Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

leny2
11. sep 2008

Ahoj holky,
tak už jsem si dopsala datum KETU, právě jsem se vrátila domů. Při rozmražování nám nepřežilo jedno embryjko, takže jsme zavedli jen jedno, jinak proběhlo vše v pořádku. Tak jdu odpočívat.

ili5
11. sep 2008

leny,tak hodně odpočívej.A kolik ti jich rozmrazili?1 stačí a můžou to být klidně dvojčátka.držím pěstičky.

mukinka
11. sep 2008

ahojte chcem sa spýtať ak idem na KET tak musím pred tým brať tabletky alebo aký je postup

ili5
11. sep 2008

mukinko,každé centru má něco jiného.Třeba v Ostravě se nic nedává,dělá se to v přirozeném cyklu.Proto jsem si nechala převést a nejen pro to,zmrzlinky do Olomouce,kde tě připraví jak se má.Myslím,že v přirozeném je menší pravděpodobnost,ale jak je vše ok,tak proč ne.Ale kdyby bylo vše ok,tak nejsme tam,kde jsme,že?Ty se chystáš kdy na KET?

macous
11. sep 2008

Která pravidla porušuje: | Zruš Magdazer - 34 let, Helios, květen IVF + ISCI, 2.6. ET-negativní, 14.7. KET-negativní, 19.8. KET- ?

Ikuska - 25 rokov, 1.IVF - jún 2007 - negativny, KET oktober 2007 - negativny, 2.IVF - jún 2008, negatívny, KET-september 2008 ??? (2 embrya)

Leny2 - 31 let, Arleta, 1 dítě, 1.IVF + ICSI, od 22.6. stimulace - krátký protokol - Merional, Synarel, Prednison, 4.7. OPU (13 vajíček), 8.7. ET (1 embryjko), 8 zamraženo, 22.7.TT - negativní, 11.9. KET, TT 25.9.

Dáša24 - 26 let, 1. IVF+ICSI říjen 07, //, porod v 6 měsíci-kluk umřel, příčina nevysvětlitelná,
1.KET srpen 08-TT negativní, 2.KET 5.9.( poslední 2 embrya)

Maska1 - 30 rokov, 1.IVF+ICSI (2 embryjká) - júl 2008 - negatívny, KET -september 2008 ??(posledné embryjko)

Myskyva - 21 let, 1.IVF červen (2embrijka) - negativní, 3 zmražené, KET září?

Slunicko552 - 29 let, 13měs. syn po 1.IVF, 3 zamraženy, KET - ? Snad leden.

mekys - 30 let, 1.IVF-ICSI-PGD březen 06 - 8tt. zamlklý potrat, KET - listopad 06., 11den test pozit., 14den negat., embryjko se dále nevyvíjelo, KET - červen 08 - negat., KET- červenec 08. pozit. uchytlo se jedno embryjko - UZ. za týden, snad vše bude OK, bojím, bojím.

Renata - 28 let, 1.IVF+ICSI - 11.11.2007- negat. (2embrya), KET- 4.4.2008- negat.(2 embrya), KET-září - ????

ili5 - 1.IVF+IMSI (vylepšená metoda ICSI v OV)18.12.nevyšlo, KET příští měsíc, tento nevyjde - jsem marod

JMisa - Pronatal, špatné spermio, 1.IVF+ICSI, 2 embryjka ET - negat., 2.IVF+ICSI, 2 embryjka ET - negat., KET až dojde mrcha, cca začátek října.

Macouš - Podolí, 1.IVF duben/08 krátký protokol puregon + orgalutran, 34 vajíček,14 embrijek, prodl. kultivace přežilo 12 emrijek, ET 1 embrijko, možnost hyperstimuláku, výsledek ET negativní, červen KET 2 embria po léčbě estrimaxem (bez ovulace) - výsledek negativní; srpen - zase Estrimax a KET 2 embria - 2/9 negativní HCG; čekám na další KET? - už jen 2 mrazáčci

macous
11. sep 2008

Ahoj holky, konečně jsem se k vám šoupla do tabulky, teď jdu udělat večeři a pak si vás pěkně dočtu 😉

jmisa
12. sep 2008

Ahoj.

Mukinko,pokud tělo funguje jak má, sliznice je OK, ovulace proběhne, není nutné před KETem nijak stimulovat. Pokud tělo samo nepracuje, jsou hormony na místě. 😉

dasa24
12. sep 2008

ahoj holky,

jak se máte?

Leny tak alespoň to jedno 😉 Hezky odpočívej at se embryjko zachytí 🙂

leny2
12. sep 2008

Magdazer - 34 let, Helios, květen IVF + ISCI, 2.6. ET-negativní, 14.7. KET-negativní, 19.8. KET- ?

Ikuska - 25 rokov, 1.IVF - jún 2007 - negativny, KET oktober 2007 - negativny, 2.IVF - jún 2008, negatívny, KET-september 2008 ??? (2 embrya)

Leny2 - 31 let, Arleta, 1 dítě, 1.IVF + ICSI, od 22.6. stimulace - krátký protokol - Merional, Synarel, Prednison, 4.7. OPU (13 vajíček), 8.7. ET (1 embryjko), 8 zamraženo, 22.7.TT - negativní, 11.9. KET, TT 25.9.

Dáša24 - 26 let, 1. IVF+ICSI říjen 07, //, porod v 6 měsíci-kluk umřel, příčina nevysvětlitelná,
1.KET srpen 08-TT negativní, 2.KET 5.9.( poslední 2 embrya)

Maska1 - 30 rokov, 1.IVF+ICSI (2 embryjká) - júl 2008 - negatívny, KET -september 2008 ??(posledné embryjko)

Myskyva - 21 let, 1.IVF červen (2embrijka) - negativní, 3 zmražené, KET září?

Slunicko552 - 29 let, 13měs. syn po 1.IVF, 3 zamraženy, KET - ? Snad leden.

mekys - 30 let, 1.IVF-ICSI-PGD březen 06 - 8tt. zamlklý potrat, KET - listopad 06., 11den test pozit., 14den negat., embryjko se dále nevyvíjelo, KET - červen 08 - negat., KET- červenec 08. pozit. uchytlo se jedno embryjko - UZ. za týden, snad vše bude OK, bojím, bojím.

Renata - 28 let, 1.IVF+ICSI - 11.11.2007- negat. (2embrya), KET- 4.4.2008- negat.(2 embrya), KET-září - ????

ili5 - 1.IVF+IMSI (vylepšená metoda ICSI v OV)18.12.nevyšlo, KET příští měsíc, tento nevyjde - jsem marod

JMisa - Pronatal, špatné spermio, 1.IVF+ICSI, 2 embryjka ET - negat., 2.IVF+ICSI, 2 embryjka ET - negat., KET až dojde mrcha, cca začátek října.

Macouš - Podolí, 1.IVF duben/08 krátký protokol puregon + orgalutran, 34 vajíček,14 embrijek, prodl. kultivace přežilo 12 emrijek, ET 1 embrijko, možnost hyperstimuláku, výsledek ET negativní, červen KET 2 embria po léčbě estrimaxem (bez ovulace) - výsledek negativní; srpen - zase Estrimax a KET 2 embria - 2/9 negativní HCG; čekám na další KET? - už jen 2 mrazáčci

Kuspitka - 23 let, Helios-Martin, IVF-ICSI - negativny, KET - negativny, 2.KET tento mesiac, moj muz mal TESE-MESE, mame darcovske spermie

leny2
12. sep 2008

Ili5 máme zamražené po dvou embryjkách, jedno se nevyvíjelo, tak jsme zavedli jenom to jedno. Byla by škoda rozmrazovat další dvě, stejně bysme všechny 3 nezaváděli.

ili5
12. sep 2008

Leny,takže když mám 4,tak mi taky rozmrazí 2 a 2 budu ještě mít na další pokus,jestli budou dobré.

leny2
12. sep 2008

Ili, nevím po kolika je máte zamražené, my je máme všechny po dvou. A vzhledem k tomu, že se chceme vyhnout dvojčátkům, tak proto další nerozmražovali a zkusili jsme opět jen jedno.

vm72
12. sep 2008

leny2 a jak je po transferu?

leny2
12. sep 2008

Věru, dobrý, je to úplně jiný než po prvním transferu, to jsem měla nafouklý a bolavý břicho, teď jsem v pohodě, občas cítím, že mě v břiše něco zaškrundá, ale to se mě honí asi střeva.

leny2
12. sep 2008

Já jsem měla včera docela frčák, než jsem jela na KET, tak mi hodinku před tím volali ze školky, že je mladýmu blbě, že si mám pro něj přijet, tak jsem mazala do školky, zavolat babičce, jestli ho tam můžu dát a aby ho pak manža vyzvedl, no dobrý, zrovna když se to nejmíň hodilo, ale to je vždycky, že se něco vytelí, však to znáš.

aliccia1
13. sep 2008

🙂 Ahoj, mohla bych se k vam pridat? 8.9.2008 nam zadvedly na embrijka- Ket. Snad to vyjde. Je to nase druhe IVF.pred tim jsme meli 4 inseminace.Vse bez uspechu.

leny2
13. sep 2008

Ahoj Aliccio,
vítej mezi námi čekatelkami na //.

ili5
13. sep 2008

Ahoj ali,kolik ti jich zavedli?a kam chodíš do centra?

aliccia1
13. sep 2008

Ahoj Leny2 a Ili5, chodim k Apolinari do Prahy.Jak jsem psala zavedly nam 2 embrijka. Vkvetnu jsem byla na OPU,ale protoze jsem mela hyperstimulacni syndrom, tam jsem nemohla jit na embryotransfer...Aprotoze byli prazdniny, a v centru nedelaj, tak jsem byla objednana az na ted.Doufam ze to vyjde. Nekde jsem cetla ze KET ma 30% uspesnost, tak jsem zvedava na nas..Zatim pa, dnes mam fofr, ale vecer, zitra tu jsem urcite.Mejte se 😉

leny2
13. sep 2008

Taky se měj, hlavně buď na sebe opatrná.

miladaspackova
13. sep 2008

ahoj holky,

já mám kočárek klasiku hit 2008 Nowalex Focus od firmy mimi-kocarky.cz a jsem strašně spokojená. Kočárek je velký, prostorný, vzdušný... Takový jsem vždy chtěla. Nikde jsem ho nemohla najít, až tady na modrém koníku jsem získala informace od Peťulky. Peťo ještě jednou dík 🙂

ili5
13. sep 2008

milado,asi sis spletla diskuzi 😀 .
ali,to máš velkou šanci 30%.Mě řekli v Ol po převozu mých zmrzlinek,že mám šanci 17%,tak nejsem moc šťastná,snad se všechny nerozpadnou.Drž se 😉

leny2
13. sep 2008

Převoz by mrazáčkům neměl snad nijak uškodit, když se něco nepokazí. Nám je taky převáželi, to ani nestraš.

ili5
13. sep 2008

né,převoz dopadl dobře,naštěstí.Prostě mi řekl 17% úspěšnost.Mám je 8 buněčné.Nevím podle čeho posuzoval.Ještě jsem se divila,že taková malá šance.Uvidíme. 😉 Odkud kam si je vezla,leny?

leny2
13. sep 2008

V našem Caru se nedělá OPU a ET, to se jezdí do Pronatalu do Prahy, ale KET už se tam dělá, tak jsme podepisovali žádost o převoz embryí z Prahy do Kostelce a všechno zařizovali oni. Já mám zamražené moruly.

ili5
13. sep 2008

No to máš krásné,v OV se prý mrazí všechna 8 buněčná.Snad se ještě vyvinou než mi je dají.

leny2
13. sep 2008

Kde to je OV? Ty moje se taky museli trochu vyvinout, než mi je dali.

ili5
13. sep 2008

v Ostravě,určitě ještě dospějí jak je rozmrazí,žejo?

leny2
13. sep 2008

Když přežijí rozmražení a budou se dál vyvíjet, tak jsou vhodná k transferu.

ili5
13. sep 2008

když......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre