Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

78marcela
13. sep 2010

@jancica74 Já byla v pátek na KETu a měla jsem 6 nebo 7 denní embryjka, asi šesti.

jancica74
13. sep 2010

@lilinka81 byly 6b,zamrazovaly 4b,den jsem čekala jestli se v pořádku rozmrazí,takže ze 4 nakonec zůstaly 3 - ty mi vložili a chytlo se jedno 😀

jancica74
13. sep 2010

@78marcela takže v pátek zkusíš testit?budu držet vše i svěrače 🙂

78marcela
13. sep 2010

@jancica74 Já měla ted hatchující blastocysty a ta jedna už zrovna praskla a vylízala a hledala místečko, kam se zavrtat. Ta jedna byla pořád zatím v obalu.

78marcela
13. sep 2010

@jancica74 Jojo, ty svěrače jsou důležité. ty raději budu držet i já, abych se z toho samou radostí nepo..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jancica74
13. sep 2010

@78marcela tak to je super,ne?to máš dalekovetší šanci,hlavně mysli pozitivně,ju? 🙂

lilinka81
13. sep 2010

@jancica74 no to je super 🙂 ,to je skoro ako moji mrnusovia ,len ja mam 2ks vlozene...

jancica74
13. sep 2010

@78marcela 😀

andous
13. sep 2010

@78marcela Marcelko měla jsem je 8buněčný což mě překvapilo že tam něco na tom testu je 🙂 Asi jsou to bojovníci 🙂 Ty tam ty čárky v pátek budeš mít stoprocentně to mu věř. 🙂 Nebot jak jsem se dočetla tak ty jsi měla blastocysty vid??

lilinka81
13. sep 2010

@78marcela 😀 😀 😀

78marcela
13. sep 2010

@andous jojo, pěkné blastičky jsem měla.
jenže tyhle úplně stejné jsem měla i minule a nic z toho, no...ale pozitivně myslím, čekám dvojčecí holčičky.

jancica74
13. sep 2010

@lilinka81 taky držím pěstičky,holky musí vám to vyjít 🙂 rfičím ke svému kamarádovi na UTZ - dělá mi fotečky mimíska,pak je tady hodím - snad bude vše v pořádku,mějte se ozvu se 😉

andous
13. sep 2010

@jancica74 tak to jsi mě vlice uklidnila 🙂 Děkuji moc tak tomu věřím už stoprocentně že tam bobísci jsou.....

jancica74
13. sep 2010

@andous věř tomu mamino 😵

andous
13. sep 2010

@78marcela no tak to je krása tak to je jasný že v pátek budou ohromné dálnice 🙂 Tak to já teda nevím co čekám,hlavně že čekám 😀 😀

lilinka81
13. sep 2010

@jancica74 dakujeeme a tiez drzim palceky aby bolo vsetko o.k. 🙂 🙂 🙂

78marcela
13. sep 2010

@andous počkej, jestli taky budeš mít dvě, když se ti čárky objevily tak brzo. 8buněčný jsou kolikátý den? Že bych zkusila testit už ve čtvrtek, když jsem měla blasty?

lilinka81
13. sep 2010

@andous a citis nieco ? tusila si to ?

andous
13. sep 2010

Já fakt nevím už mě to taky napadlo jestli tam nejsou dvě 🙂 No uvidíme.Hele já si myslím že 3 nebo 4dny starý ale nejsem si jistá.Já si myslím že ve čtvrtek už by tam mohlo být něco vidět 🙂 🙂 Nebot už jsi měla pěkný mazáky 😀 😀
@78marcela

andous
13. sep 2010

@lilinka81 Citím jedině prsa a asi třetí den od transferu chodím pořád na malou.Pořád mám pocit že se mi chce čurat 🙂 Jo hrozně špatně spím.Dnes mě teda začalo pobolívat v kříži to je vždy když to mám dostat tak doufám že z toho nic nebude.Ve čtvrtek bych to měla dostat.Ale co já to určo nedostanu..... 🙂 Nebot tak jsou miminka 🙂

lilinka81
13. sep 2010

@andous drzim palceky 🙂

andous
13. sep 2010

@lilinka81 Děkuji to já tobě taky 🙂 Ajak jsi na tom ty??

78marcela
13. sep 2010

@andous Přesně tak. Tak já možná testnu už ve čtvrtek. Už chci vidět čárky, holky.Když tam nebudou, tak se ještě můžu utěšovat, že to ještě přijde. Ale ony tam budou, když čekám dvojčata, že jo🙂

andous
13. sep 2010

@78marcela tak držím vše co mám 😀 Marcelko věř že tam budou tutovně 🙂 Máš v bříšku přesně jak říkáš dvojčátka a oni ti namalujou krásný dálnice 🙂

lilinka81
13. sep 2010

@andous mne vkladali 2-3dnove a som ako marcelka od piatku po KET...Ja zatial necitim nic,iba ako keby som mala dostat mrchu,dnes ma v noci bolelo podbrusko ked som si dala utros a chodim cikat tiez casto,Prsia ma nebolia ,iba jedno 🙂 ,inak niiic ☹

katarinka13
13. sep 2010

ja by som chcela tiez testit...ale bojim sa strasne...ja som dve ciarky nikdy nevidela...ked budem cakat na krv tak sa zas zblaznim...a teraz co?ako dalej
zvedava som starsne...ale aj strachopud...musim vsetko vediet-vidiet inac neverim....

lilinka81
13. sep 2010

@katarinka13 a ktory si den?.....ja som tiez taky strachoprd a neviem ci to vyskusam skor ako 10. den 🙂

andous
13. sep 2010

@lilinka81 věř to mu že se to taky povede to je jasný.A to čurání je dobrej příznak a to ostatní u tebe přijde pozdějc.A kdy hodláš testit???

78marcela
13. sep 2010

@katarinka13 Já se taky bojím, ale jsem typ, kterej to chce hned vědět, at je to jak chce. Raději se s tím budu pomalu smiřovat, než doufat a pak na krvi slyšet blbé zprávy. Takže já to zkusím ve čtvrtek nebo v pátek a uvidím.
@andous A díky moc za naději, určitě je to tak jak říkáš.
@lilinka81 já též nic necítím, akorát včera mě tam trochu píchlo, jinak nic.

78marcela
13. sep 2010

@andous ani často nečúrám...jak se znám, tak ted budu pít jak o závod, abych chodila na záchod a měla další TĚHOTENSKEJ příznak.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre