Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

okcelok
19. sep 2010

@78marcela tak vidíš,dává to jasně najevo,že to nechce skončit,tak si o tom v klidu popovídejte doma a vše dopadne dobře!!!Pro něj to taky není lehký,ale stojí při tobě a ty musíš stát při něm,ne ho odhánět!!!!

78marcela
19. sep 2010

@okcelok Nejradši bych šla hned do dalšího KETu, jsem blbá, co?

okcelok
19. sep 2010

@78marcela no já bych šla taky,horší je,co na to doktoři!!!!?

78marcela
19. sep 2010

@okcelok No právě, doktorka minule říkala, že toto je třetí transfer a pak si mám dát pauzu. A já pořád souhlasila a doufala, že to vyjde a že nebude třeba žádná pauza. Taky se bojím, že už mi léky ani moc nezabírají, na výšku sliznice, poprvé jsem měla 11. podruhé 10, ted jen 8...
A když to vezmu logicky, tak bych asi fakt měla jít na nějaké vyšetření, proč se miminka přestávají vyvíjet, vyléčit to a pak možná další pokus..Jenže já chci jít už teď, být zase v naději, mít zase šanci otěhotnět...ach jo.

okcelok
19. sep 2010

@78marcela já vím,ale pokud ti doktorka doporučila pauzu,tak ji asi bude lepší poslechnout.Oni tomu rozumí víc než my a navíc,cpeš už 3 měsíce do sebe hormony a to taky s tebou zamává!!!!Já bych na ty vyšetření šla,asi je tam opravdu nějaký problém a tak ti pomůžou jej vyřešit!!!!

78marcela
19. sep 2010

@okcelok Kdyby jenom tři měsíce..ale já je cpu už od ledna.

okcelok
19. sep 2010

@78marcela ty brďo,tak to je hustý!!!!!To tu pauzu asi opravdu potřebuješ!

okcelok
19. sep 2010

@78marcela musí to být na tebe šílený nápor......

78marcela
19. sep 2010

@okcelok To byl, bylo to husté. Nemohli mi vyvolat menstruaci, takže od ledna do dubna jsem do sebe cpala všelijaké hormony, injekce, aby vůbec mrcha přišla. V dubnu přišla, v květnu zase už ne, tak zase další, pak přišla a začalo se stimulovat, v červnu jsem byla na prvním neúspěšném pokusu. V červenci pár dnů od hormonů pauza, byla jsem v lázních, pak zase hormony na vyvolání mrchy a v srpnu KET, v září KET. Takže od ledna stále něco do sebe láduju, doktorka taky říkala, že na psychiku je to maso. Výsledek ovšem zatím nulový - pouze 35 tisíc v háji, 19 kilo přírustek na váze, a mimčo nikde.

okcelok
19. sep 2010

@78marcela tak to jsi si prožila za půl rpku celkem velké a drsné věci!!!!!!Tak to přece teď nevzdáš!Vyčešíš problémy ohledně udržení a pak otěhotníš!!!!No a krvácíš teď?

78marcela
19. sep 2010

@okcelok ted ne, akorát před chvilkou jsem měla na záchodě trošku špinavý papír při utírání, ale jen slabě.

okcelok
19. sep 2010

@78marcela já tomu fakt nerozumím!!!Třeba bude jeden prcek?!

78marcela
19. sep 2010

@okcelok Myslím, že nebude. To by čárka neslábla, ale sílila. Navíc jsem koukala do těch tabulek, kolik by mělo být dnesk hcg a já jsem podle testu těžce pod průměrem. Prostě to nevyšlo a nedá se nic dělat. Na takové vyjímky, jako že by se mi na testu nic neukázalo a já těhotná byla, tak na to nevěřím, protože mě se přece už předtím na testu něco ukázalo. Holt klesá hladinka, zítra bude totálně bílo.

okcelok
19. sep 2010

@78marcela a to budeš zítra zkoušet anebo půjdeš rovnou na krev?

78marcela
19. sep 2010

ráno to ještě naposledy zkusím, mám tu ještě jeden test a pak končím a jdu na krev.

okcelok
19. sep 2010

@78marcela takže to zítra rozlouskneš? Kéž by to dopadlo dobře!

78marcela
19. sep 2010

@okcelok Tomu já už nevěřím. Ale srovnávám se s tím a už bych nejradši jela do Brna, abych věděla, co a jak.

okcelok
19. sep 2010

@78marcela Takže tady budeš zítra?Nebo jdeš tam někde u vás?

78marcela
20. sep 2010

@okcelok Jdu na krev, ted jsem tam volala, je to víceméně pro klid duše, protože čárka na testu je stejně slabá jako včera. S tou intenzitou, jaká byla 8. den se to nedá srovnat. Ale udělám si krev ať jsem naprosto klidná a můžu plánovat dál. Jdu sem, do Znpjma, prý to stojí kolem 200, za ten klid mi to stojí.

sari74
20. sep 2010

@78marcela Ahojky tak at ti to dopadne dobre moc na tebe budu myslet. Ja jsem dobojovala 5 ket nevysel a uz nemam zamrazene embrya tak jdu do dalsiho Ivf.

78marcela
20. sep 2010

@sari74 A můžu se zeptat, chodila jsi na ty KET každý měsíc, nebo jsi mívala pauzu? Já právě dumám, zda jít do čtvrtého transferu hned nebo si dát pauzu.

kessinkaa
20. sep 2010

@sari74 je mi to líto,myslela jsem,že po tom všem ti to vyjde ☹

kessinkaa
20. sep 2010

@78marcela držím palce na krev

sari74
20. sep 2010

@78marcela nechodila jsem hned mela jsem tam i pauzu ale to zalezi na tom jak se na to citis

sari74
20. sep 2010

@kessinkaa ahojky taky jsem si myslela ze uz budu tehulka ale nevyslo to tak pockam az dorazi mrcha a sup do dalsiho boje

78marcela
20. sep 2010

@sari74 Já se cítím, že bych chtěla hned jít do dalšího, ale nevím, zda mi dají doktoři zelenou. Uvidím.

sari74
20. sep 2010

@78marcela Ja jsem vzdy pockala na mrchu a pak dalsi mesic do toho sla. Ale ty to jeste nezahazuj a planuj to az budes mit jasno z krve. Ja jsem vcera testila a to byl 12 den po Ketu a na testu nebylo nic ani naznak. ☹

78marcela
20. sep 2010

@sari74 na krev jdu právě ted, tak uvidím. Zatím ahoj a pak napíšu.

okcelok
20. sep 2010

@78marcela myslím na tebe!!!!!

okcelok
20. sep 2010

Tak já jdu na krev už zítra,protože mě onemocněl manžela a druhý den už zvracím,tak ať víme,na čem jsme!!!To bude něco,se bojím!!! 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre