Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

7bambulik9
15. sep 2010

@okcelok určite si tehu držím ti palečky. Keď mi skončí mrcha idem si poslať žiadosť aj na výpočet u Jonáša, hovorím si,že aj tak neni čo stratiť. Na koníku sa to už niekoľkým babám podarilo tak uvidím čo mi pošlú 😀 😀 😀 Krásne tehuľkovanie baby

andous
15. sep 2010

@okcelok jo tak to mě tady to štve taky....ale příroda to asi jinak vymyslet nedokázala 😠 Je to fakt šílený pořád musíme na něco čekat...ted na test pak na srdíčko atd.Ale my se dočkáme neboj 🙂

okcelok
15. sep 2010

@7bambulik9 to je ten výpočet podle data narození????

okcelok
15. sep 2010

@andous no už aby to bylo!!!!Už nás to s manželem samotné nebaví!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andous
15. sep 2010

@okcelok za chvíli to už bude!!!!! 🙂 A pak si budete říkat až prcek povyroste kdyby jsi ho vzala na chvíli babička aby jsme mohli být chvilku osamotě 😀 😀 To já si někdy říkám. Jedno dítko už mám a když zlobí jak čert tak bych chvilku odpočinku někdy uvítala 🙂 Ale jinak jsem štastná že jí mám 🙂

7bambulik9
15. sep 2010

@okcelok hej ale aj podľa hodiny a miesta narodenia. V ypočíta deň a čas styku, ktorý treba dodržať a ďalšie pokyny...malo by tam byť pohlavie a pod...stojí to 21eur...keď vieš čas narodenia ak nie je to horšie a robia len malý výpočet ten stojí menej. hovorím neni čo stratiť

andous
15. sep 2010

@7bambulik9 já jsem si tenhle výpočet taky nechala udělat a podle mě je to uplně k prdu 😠 Nebot pro nás co nemužeme otěhotnět přirozeně a musíme použít Ket a Et tak je těžké se trefit do toho datumu a času co vám na každý měsíc vypočítají....

7bambulik9
15. sep 2010

@andous aj tak to risknem. Som zvedavá čo mi príde

andous
15. sep 2010

@7bambulik9 mě teda aspon jeden termín co jsem tam měla vhodnej k otěhotnění nikdy nevycházel nebot kvuli menstruaci vždy sem ji měla jinak než oni vypočítali ☹ A píšou tam že je vhodné mít styk 12hodin před požadovaným termínem nebo respektive hodinou co je u toho napsaná...tak že mě to nepomohlo.Vubec mi to nešlo do hromady s cyklem.Ale věřím že třeba jiným to pomohlo ale myslím si že těm které mužou otěhotnět přirozeně...

andous
15. sep 2010

@7bambulik9 zkusit to mužeš pro klid duše...třeba to u tebe bude fungovat a vyjde to 🙂

7bambulik9
15. sep 2010

@andous možno je to smiešne a dosť často mi hovoria,že je to u mňa psychika. A dokonca mi bolo predpovedané,že cez umele mi to nikdy nevíde, že do 2 rokov budem tehu a prirodzene. /takže už iba rok a pol/ Po zdravotnej stránke mi nikdy nič nezistili. človek sám nevie prečo to nejde. viem,že predpovede je blbosť pre niektorých ale neva. Mne sa splnilo už 80%.

okcelok
15. sep 2010

@andous však to věřím,tchýně bydlí přes chodbu,takže dítko stejnak uslyšíme,jak hystericky řve!!!!(to bude mít po mamince) 😀 😀 😀 😀
Ale těšíme se na vše,co je s tím spojené!

okcelok
15. sep 2010

@7bambulik9 aha,no tak každopádně za zkoušku nic nedáš. Já si taky myslím,že vše kolem dítěte(myslím početí),je ovlivněno psychikou.A to hodně.Vždyť je známa spousta případů,kdy se jim nedařilo těhotnět,adoptovali si dítě a žena přišla skoro okamžitě po adopci do jiného stavu!!! Proto se taky po transférech musí pozitivně myslet!!!Ale ono se to líp říká než dělá!!! 😝 Máš svoji osobní kartářku? Já těmto věcem taky věřím.

7bambulik9
15. sep 2010

Ano mám jednu bola som tam len 2 krát ale vždy to vyšlo. Uhádla mi manžela aj ake bude manželstvo,že budeme stavať domček. Vtedy som tomu neverila. No a dnes po 2 rokoch je to realita. Pred 2 rokmi mi veštila ako prvorodeného syna potom som tam bola ale na deti som sa nepýtala. ale chystám sa tam. Sestre povedala, vraj to má súvis z mojím otcom /ktorý zomrel/ z minulosti. Vraj si to musím odplakať a potom budem mamina. Tak som zvedavá čo povie mne. môj mnžel na toto neverí no keď som ho tam premluvila nechápal ako mohla niektoré veci vedieť.

okcelok
15. sep 2010

@7bambulik9 tak to teda uhádla celkem přesně.Ono se říká,že ti řeknou věci,které ty chceš slyšet,že to ovlivňuješ podvědomím.Já to taky jednou zkusila a je pravda,že mi řekl věci,které tak jsou. Asi se musíš napřed rozloučit s jedním životem,který odešel,aby mohl přijít další život! 😉

rozinka007
15. sep 2010

tak jak se Vám těhulkovatí?
Já opět dnes testila a i když je čárka silnější, tak pořád to vidim pesimisticky. Furt se bojim a čekám, že začně slábnout jako před měsícem ☹ . A na krvi mi pak řeknou zase nízké HCG. Jak píše Marcelka, dokud asi nebudu vozit, tak snad neuvěřim, že by to mohlo vyjít. Ale je fakt, že teď při tom 2.ketu jsem nějak víc smířená, že to nevyjde, než při tom prvním. To jsem si totiž před měsícem vůbec nepřipouštěla, že by to nedopadlo, a i když tam ta čárka byla a slábla, stejně jsem furt doufala a věřila do poslední chvíle 😒 .
Jak tu píšete, život je opravdu nespravedlivej a kdyby to nějak šlo, těch 14dnů čekání obejít, asi bychom to už zkusily, ale holt příroda se obejít nedá, tak aspoň zkouší naší trpělivost 😕 a my se nedáme, takže jak píše OKCELOK-těhulkování 3x nazdááááár!!!!!!!

okcelok
15. sep 2010

@rozinka007 vůbec ničeho se neboj!!!To negativní myšlení se pak může odrazit na výsledku!!!!Opravdu,já a Tom už na tu věc uvnitř mluvíme a chováme se tak,že tam je,i když tam třeba není!!!Jsme takový,že si řekneme,že by to naše mimi ty škaredé věci,které říkáme a myslíme si o něm(že to nevyjde,že tam nebude) slyšelo a mohlo se naštvat a odejít od nás!!!Vím,jsme divní,ale nějak my to pomáhá pozitivně myslet a doufat!
Chápu,že po tom,co jste zažili před měsícem jste k tomu skeptičtí,ale naděje umírá poslední a to štěstí musí na nás jednou taky sednout!!!!!!Je fakt,že dokud to nebude v kočárku,tak tomu opravdu asi neuvěříme.Ale bát se o děti budeme celý život a tak si alespoň to těhulkování užijme a nemysleme na špatné věci.A ty těhotníš!!!

okcelok
15. sep 2010

@rozinka007 jinak čárky jsou krásné! 😉

maahuliena
15. sep 2010

@rozinka007 ale ved ta čiarka je krásna! Mysli pozitívne, aj ked chápem tvoj strach... na zle však netreba myslieť a privolávať si ho... 😔 A aké si mala predtým HCG, ked hovoriš, že bolo nízke? 😕 😕

rozinka007
15. sep 2010

@maahuliena @okcelok jste berušky, jasně pozitivně a už nijak nepřemýšlet a mluvit pokud možno embryjsky 😀
14.den po ketu jsem měla 15hcg ☹

okcelok
15. sep 2010

@rozinka007 ano maminko,tak je to dobře!!!!To mě teď napsal ten tvůj prďolka!!!! 😉

maahuliena
15. sep 2010

@rozinka007 tak tak 😉 Tak verím, že teraz už bude dosť vysoké 😵 Ten testík tomu naznačuje... pekne pohladkaj bruško.. 🙂 Tentokrát to bude uspešné!! 😉
...aj ja som to tak robila, hned ako som videla // 😉 a babatku sa to veru páči 🙂 😵
Ja som mala teraz HCG na 13den po KET tiež nižšie... len 69 jednotiek... ale potom progresivne stupalo.. 🙂

rozinka007
15. sep 2010

@maahuliena joooooooo, 69? A za jak dlouho jsi pak šla a kolik jsi měla pak?

rozinka007
15. sep 2010

@okcelok tak mu prosím řekni, ať se pěkně drží máminy sukně 😀

maahuliena
15. sep 2010

@rozinka007 na 13den 69... a za 6dní som musela na kontrolu, teda na 19den po KET bolo HCG 819 😉 U mna sa zahniezdili neskoro... asi cca 9den po KET (viem to lebo vtedy som mala silné krče...a to bolo zrejme uhniezdovanie 😉 ) 😉

rozinka007
15. sep 2010

@maahuliena ty brďo, to ti teda pěkně rychle vyskočilo, všude píšou, že to skáče za 2dny vždy o dvojnásobek a tobě snad denně, to budu klidnější a už teď jsem velice pozitivní 😀 děkuju za info

okcelok
15. sep 2010

@rozinka007 tak jsem jim poslala fax a odpověděli,že to mají v plánu celý dlouhý život!!!!Se jich prý nezbavíš!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😝

rozinka007
15. sep 2010

@okcelok 😀

maahuliena
15. sep 2010

@rozinka007 som rada, že som ťa povzbudila 😵 vieš, viera je silná... 😉

rozinka007
15. sep 2010

kočičky, dobrouuuuuuu a pořádně těhulkovat, to je rozkaz 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre