• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

16. októbra 2017 
dakujem baby velmi pekne...ale co to tu citam...a kde je pozitivne myslenie...este ma tu vystrasite..takze nikto neplace kym nema istotu-a to je rozkaz!!! :sweat_smile:
takze dnes som bola na krvy...vysledok az pondelok....no a manzel o tom stale nevie...vyzera to tak ze zatial je to len moje tajomstvo...a ani vykend nebude az taky veseli/pre neho/...manzel je este stale v rakusku...a ani sa nechysta domov/ on je kamionista/...a po telefone takato sprava sa neoznamuje...takze budem mat uplnu istotu ked mu to poviem...dufam ze sa nestane nic zle...uz ste ma vystrasili :cry:
17. sep 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka13 ty nechej toho!!!!!!!!!!!!!!!!!Nezapomeň,že já si test nedělala a Marcelka měla 25 citlivost,takže se jí tam nic ukázat nemohlo!!!!!!Ty jsi těhule a hcg bude vysoké!!!!!To musí být těžký to takhle udržet,já bych to nevydržela.Ale znám to,jsou věci,který se do telefonu neříkají.Já taky chodila s kamioňákem a ne vše jsem mu řekla.
Řekla jsi to alespoň někomu blízkému,nebo čekáš na krev?
17. sep 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok
no mamka ma nasla ako revem nad testom.../samozrejeme od statsia/...takze ona je prva....chuda moje ako som ju vystrasila...ako sa sem dava fotka?
17. sep 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka13 dole pod oknem na odpověď je přidej fotku
17. sep 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka13 tak to je hezký,že to mamča ví!!!I když s takovým šokem! :astonished: :wink:
17. sep 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já tady študuju dnešní test pořád a myslím si že ta čárka je dnes slabší než včera :frowning2: tak že začínám hysterčit :frowning2: No co co se má stát stane se....
17. sep 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok
dakujem...tak toto je moj prvy ,jediny test na 13.den
17. sep 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka13 tak to je nádhera!!! :slight_smile: Moc gratuluju to bude HCG obrovské!!!!!!!!!!!!!!!!
17. sep 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka13 tak to je teda pořádná dálnice!!!!!!Krásná!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. sep 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andous sakra,přestaňtě studovat ty testy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nechej toho,přes den je vždy slabší!!!!
17. sep 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok já vím že jsem jak pošuk :slight_smile: ale každý den když je to ok by měla sílit ne??A mě přijde pravý opak no :frowning2: No uvidíme zase zítra.
17. sep 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som strasne stastna...dufam ze aj od vas dostaneme taku fotku...inac skym si tu budem dopisovat ze ako sa mame?vsak sme mali take pekne plany ...takze to pekne dotiahnite do konca...vsak ste to tu slubovali...ked som citala tie predchydzajuce prispevky...tak ani taka dialnica nie je istota...nech je uz máj/kveten/
17. sep 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andous hoď ty testy na nástěnku!!!!!!!!!!!
17. sep 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok ráda bych je hodila ale stávkuje mi foták už jsem se o to pokoušela :angry: tak že to mužu hodit tak jedině z okna :slight_smile:
17. sep 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andous aha,tak je hoď z okna a nepozoruj!!!! :wink:
17. sep 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka13 dnes nás zachvátila malá panika,ale všechno bude dobré a budeme všechny příští rok tlačit kočárky!!!!Působí na nás hormony!!!
17. sep 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok
hned som kludnejsia
17. sep 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok asi to tak udělám už mi z toho fakt šibe :grinning: Už to nebudu řešit bud prostě bude sílit a nebo ne.Stejně i kdybych se na hlavu postavila tak to neovlivním.....Tak že asi tak nějak :slight_smile:
17. sep 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka13 já se taky nějak uklidnila,když vidím,že i zázraky se dějí a holky,které mají problémy,těhotní!!! :sweat_smile:
17. sep 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andous no vidíš,to je alespoň přístup!!!! Teď už to opravdu neovlivníš,tak jen hezky lež a odpočívej!! :slight_smile: :sunglasses:
17. sep 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je fakt...u nas je to fakt zazrak...mi sme uz ani nedufali...bude to male nas najvacsi poklad
tak zas vas opustam...idem sa napapat...a lahnut si...cakam na dalsie dobre spravy...zajtra som tu zas
17. sep 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka13 tak pěkně odpočívejte,papa :slight_smile:
17. sep 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@78marcela ved si dnes len 7den po KET :sweat_smile: 25 ti nič neukáže! Ja som to skušala tiež... 10,11den mamatest 20 ani 25 nič neukázal! Len mamatest 10.. a potom na 12 den už bolo na 20 tieň... daj tomu čas.. neverím, že by to nevyšlo... :wink: ved ak si aj mala tie "ms bolesti" určite si len drobec viacej schoval pod perinku :wink:
17. sep 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rozinka007 držím palce :slight_smile:
17. sep 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děvenky, tak jsem doma a hcg mám jen 57 :frowning2: už jsem si pobrečela a jdu do dalšího boje :frowning2:
děkuju za podporu a jdu vás dočíst
17. sep 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maahuliena co ti řekli u dr., když jsi měla těch 69? Mě řekla sestra, ať vše vysadim a začnu krvácet :unamused:
17. sep 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rozinka007 no ja nechápem, že ti to kázala vysadiť :confused: mne vtedy kazali brať dalej a isť o tych 6dní znova na krv...podla mna to 8bunkové sa neskôr zahniedilo... aj si skusala dnes urobiť tehu test či silnie? :confused: ja byť tebou... beriem ešte aspoN 2dni... urobím test(za tie 2dni) a podla testu sa zariaď...
17. sep 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok kočko, už je ti líp, četla jsem teď, že to na tebe včera nějak dolehlo :rolling_eyes: neboj, ty těhule už jsi, žádná mrcha nepřijde :wink:
17. sep 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rozinka007 tak to je mi líto rozinko hlavně se nevzdávej.....a jdi dál do boje :slight_smile: Mužu se zeptat kam chodíš do CAR???
17. sep 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do sanusu v pardubicích a
@andous
17. sep 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok