Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

okcelok
4. sep 2010

Holky,poradíte mi prosím,jak dlouho se čeká na výsledek po KETu? Je to stejné jako u ET???

elana
4. sep 2010

je to víceméně stejné...já měla 9.dpET i 9.dpKET už pozitivní test, po KETu i silněji. Měla jsem 5denní blasty pokaždé.

okcelok
4. sep 2010

Díky,my máme bohužel jen jednoho ledňáčka,ale šel do chladu po 6denní kutivaci,je taky blastička! 😉

christim
5. sep 2010

ahoj, náhodou jsem na netu narazila na koníka. Plánuji jít na KET - bohužel ještě nemám zkušenosti. Měli jsme jednou IVF s transferem ) na zamražení nic nebylo. pak byl 2. IVF s transferem bez úspěchu a teď máme ještě 2 blastocysty zamražený... Nevíte, jak je to s těmi embryi po rozmražení? Jestli třeba není jejich kvalita horší než před zamražením...... 😨 jaká je úspěšnost? dík 😅

christim
5. sep 2010

jo a holky, v CAR něco mluvili o lécích Estrofem, Pregnyl, Agolutin - k čemu jsou dobré? Pak samozřejmě utrogestan, ale ten už znám.... 😅 dík

rozinka007
6. sep 2010

ahojky holky, zdravím Vás ráda bych tu s vámi pobyla a držela palečky snažilkám také při Ketu, jsem po 3.IVF a po 2. KETu, na kterém jsem byla teď v pátek 3.9.
@christim no, kvalita je různá, je fakt, že některá embrya rozmražení nepřežijí, ale to beru, že to prostě nebyli ti praví bojovníčci, každopádně nejšetrnější, je embrya prý zamražovat ještě jako zygotky, což jsou jednodenní embr. s jadýrkama a ještě se nezačala dělit. Ale není to u všech stejné, záleží pak, jestli bylo vajíčko a spermie v pořádku.
Estrofem beru na růst sliznice, pregnyl se píchá 36h před OPU,ale při KETech se nepíchá a agolutin neznám
😒 kdy jdeš na KET?

rozinka007
6. sep 2010

@okcelok gratuluju k naplánovanému Ketíku, nevím, jestli si mě pamatuješ z diskuze IVF červenec 😉

christim
6. sep 2010

@rozinka007 KET někdy v říjnu - přesně ještě nevím. Ten Pregnyl právě vím, že se pichá před OPU. ALe pamatuji si,že Dr. o něm mluvila a až doma mě napadlo, že jsem se nezeptala - nějak mi to nedošlo. Agolutin jsem měla po punkci než jsem začala s Utrogestanem (už jsem se tu dočetla, že oboje obsahuje ten Progesteron, tak je to asi nazahájení před tím utrogestanem....)A kolikátý den cyklu jsi prosím začala s tím Estrofenem? 😨

rozinka007
6. sep 2010

@christim s estrofemem teď při obouch KETech vždy 5.DC 1-0-1. Jinak já vždy měla utrouš nebo crinone. Tak to se ti už blíží 🙂

okcelok
6. sep 2010

@rozinka007 ahojky,pamatuju a díky!!! V jaké fázi jsi teď?

rozinka007
6. sep 2010

@okcelok jsem ve fázi čekání na krev, v pátek jsem měla KET.

okcelok
6. sep 2010

@rozinka007 no to je krása,držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jedno nebo dvě mimča?

rozinka007
6. sep 2010

@okcelok stále 2, je to lepší pocit. Jedno třídenní mělo 12 buněk a to druhé dvoudenní 8 buněk, tak snad se jim u mě bude líbit 😉
takže od čtvrtka budeš ležet už se mnou 😵

okcelok
6. sep 2010

@rozinka007 tak to jsou pěkní cvaldové!! 😀 😀 😀 Přesně tak,budu jen ležet a říkat mu pohádky,protože když je sám,tak je mu smutno!!! 😉

jaja077
6. sep 2010

ahoj kočky,sledujem túto stránku už pár dní ale až teraz som sa odhodlala zaregistrovať sa a napísať.Potrebujem radu: V piatok som bola na KETe a od vtedy mám zvláštny pocit v podbrušku,také nejaké napätie 😒 .Neviem či sa mám báť alebo strachovať..

okcelok
6. sep 2010

@jaja077 ahojky,no to se neboj,to si jen dětičky milované staví obydlí!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

jaja077
6. sep 2010

@okcelok Pevne dúfam,lebo po prvom transfere po ICSI som necítila nič

rozinka007
6. sep 2010

@jaja077 jééééé, tak to jsme na tom stejně, já taky byla v pátek na KETu, to je supeeer a od čtvrtka se k nám přidá OKCELOK s pohádkama 😉 kolika buněčný a kolik embroušků a byla PK?
Ke tvé otázce, jak píše Okcelok, tak se nejspíš zavrtávají do tvé peřinky 😵 vůbec se neboj

jaja077
6. sep 2010

mala som len jedného eskimáčika 🙂 a už to bolo embrijko(6 dňové)

okcelok
6. sep 2010

@rozinka007 tak já je teda budu říkat i těm vašim prďolkům!!!Alespoň se procvičím v psaní na PC a vy ve čtení!!! 😀 😀 😀 😀

okcelok
6. sep 2010

@jaja077 my taky dostaneme 6denní blastičku!

rozinka007
6. sep 2010

@okcelok
@jaja077 tak to máte jasné - 6denní - to už budou velký mazáci
a stačí, když to řekneš tomu svýmu broučkovi a on to pak embryjštinou telepaticky pošle i těm našim 😀
jo a Jajo-kolika buněčné?

jaja077
6. sep 2010

@okcelok tak ti držím palčeky,teda nám všetkým

jaja077
6. sep 2010

@rozinka007 ten môj eskimáčik už bol blastocista,to znamená že sa pomaličky začína vytvárať embrijko a náznaky placenty

okcelok
6. sep 2010

@rozinka007 no tak jelikož ty už jsi jasná těhule,tak by telepaticky měli přenášet ti tvoje těm našim!!!! 😀 😀 Já už embyjoušsky umím a to " uuííííííí " ! Tzn. já chci k mamince!!!Takové smsky od našeho drobka dostáváme pořád!!! 😀 😀 😀 😀

rozinka007
6. sep 2010

@okcelok 😀 😀 😀 tak to já si musim sehnat slovník 😀 😀 snad jasná, ale stejně si říkám, kolik mě ještě čeká KETů 😅

okcelok
6. sep 2010

@rozinka007 no tak třeba ještě jeden,až budete chtít to druhé mimi!!!Takže už na ty jejich slovíčka potřebuješ slovník?! Se vám rychle rozmluvili! 😀 😀 😀

rozinka007
6. sep 2010

@okcelok já si s nima povídám od pátku, ale ještě mi nějak nerozumí asi😉

okcelok
6. sep 2010

@rozinka007 však oni se to časem naučí!!! 🙂

christim
6. sep 2010

@rozinka007 blíží,ale pomalu, jsem ve fázi čekání na MS 😅 , pak je čekání na KET a pak zas na těhotenský test.... 😕 Jinak utrogestan jsem brala taky 2-2-2 vaginálně... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre