Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

jaja077
7. sep 2010

@bibi24 bibi ako vieš že to nevyšlo, veď krvičku máš až vo štvrtok a do vtedy môžeš stále dúfať 🙂 , môže to dopadnúť dobre ako u okcelok kamarátky.

bibi24
7. sep 2010

@jaja077 Jaja, ja tomu neverim. Ja som realista. Kebyze tam nieco je, tam citlivy test to uz zachyti. Na co si davat falosne nadeje?

jaja077
7. sep 2010

@ibi Sú prípady keď aj krvička po 14 dňoch má neurčité výsledky ( nevedia určiť či je žena tehotná alebo nie ) tak si ťa pozvú ešte raz na vyšetrenie.. Nehádž flintu do žita 😉 🙂 Treba pozitívne myslieť 🙂 .

rozinka007
7. sep 2010

Holky je to fakt mazec na psychiku, od včerejška furt něco peču nebo vařim, to mi pak rychleji utíká. Teď jsem začala i malovat na okna 😅

okcelok
7. sep 2010

@rozinka007 To já mám pořád perfektně uklizeno!!!! 😝

rozinka007
8. sep 2010

@okcelok tak zítra si jdeš pro prďolku 😉
@jaja077 jak se dneska cít횡? Nějaké změny? Mě je úplně normálně. ☹

okcelok
8. sep 2010

@rozinka007 J,už aby tobylo,to čekání mě fakt zabijí!! 😝

78marcela
8. sep 2010

@okcelok Ahoj, už ti to uteče, zítra touto dobou už budeš hezky dvě tři hodinky těhotná...to je skvělý pomyšlení, co?

okcelok
8. sep 2010

@78marcela ani mě nemluv,už jsem to vše pro nového nájemce připravila!! 😀 😀 A Ty se přidáš v pátek a pak budeme těhulkovat spolu!!! 😉 😉 😉 😉

78marcela
8. sep 2010

@okcelok Já se snažím ještě zvýšit sliznici, jsem zvědavá, jaká v pátek bude. Nev ím nevím...už se ale těším, až si budu užívat pocitu, že jsem zase těhotná, snad to tentokrát bude trvat podstatně déle než jen do testování...pak si budeme říkat, hele, já jsem se zase zvracela, ty taky\, \já už přibrala tolik a tolik,, co ty? Už se na to děsně moc těšííííííím...

rozinka007
8. sep 2010

@78marcela jo, tak na to se hezky těší, už aby to bylo, na pátek držím palečky, ať tam je pořádná peřina 😉
@okcelok a nezapomeň si připravit pohádky 😀

okcelok
8. sep 2010

@78marcela Peřinka bude akurátní,neboj!!! 😉 To budou ty nejkrásnější starosti,jaké budeme mít!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

okcelok
8. sep 2010

@rozinka007 jj,už nějaké vymýšlím!! 😀

rozinka007
8. sep 2010

@okcelok 😀
dnes to na mě nějak dolehlo ☹

okcelok
8. sep 2010

ale prosím, Tě,vše doapdne dobře,to je tím počasím!!!
😉

okcelok
8. sep 2010

@rozinka007 nesmutni,ta zpráva byla pro tebe!

rozinka007
8. sep 2010

@okcelok děkuju ti, aspoň někdo tu je optimista, to je dobře, jen tak dál 😉 určo to teď budou ti praví bojovníčci,viď? 😵

jaja077
8. sep 2010

@rozinka007 Ahoj rozinka, ja som dnes na obed trošku na ružovo špinila no momentálne je všetko v poriadku. Dostala som taký hisák, že som hneď volala na kliniku. Zvýšili mi dávky utrogestanu a pridali mi k tomu duphaston (proti hroziacemu potratu). Ale stále mám pocity ako pred ms. Doktorka mi povedala, že také pocity môžu byť aj pri začínajúcom tehotenstve. Tak mi nič iné neostáva len dúfať a čakať 😉 .

okcelok
8. sep 2010

@rozinka007 Bohužel to bude jen jeden bojovníček,ale díky za něj!!!!!!!!!!!!!!!!!!Chodím po bytě a culím se jak blbá,jak se na něj těším!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

okcelok
8. sep 2010

@jaja077 Tak to blahopřeji,to dětičky kolaudovali nový domeček a nealko šáňo teklo proudem!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 Paní doktorka má pravdu!!!

jaja077
8. sep 2010

@okcelok Ahoj tak to pevne dúfam 🙂 , len aby som sa netešila zbytočne. Teším sa s tebou na toho jedného eskimáčika 😉 .

okcelok
8. sep 2010

@jaja077 vyjde nám to všem,já tomu věřím!!!!!!Ti vaši tam teď pořádají párty na uvítanou a ten náš demoluje kliniku mejdanem na rozloučenou!!!!!!!!!!!!Už mi "tety" píšou sms,ať si ho už odvezeme!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

jaja077
8. sep 2010

@okcelok Na zajtra ti držím palčeky 🙂 a dne si ešte uži posledný večer ako "bezdetná" 😀 😀

afrika
8. sep 2010

@petronela82 ahoj. dlho som sa neozvala-odišiel nám PC a potom aj internet. na UTZ sme mali plodový vačok. lenže hneď na druhý deň som začala krvácať a bolo po. nejdem opisovať čo som si prežila...bolo toho dosť. je to tretí potrat v 25 rokoch a cítim sa na......
moc ma mrzí, že si tiež nedopadla dobre. je mi to moc ľúto 😔 .

okcelok
8. sep 2010

@jaja077 určitě!!!Jdu juchat!!!!!!!!!!!!! 😉

jaja077
8. sep 2010

@okcelok Ok, pa pa zajtra 🙂

jaja077
9. sep 2010

@bibi24 Ahoj bibi, bola si na tej krvičke? A ako si dopadla?

bibi24
9. sep 2010

@jaja077 Ano, bola som, ale v nasom centre volaju az na druhy den vysledok. Takze az zajtra to budem vediet. Aj ked, ja to vlastne uz viem.

paja23
9. sep 2010

Ahojte, nakoukla jsem sem, protože mě čeká taky KET, snad už v dalším cyklu po výsledcích genetiky.

jaja-taky jsem po ET měla pocity, jako že jde na mě ms. A byla jsem těhotná-tak Ti přeji ať to vyjde! U mě to dopadlo špatně až v 10.týdnu:(

okcelo, marcela - ať se vám mrazáčci hezky zahnízdí. Na mě čekají dva a snad už brzy...

jaja077
9. sep 2010

@bibi24 Neviem prečo, ale ja mám taký pocit že je u teba všetko v poriadku 🙂 , ved uvidíme zajtra, budem na teba myslieť 😉 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre