Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

78marcela
18. sep 2010

@rozinka007 Jojo, nevím jak a kde, ale chci i tak zjistit, jestli to ve Znojmě dělají a zajdu si tam hned v pondělí ráno. Vím, že kdysi, aSI PŘED DESETI LETY, TO VE zNOJMĚ dělali, ale pak to oddělení zrušili nebo přesunuli, čert ví. Přítel, když jsem mu řekla o tom implantačním krvácení, tak bere jako jasnou věc, že jsem těhotná. Jeho jistotu bych fakt chtěla mít.

katarinka13
18. sep 2010

@rozinka007
ked mas tak malo tak to este nic neznamena...niekde som citala ze na zaciatku okolo 50 je normalne...tak sa fakt nestresuj ,ber lieky nadalej a skus este raz neskor ten test...ja az pondelok budem mat vysledky...tak potom napisem ako to je

katarinka13
18. sep 2010

tak to je co som ja nasla

Guideline to hCG levels during pregnancy:

hCG levels in weeks from LMP (gestational age)* :

* 3 weeks LMP: 5 - 50 mIU/ml
* 4 weeks LMP: 5 - 426 mIU/ml
* 5 weeks LMP: 18 - 7,340 mIU/ml
* 6 weeks LMP: 1,080 - 56,500 mIU/ml
* 7 - 8 weeks LMP: 7, 650 - 229,000 mIU/ml
* 9 - 12 weeks LMP: 25,700 - 288,000 mIU/ml
* 13 - 16 weeks LMP: 13,300 - 254,000 mIU/ml
* 17 - 24 weeks LMP: 4,060 - 165,400 mIU/ml
* 25 - 40 weeks LMP: 3,640 - 117,000 mIU/ml
* Non-pregnant females: <5.0 mIU/ml
* Postmenopausal females: <9.5 mIU/ml

gejbicr
18. sep 2010

ahoj holčiny,jsem z jiné dizkuze,ale jen vám sem chci napsat,že jsem 6.9. byla na KEt..včera jsem byla 10.den a než bych se nervovala s testama,skočila jsem si na polikliniku a za 225,-kč jako samoplátce jsme si nechala vzít krev na hcg,odpolko byl výsledek-negativní☹( jen je to nejlepší a nejjistější si zaplatit za odběr než vrážet kačky do mnohdy ne uplně spolehlivých testíků...přeju vám moc štěstí na té dlouhatánské cestě za mimísky!držte se🙂)čtu si vás tady průběžně🙂)bojujte!! ale zbytečně se netrapte..za ty nervy to fakt nestojí a tu krev vám vezmou všude!

jancica74
18. sep 2010

@gejbicr ahoj Gábiku 🙂 napíšu to odpo-fičím k našim,pa

katarinka13
18. sep 2010

@78marcela
ja som sa pytala mojho gyndosa ci je normalne ze mam bolesti v podbrusku a vseliake vytoky...a ze je to v pohode...nech nie som nervozna...takze treba dufat nadalej..pondelok uvidim aj ja kolko mam hcg

78marcela
18. sep 2010

@katarinka13 ty s tou tvojí čárkou rozhodně můžeš být v klidu. Já mám čárku takovou slabší, vím, že je ještě brzy, no, ale i tak. Ty bud v klidu, tvoje čára je úplná bomba. Co manžel, už to ví nebo kdy se bude vracet?

okcelok
18. sep 2010

@rozinka007 aooj,bože,to mi je moc líto!! ☹ Už je to lepší,dnes se má rozhodnout,je totiž poslední den příchodu menses.

okcelok
18. sep 2010

@rozinka007 takže je možný,že to klaplo?Já těm hodnotám nerozumím?

okcelok
18. sep 2010

@derylka tak držíme palečky,ať jste 3v1 co nejdéle,nejlépe 9 měsíců!!! 🙂

rozinka007
18. sep 2010

@katarinka13 děkuju za ty hodnoty a pozitivnost, držim ti palečky, čárka je úplná dálnice.
@okcelok no já nevím no, 57 je nízké, ale třeba tím, že byli 2denní, tak jim to trvá déle, to si říkám jako útěchu než to ta krev rozsekne 🙄
@78marcela musíme prostě vydržet do pondělí, ráno ještě testnu

rozinka007
18. sep 2010

@okcelok beruško, drž se, mrcha nikde dneska, tak je to super 🙂

78marcela
18. sep 2010

@rozinka007 testni a dej vědět, třeba bude čárka sílit. Já byla ráno vcelku neštastná a ted zase strašně věřím..prostě musíme věřit, nic jiného dělat nemůžeme. Ráno nebudu moct ani dospat, budu snad testovat ještě v noci.

rozinka007
18. sep 2010

@78marcela já taky, velmi brzy ráno 😀 budu při tom na tebe myslet 😵

78marcela
18. sep 2010

@rozinka007 Fajn, budeme myslet, jak hezky spolu testujeme a těhotníme 😉 😉 😉 😉

rozinka007
18. sep 2010

@katarinka13 taky to jsou pro tebe nervy, viď? V pátek krev a až v pondělí vřsledky, ale ty budeš mít obří hcg. Děkuju ti za podporu, já furt doufám a modlím se, že to poroste, tak uvidíme 😕

78marcela
19. sep 2010

Tak čárka slábne a opět krvácím. A já si už včera odpoledne byla tak jistá... ☹ ☹ ☹

majka43
19. sep 2010

Tak jsem to opsala asi špatně, ale zadej si forum Ověřené a pravdivé hodnoty HCG a máš tam odkaz.

rozinka007
19. sep 2010

dobré slunéčkové ráno všeeeeeem
@majka43 děkuju ti, já to našla včera večer, já jsem tedy v té dolní hranici, no ale někdo ten dolní průměr musí dělat 😔 zítra se to rozsekne na krvi.
@78marcela ach joooo, co si to s tebou hraje, viď? Vydrž, beruško, je to mooooc těžké a porád nahoru a dolu. Já na tebe dnes myslela, testovala jsem v 5h, ale před tim jsem byla ve 2h, tak jsem se už psychicky připravovala, že to bude slabší a ono je to silnější. Takže znova nervy, už jsem se s tím začínala smiřovat a ona prostě sílí, každopádně se z toho bojím dělat nějaké závěry, může to být třeba ještě zbytkáč 😒

okcelok
19. sep 2010

@rozinka007 aooj,jsi těhu,neboju se!!!Jak dlouhou kultivaci jste měli???Mrcha nikde,ale zase přemýšlím nad tím,jestli mě to nemohl zastavit utroš. No ale minule přišla i přes utroš,tak přece by to tentokrát nebylo jinak,že jo????

rozinka007
19. sep 2010

@okcelok já si to taky říkám, když jsem při ET ve 2 I!VF nebyla těhu, tak mrcha dorazila 13den po ET, ještě den před krví, teď při 3.ivf a 1ketu, jsem měla 14den hcg 15 adyž jsem vysadila tak za 3 dny dorazila, tak se fdomnívám, že tam něco musí být, když ještě nedorazila a ty ji máš pravidelnou, ne?
no asi kolem dvou dnů stáří embryí

rozinka007
19. sep 2010

@okcelok zatim si to nechci nějak připouštět, že by se to mohlo povést teď, nějak totiž už nemám ty těhu příznaky. Akorát od včerejška strašná bolest hlavy, ale to mám asi jak se pořád trápím od té krve 😖

okcelok
19. sep 2010

@rozinka007 já se dívala do tabulky a jsi v té spodní hranici,ale jsi tam!!!!
mrchu má pravidelnou,vždy dojde nejpozději 28 den a dnes je už den po.
Hlava určo je z trápení,tak se netrap,to ti akorát škodí!!!

78marcela
19. sep 2010

@rozinka007 u tebe to vidím vcelku nadějně, když čárka sílí. 🙂
Zato já jsem dnes na dně a už jsem napsala přítelovi, že bude lepší když půjdeme od sebe, at si může najít nějakou, která mu děti dá. Já to holt asi nebudu. 😢
@okcelok tak to máš dobré, jsi těhulka. 🙂

rozinka007
19. sep 2010

@okcelok no, tak to je super, že jsi 1 den po a ona nikde. No, dnes neděle a ve čtvrtek jdeš na krev, to ti už bude jinak utíkat 😵

okcelok
19. sep 2010

@78marcela Marci,panebože,co vyšiluješ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Vždyť mohla jen odejít jedna z holčiček a ta druhá tam zůstala!!!!Kdyby s tebou přítel nechtěl být,tak asi nepodstupuje to všechno kolem IVF a odešel dřív,ne????????????????Vůbec mu nic takového nepiš,omluv se mu,že to byl jen výplod fantazie a nechcej toho!!!!!!!!!!!!!!

okcelok
19. sep 2010

@rozinka007 Jojo,snad jo. 🙂

rozinka007
19. sep 2010

@78marcela co to tady píšeš, hned na takové věci zapomeň, přítel do toho šel s tebou a určo věděl, že to bude běh na delší trať, tak ho od sebe neodháněj, když šel do boje s tebou!!!!!! Já jsem teď taky pěkně vystresovaná, ale vím, že pokud to teď zase nedopdne, že jdu ihned bojovat dál a ty se mnou!!!!!

78marcela
19. sep 2010

@okcelok to, že odešla jedna z holčiček a druhá zůstala, jsem si myslela už předtím. 6. den byla pěkně viditelná čárka, 7. den téměř nic, to jsem si myslela, že třeba jedno odešlo a druhé zůstalo. Včera mě to v tom ještě utvrdilo, když čárka byla silnější. Ale dnes je 9. den, není tam téměř nic, jen stíneček, to jasně znamená, že odchází i to druhé.

Asi mě to dostalo hodně moc, první ani druhý transfer jsem takto nebrala, pořád jsem doufala, ale tento třetí mě prostě dostal. Brečím a brečím, už nějak nemám sílu bojovat. Doktorka navíc řekla, že tento pokus bude zatím poslední a pak si mám dát pauzu na nějakou dobu. Jenže já už na to asi nemám psychicky a ani finančně, totálně jsme teď bez peněz. Už jsme za to dali kolem 35 tisíc, výsledek žádný, navíc ted ten byt a zařizování...prostě jsme vycinkaní. A já psychicky docela v háji. Teď prostě nemám sílu. kdybych tam tu čárku neobjevila, bylo by to snad v pohodě. Ale to že tam byla, už podruhé a že prostě moje tělo nedovolí tomu embryu se dál vyvíjet, to něco asi znamená.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre