Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

lilinka81
15. sep 2010

@7bambulik9 nie ,ved ja som v Gin five,pisala som ti ze mam s nimi tiez zlu skusenost,ale mame tam veela mrazacikov 😒 ,.....vola sa to myslim nejak Narat Plzen...a vyslo to baby vraj 35-tis. ck....

lilinka81
15. sep 2010

@78marcela aj tebe dobre ranko 🙂

andous
15. sep 2010

Dobré ráno holky... 🙂 Tak kokám jak se tady rozmohla těhotenská vlna 🙂 To je super!!!!!

andous
15. sep 2010

@rozinka007 Velikánská gratulaaaaaaaace Rozinko!!!!!Mám ohromnou radost 🙂 Neboj v pátek nám určo nahlásíš vysoké HCG!!!! 🙂

okcelok
15. sep 2010

Dobré ránko,těhotenské vlně 3x zdar!!!! 😉

lilinka81
15. sep 2010

@7bambulik9 http://www.ivf-institut.cz/Kinderwunsch/tabid/3... je stranka co mi poslala baba ktora tam bola,prestuduj si aj to a urcite sa zadari,drzim palceky 😉

derylka
15. sep 2010

Ahojte.. dlho som sa tu neukázala... ale pozerám že sa to tu začína pekne rozbiehať 😉 .. nás v piatok čaká 2.KET... tak dúfam že sa tentokrát aj na nás usmeje šťatie 🙂

babulky... všetkym tehu aj novým tehu - gratulujem, a veľa radosti z rastúceho bruška... a nám snažilkám.. pevné nervy 😉

7bambulik9
15. sep 2010

@lilinka81 tu stránku som včera pozerala 😉

okcelok
15. sep 2010

@derylka vítej v klubu snažilek a budoucích těhulek,jsi na správné adrese,tady se totiž těhotní jako o život!!!! 😉

okcelok
15. sep 2010

Holky,mrcha má termín do soboty a mě začíná pobolívat břicho,může to být i tím,že jsem třeba těhu,že jo!!!! 😲 😲 😲

derylka
15. sep 2010

@okcelok .. to je úúúplne super... teším sa s Vami 😉 ..

andous
15. sep 2010

@okcelok To být teda muže 🙂 A určitě to tím taky je to je jasná zpráva 🙂 🙂

lilinka81
15. sep 2010

@7bambulik9 pozri viac a rozhodnes sa podla ohlasov na strankach.. 😉

derylka
15. sep 2010

@okcelok .. no jasné... že môže.. 😉 ... mňa tak od druhého dňa po KET bolelo podbruško... síce nám to nevyšlo - ale to určite nebude tvoj prípad.. vidíš ako sa to tu krásne rozbehlo... takže treba znásobiť klub tehuliek 🙂

lilinka81
15. sep 2010

@okcelok nebooj si tehu a tie mrchu nedostavaju.. 😵 😵 😵 ...presne ako si napisala:tu sa tehotnie ako o zivot!! 😀

andous
15. sep 2010

@okcelok prostě si to vubec nepřipouštej nebot už jsi stejně těhu 🙂 a miminka o sobě dávají vědět a je to tím jak rostou 🙂 už se těším až nám to tady oznámíš 🙂 🙂

okcelok
15. sep 2010

Jééé,díky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Moc mě pomáháte!!! 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

andous
15. sep 2010

@okcelok tak to je jasný....podpora musí být a od toho tu jsme 🙂 🙂 Ale vážně neboj to bude dobrý....Prý je to normální na počátku těhotenství že bolí břicho jako na mrchu,je to tím jak se roztahuje děloha 🙂

okcelok
15. sep 2010

@andous teď jsi ty přesně v pozici,v jaké jsem vždy já,když se tady bavím s nějakou těhulkující čekatelkou,taky jí tohle říkám,protože to tak je.Ale znáš to,ostatním dokážu poradit a držet je a být optimistka, ale jak dojde na mě osobně,tak jsem přesný opak!!!Ale díky bohu za koníka,já se tady dozvěděla tolik věcí!!! 🙂

okcelok
15. sep 2010

@78marcela hodíš si potom do albíčka ty věci od kamarádky,ať se můžeme pokochat?! 😉 😅

maahuliena
15. sep 2010

@okcelok no mna teda pobolievalo bruško.. a dokonca som mala strašné krče!! Už som si myslela, že nam to nevyšlo...ale dopadlo to inak 😵

okcelok
15. sep 2010

@maahuliena no dívala jsem se u tebe,že ti dávali 4buněčné a jsi těhu,to musel být bojovník jako hrom!!!Moc gratuluji! No snad i ty moje křeče nevěstí nic zlého,ale spíš to dobré. Bolí mě prsa a mám večer teplotu,zkoušela jsem měřit i bazální,ale díky utrogestanu je to zkreslené,tak jsem se na to vykašlala.Už jsem fakt magor! 😝 😝

78marcela
15. sep 2010

@okcelok Jané, hodím. Už je mám přichystané a autíčku, jak přijedu, rozmístím a nafotím. Teda zatím jen ty současné, co mám, pak nafotím i ty věci, co mi bude šít na mimča, kapsáře, deky a tak...
mě zase bolí podbřišek, i když fakt je, že ted jsem tu pobíhala, jak jsem nestíhala se pobalit a na poštu a tak, tak doufám, že jsem nic nevyvedla a že se mi teda jenom roztahuje ta děloha, jak v ní holky rostou.
jinak se s vámi zatím loučím, připojím se jak se dostanu na noťas. zatím pa a pěkně těhulkujte.
Těhulkování třikrát zdar!!!

okcelok
15. sep 2010

@78marcela zdar,zdar,zdar! 😀 😀 😀 😀

andous
15. sep 2010

@okcelok já jsem taky ráda že konik je..taky jsem se dozvěděla spoustu věcí a cenných rad 🙂 Já vím že je to těžké ale pořád tomu musíme věřit přeci...a já věřím že to všem tady vyjde 🙂 🙂 Mě taky chvílema pobolívá břicho a píchá mě v něm tak ruzně tak mám taky strach ale říkám si to se jenom prdolkové ozívají že tam jsou a dělají si víc prostoru vedle sebe 🙂 člověk musí stále věřit.Naděje umírá poslední...........

okcelok
15. sep 2010

@andous přesně,jak říkáš!!!!Jen už bych chtěla,aby ta nejistota byla za mnou a já věděla,jak jsem dopadla!To čekání je vážně hrozné!!!!Předevčírem jsem čekala na zastávce na šalinu a byla tam ženská,tak asi 29 let,tak v 8 měsíci a kouřila!!!!!!!!!Bych jí normálně zabila,když jsem to viděla!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 A to jsou ty,které se jen podívají na kalhotky a otěhotní a ty,které to tak moc chtějí,tak těm to nejde!
Ale my se taky dočkáme,snad už brzy!!! 🙂 🙂 🙂

katarinka13
15. sep 2010

@rozinka007
to je krááááása...pekne si to zacala...ja som sa na test este stale neodvazila...ale dufam ze pokracujem tak pekne ako aj ty....gartula az v piatok ked to bude oficialne 😀

okcelok
15. sep 2010

@katarinka13 takže ty budeš čekat až na krev??

andous
15. sep 2010

@okcelok Já už to chi čekání mít taky za sebou je to fakt hrozný když člověk neví na čem je!!!!Neboj ono nám to uteče a pak už se budem jen radova!!!! 🙂 Jo je to hrozně nespravedlivý ten kdo si to strašně přeje tak mu to nejde a ten co děti nechce tak otěhotní jen když okolo ní projdou pánské trenky.....a ve finále to pak někde pohodí k tomu nemám pak slov a takovou zrudu bych rovnou zabila fakt.Stejně si nic jinýho nezaslouží.....

okcelok
15. sep 2010

@andous nejvíc mě vždycky naštve,že o výsledku je rozhodnuto třeba už za dva dny po KETu,ale musíme tak dlouho čekat na zveřejnění 😀 výsledku nám!!! 😀 😀 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre