• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

16. októbra 2017 
@78marcela tak vidíš,dává to jasně najevo,že to nechce skončit,tak si o tom v klidu popovídejte doma a vše dopadne dobře!!!Pro něj to taky není lehký,ale stojí při tobě a ty musíš stát při něm,ne ho odhánět!!!!
19. sep 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok Nejradši bych šla hned do dalšího KETu, jsem blbá, co?
19. sep 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@78marcela no já bych šla taky,horší je,co na to doktoři!!!!?
19. sep 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok No právě, doktorka minule říkala, že toto je třetí transfer a pak si mám dát pauzu. A já pořád souhlasila a doufala, že to vyjde a že nebude třeba žádná pauza. Taky se bojím, že už mi léky ani moc nezabírají, na výšku sliznice, poprvé jsem měla 11. podruhé 10, ted jen 8...
A když to vezmu logicky, tak bych asi fakt měla jít na nějaké vyšetření, proč se miminka přestávají vyvíjet, vyléčit to a pak možná další pokus..Jenže já chci jít už teď, být zase v naději, mít zase šanci otěhotnět...ach jo.
19. sep 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@78marcela já vím,ale pokud ti doktorka doporučila pauzu,tak ji asi bude lepší poslechnout.Oni tomu rozumí víc než my a navíc,cpeš už 3 měsíce do sebe hormony a to taky s tebou zamává!!!!Já bych na ty vyšetření šla,asi je tam opravdu nějaký problém a tak ti pomůžou jej vyřešit!!!!
19. sep 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok Kdyby jenom tři měsíce..ale já je cpu už od ledna.
19. sep 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@78marcela ty brďo,tak to je hustý!!!!!To tu pauzu asi opravdu potřebuješ!
19. sep 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@78marcela musí to být na tebe šílený nápor......
19. sep 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok To byl, bylo to husté. Nemohli mi vyvolat menstruaci, takže od ledna do dubna jsem do sebe cpala všelijaké hormony, injekce, aby vůbec mrcha přišla. V dubnu přišla, v květnu zase už ne, tak zase další, pak přišla a začalo se stimulovat, v červnu jsem byla na prvním neúspěšném pokusu. V červenci pár dnů od hormonů pauza, byla jsem v lázních, pak zase hormony na vyvolání mrchy a v srpnu KET, v září KET. Takže od ledna stále něco do sebe láduju, doktorka taky říkala, že na psychiku je to maso. Výsledek ovšem zatím nulový - pouze 35 tisíc v háji, 19 kilo přírustek na váze, a mimčo nikde.
19. sep 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@78marcela tak to jsi si prožila za půl rpku celkem velké a drsné věci!!!!!!Tak to přece teď nevzdáš!Vyčešíš problémy ohledně udržení a pak otěhotníš!!!!No a krvácíš teď?
19. sep 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok ted ne, akorát před chvilkou jsem měla na záchodě trošku špinavý papír při utírání, ale jen slabě.
19. sep 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@78marcela já tomu fakt nerozumím!!!Třeba bude jeden prcek?!
19. sep 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok Myslím, že nebude. To by čárka neslábla, ale sílila. Navíc jsem koukala do těch tabulek, kolik by mělo být dnesk hcg a já jsem podle testu těžce pod průměrem. Prostě to nevyšlo a nedá se nic dělat. Na takové vyjímky, jako že by se mi na testu nic neukázalo a já těhotná byla, tak na to nevěřím, protože mě se přece už předtím na testu něco ukázalo. Holt klesá hladinka, zítra bude totálně bílo.
19. sep 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@78marcela a to budeš zítra zkoušet anebo půjdeš rovnou na krev?
19. sep 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ráno to ještě naposledy zkusím, mám tu ještě jeden test a pak končím a jdu na krev.
19. sep 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@78marcela takže to zítra rozlouskneš? Kéž by to dopadlo dobře!
19. sep 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok Tomu já už nevěřím. Ale srovnávám se s tím a už bych nejradši jela do Brna, abych věděla, co a jak.
19. sep 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@78marcela Takže tady budeš zítra?Nebo jdeš tam někde u vás?
19. sep 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@okcelok Jdu na krev, ted jsem tam volala, je to víceméně pro klid duše, protože čárka na testu je stejně slabá jako včera. S tou intenzitou, jaká byla 8. den se to nedá srovnat. Ale udělám si krev ať jsem naprosto klidná a můžu plánovat dál. Jdu sem, do Znpjma, prý to stojí kolem 200, za ten klid mi to stojí.
20. sep 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@78marcela Ahojky tak at ti to dopadne dobre moc na tebe budu myslet. Ja jsem dobojovala 5 ket nevysel a uz nemam zamrazene embrya tak jdu do dalsiho Ivf.
20. sep 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sari74 A můžu se zeptat, chodila jsi na ty KET každý měsíc, nebo jsi mívala pauzu? Já právě dumám, zda jít do čtvrtého transferu hned nebo si dát pauzu.
20. sep 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sari74 je mi to líto,myslela jsem,že po tom všem ti to vyjde :frowning2:
20. sep 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@78marcela držím palce na krev
20. sep 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@78marcela nechodila jsem hned mela jsem tam i pauzu ale to zalezi na tom jak se na to citis
20. sep 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kessinkaa ahojky taky jsem si myslela ze uz budu tehulka ale nevyslo to tak pockam az dorazi mrcha a sup do dalsiho boje
20. sep 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sari74 Já se cítím, že bych chtěla hned jít do dalšího, ale nevím, zda mi dají doktoři zelenou. Uvidím.
20. sep 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@78marcela Ja jsem vzdy pockala na mrchu a pak dalsi mesic do toho sla. Ale ty to jeste nezahazuj a planuj to az budes mit jasno z krve. Ja jsem vcera testila a to byl 12 den po Ketu a na testu nebylo nic ani naznak. :frowning2:
20. sep 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sari74 na krev jdu právě ted, tak uvidím. Zatím ahoj a pak napíšu.
20. sep 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@78marcela myslím na tebe!!!!!
20. sep 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já jdu na krev už zítra,protože mě onemocněl manžela a druhý den už zvracím,tak ať víme,na čem jsme!!!To bude něco,se bojím!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok