasadíme Prednison už při Ketu ...

okcelok
1. sep 2010

@abig ahojky,já mám prednison taky až teď při KETu a to jsem si ho od doktora vymohla!!!!Nikdy mě o něm nikdo nic neřekla,dozvěděla jsem se o něm tady na Koníkovi a hodně holčinám pomohl!! 😉

abig
1. sep 2010

@okcelok Ahoj, tak já jsem o něm mluvila s dr., když kroutil hlavou nad tím, že nejsem stále těhotná. Sám o něm začal mluvit společně mám pocit s heparinem. Mě jde jen o to, že se chystáme v dalším cyklu na KET a on to chce vyzkoušet až při dalším IVF, a já nechce vyhodit KET, když by mohl vyjít, že ?
Zrovna mi odepsal, že to zkusíme, ale přesně nevím, co tím myslel, pač jsem se ptala, jestli mi udělá testy před KETem a jestli bychom mohli nasadit ten Prednison .... tak snad myslel obojí ...
Uvidíme, teď mám jen problém, že manžel nemá čas, abych tam mohla zajet ... takže ještě zpracovat manžela a dr. a pak se uvidí ..

Jak dlouho tedy bereš ten Prednison ?

okcelok
1. sep 2010

@abig tak přeji hodně štěstí! Je fakt,že už to můžeš zkusit teď,ale taky záleží na tom,jak dlouho máš do KETu??!! Měla by jsi ho brát od 1DC,ale většinou tady holky píšou,že jej berou ještě tak o týden dřív. Já ho začla brát 18.8 a KET mám asi 9 nebo 10.9

abig
1. sep 2010

@okcelok Já bych ms měla dostat plus mínu 18.9., ale naposledy jsem měla 10 dní zpoždění. Zrovna se mi podařilo se objednat k dr. na 21.9., takže v září to nestihneme, což zas až tak nevadí. Čekáme už dlouho, jeden cyklus mě nezabije .... a pokud dorazí mrcha později, tak to třeba stihneme i v tom září ..

Tobě přeji hodně štěstí ! Už to máš za dveřmi ! Tfuj tfuj tfuj

okcelok
1. sep 2010

@abig anebo dorazí mrcha dřív,to se teď stalo mě,o pět dní dřív!!! 😀 Tak držím palečky,ať je tady co nejdřív!!!
Už se nemůžu dočkat,zítra máme UTZ a tam se dozvíme,kdy nám dají mimíska! 🙂

abig
1. sep 2010

@okcelok Naprosto tě chápu. Já při posledním KETu byla jak na trní. Taky mám už jen jedno embryjko ... pak už nás čeká jen 3IVF .... nechceme nic uspěchat, končíme 4 rok snažení, takže už to bereme tak, že jeden měsíc sem, druhý tam ... hlavně, že se něco děje 😀

Zítra budeš mít jistě peřinku hezky už načechranou pro miminko .... a pak pár dní a už ho budeš mít u sebe !

okcelok
1. sep 2010

@abig tak toho máte taky hodně za sebou!!Já už mám taky jen jedno ivf,tak proto strašně moc věřím teď tomu KETu!!!Je to můj první a taky určo poslední!!

okcelok
1. sep 2010

@abig dnes jsme se byli podívat na 7denního Davídka známých!Jedním slovem zázrak!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 Taky se všechny dočkáme!!!!

abig
1. sep 2010

@okcelok Určitě se dočkáme, já tomu věřím .... prostě ta cesta je holt delší ...
Já mám okolo sebe samou těhulku, naštěstí mi to nedělá nijak zle .... je fakt, že vloni v prosinci jsem se rozplakala v porodnici, když jsem se byla podívat na synovečka ... od té doby už ne ...

Je to prostě kolotoč ....

andous
1. sep 2010

Ahojky holky tak tady koukám jak tady pěkně pisánkujete 🙂 A dodáváte si sil 🙂 Tak to má být...určitě nám to ted všem vyjde to je jasná věc....Jinak muj dnešní UTZ dopadl ok 🙂 Hurá folík má 21mm a děložní sliznice přes 10 tak že paráda 🙂 Dnes ve 21.00hod pregnyl a v pondělí hurá na Ket 🙂 Tak že mám radost že je to vše v poho.Ted ještě přežít tu hnusnou injekci,která mě tak bolí a pak už se budu jen těšit 🙂

okcelok
1. sep 2010

@andous no tak to gratulujeme a držíme palce!!!!Tentokrát to dopadne na jedničku!!! 😀

okcelok
1. sep 2010

@abig já mám teď taky období těhulek,ale netrápí mě to,vím,že i já budu jednou máma!!!Přesně jak říkáš,jen ta cesta je delší!

abig
1. sep 2010

@andous Tak já se přidávám a přeji štěstí a už jen a jen úsměv na rtech.

abig
1. sep 2010

@okcelok Vypadá to, že se tvoje cesta už blíží ke konci !!!

okcelok
1. sep 2010

@abig no huráááá!!! My se teda nikdy nesnažili,protože já nemám ani jeden vejcovod a levý vaječník,ale můžu Ti říct,že mě kolikrát napadlo,jestli třeba doktoři nezapoměli někde zašít nějakou skulinku a já bych otěhotněla přirozeně! Taky TT jsem si dělala,když se mi třeba zpozdila mrcha,jelikož jsem nikdy nebrala antikoncepci!!Ale bohužel mě zašili na jedničku!! 😝 11 let a nic! Dobrá práce doktorů!

andous
1. sep 2010

Holky děkuju moc i já vám držím palečky
co palečky celý pěsti aby nám to všem už konečně vyšlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nevíte co je s Marcelkou??Že ani nepísne co a jak.....

okcelok
1. sep 2010

@andous vyjde a brzo.... 😉 😉 😉 . Marcelka má v pátek UTZ,tak je možná ještě na nějakém výletě na kole! 🙂

andous
2. sep 2010

@okcelok ,Ahojky tak jak ti dopadl dnešní UTZ??Jsem jak ne trní co napíšeš....Doufám že je vše v pořádku a máš už termín Ketíku 🙂

okcelok
2. sep 2010

@andous ahojky,no dopadl dobře,doktorka říkala,že mám krásně nachystaný domeček a ve čtvrtek mi dají mimčo zpátky!!Neměla jsem teda ani jedno vajíčko,ale říkala,že už můžu mít ale po ovulaci.

maahuliena
2. sep 2010

@andous super. Tak nech je KET uspešný 😵 😵

andous
2. sep 2010

@okcelok Tak to moc gratuluju to je super!!!!!! 🙂 Už aby jsme ty prdolky naše měli u sebe 🙂 A za 9 měsícu si je konečně pochováme 🙂 🙂

andous
2. sep 2010

@maahuliena Děkuji moc 🙂 🙂 On určitě uspěšný bude 🙂 🙂

okcelok
2. sep 2010

@andous a taky bude řevu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 Díky,oběma nám to klapne!!!!! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre