• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

16. októbra 2017 
tak aj ja sa mam ok.pondelok idem do heliosu na sono.
8. sep 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dašo, bohužel jen 2, měla jsem jen 4 užitelná vejce, všechno se oplodnilo a 2 osmibuněčná zavedli a dvě zamrazili, tak snad se rozmrzne aspoň jeden sněhulák.
8. sep 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určitě se rozmrazí :wink: :slight_smile:
My jsem jich měli 7, 1 se nepovedlo minule nepovedlo.
Ted mám 2, ale tomu jednomu chyběli nějaký 2 buňky, ale prý to nevadí a na transfér to byl, no tak uvidíme.
8. sep 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daso, no oni říkaj, že se občas nějaké opozdí a pak to dožene. My zatím měli vždy všechna embryjka jedničková a nedopadlo to.

Ale musím říct, že jsem dneska měla co dělat, abych ustála, když jsem seděla na recepci, tak chodili ženký na transfery, tak mi to bylo docela líto :frowning2: Jsem hrozná. :confused:
8. sep 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to jsem nevěděla.

Míšo já vím,ale taky se dočkáš, taky si někdy říkám taková smůla a to co si ještě k tomu prožíváme :frowning2: a někomu se to povede hned.....

ale dočkáme // :wink: :slight_smile:
8. sep 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dášo, doufám, že jo :slight_smile:
8. sep 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určitě :slight_smile:

Už seto musí tady na KETU prolomit a pak jen samé těhule :grinning:
8. sep 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
počkejte, Dasa začne, bude jako první těhulinka a pak nás všechny tady nakazí.
8. sep 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky moooooc na vás budu myslet :slight_smile:
8. sep 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leny, sluničko,

Leny kéž by to tak bylo :grinning: , ještě je přede mnou sanuska, takže sanusko.... :wink:

Leny ve čt máš UTZ, vid? Se to blíží :slight_smile:

a co ty slunicko jak se máš?
8. sep 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
Daso, ve čtvrtek už půjdu na KET, když se dobře rozmrazí embryjka.
9. sep 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Leny,

no to se omlouvám, nějak jsem to přehodila :grinning: Určitě se rozmrazí :wink:

Ja jsem dneska 4 den po KET, zítra už jdu do práce, dělam v kanceláři tak to je ok. :slight_smile:
9. sep 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj všem.

Dášo, ty si tedy údernice. Já vždy po ET byla doma a po KETu budu zase. Já jsem po utroši jak bacená, většinu dne prospím.
9. sep 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.jmisa ja tak isto som bola po ketku stale domka aj teraz budem
9. sep 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,holky neuděláte někdo zase tady statistiku na přehlednost?Bylo to super a věděly jsme komu držet pěsti,kdo už to má za sebou,atd. :wink:
9. sep 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejlepší je, když si každý u sebe napíše co je nového, v jaké fázi se nachází. Já si to změním až budu po KET, abych to nezakřikla.
9. sep 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miso, kuspotko, ili5,

Míšo já jsem celkově po KET 4 dny doma( když nepočítám den KETU), dneska jdu prvně na procházku, ale zítra už jdu do práce.
Myslím že to stačí být 4 dny doma, hlavně dělam v kanceláři tak to je v pohodě. nechci zase v práci tolik chybět, to bych tam skoro vůbec nebyla:slight_smile:) Minulý měsíc jsem vlastně taky chyběla :grinning:
Tenkrát po ET, když se povedlo, tak jsem byla taky jen 4 dny doma.

Ili5 to je dobrý nápad už se nám to zase ztrácí ta přehlednost, tak já tedy začnu :grinning:
9. sep 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dáša24- 26 let, já ok, manžel špatný spermiogram, 1IVF+ICSI, kluk, ztráta 20.02.08 ve 22tt (příčina se nenašla), 1KET 5.8., 2KET 5.9.
9. sep 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ili5,1IVF+IMSI(vylepšená metoda ICSI v OV)18.12.nevyšlo,KET příští měsíc,tento nevyjde,jsem marod :frowning2: .
9. sep 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daso, taky dělám v kanclu, ale kdyby to náhodou vyšlo, tak tam už nepůjdu, zůstala bych na neschopence a klidně chybím, aspoń si uvědomí, co všechno dělám :angry: Za ten stres v práci mi to nestojí, navíc musím vstávat ve 4,45, což bych s utrošem rozhodně nevstala :grinning:
9. sep 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ili5 tak ty jsi nemocná? :frowning2: Copak ti je?

Jmišo no já vstávám v 5:45, ale v práci mám víceméně pohodu.
Minule když jsem byla těhotná, tak jsem byla doma a hrůza, neměla jsem pak už co dělat, pořád byla na pc....
takže dokud to půjde tak chci chodit do práce, takhle mi to i rychle utíka :grinning:
9. sep 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dasa.ako sa mas???a ako sa citis???
9. sep 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dáša24- 26 let, já ok, manžel špatný spermiogram, 1IVF+ICSI, kluk, ztráta 20.02.08 ve 22tt (příčina se nenašla), 1KET 5.8., 2KET 5.9.

ili5,1IVF+IMSI(vylepšená metoda ICSI v OV)18.12.nevyšlo,KET příští měsíc,tento nevyjde,jsem marod .
9. sep 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tojá se doma nenudím, furt někde lítám :grinning:
9. sep 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,tak jak se dívám,tak statistiku nedáme dokupy,co daso?Marodím nějaký bacil,něco jak salmonela,nepamatuji na ten název,je to z gebabu,nedodělané kuřecí maso říkali z hygieny.Takže nevím kdy půjdu na ket.Snad příští měsíc už budu fit
9. sep 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda míšo :grinning: , ted užchodíš do práce?

Ili, no chudinko, to je mi líto :frowning2: jak dlouho už to máš? To musíš mít nějakou dietu, vid? tak držím pěstičky at se brzo uzdravíš :wink:

Musíme počkat až se další připojí :grinning: , Míša a Kuspitka na nas zapoměly :grinning:

Kuspitko je mi fajn, zítra jdu do práce a co ty?
9. sep 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasa tak ja mam uz kus strach ale snazim sa ho potlacat
9. sep 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence, tak som sem náhodou zablúdila, tak vás chcem povzbudiť. Mali sme 1xET, 2xKET. Na ten druhý sa to podarilo a máme doma dievčatko. Zaviedli mi 2 embrijká, tuším 5 a 4-bunkové (nič moc) a vidíte vyšlo to. Dokonca som hneď po KETe išla do práce (kancelária) a asi na 5. deň som dostala nejakú virózu, tak som sa musela vyhýbať antibiotikám - mala som len lokálne na hrdlo. My sa chystáme na budúci rok na ďalšie KET, tak dúfam, že to opäť výjde. Držím vám všetkým palce!!!
9. sep 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojka dakujem ze si napisala.tak ja som bola na icsi-ivf-1ket a traz idem na posledni ket
9. sep 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuspitka, my sme mali to same, ICSI+2 KET. Hlavne sa nestresuj, psychiika je fakt dôležitá (aj keď viem, že je to ťažko). Drž sa
9. sep 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok